Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Vizitka zločineckých štátnych orgánov, vlády, parlamentu, MV SR, GP SR, SIS, počas premiérovania Vladimíra Mečiara  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Keď sa hlbšie zamyslíte nad výrokom doživotne odsúdeného Mikuláša Černáka, ktorý je súčasťou tohto článku, citujem – Tuti bol brutálny primitív, ktorý v bratislavských baroch znásilňoval mladé dievčatá, strhával im zlaté náušnice z tela, bil taxikárov po meste namiesto platenia – hovorí Černák, ba dokonca mu museli odovzdávať aj tržbu. Preto je namieste z mojej strany otázka, kto tu bol väčší zločinec, či tento Tutialias Daniš, alebo gauneri a hajzli ktorí riadili tento štát, pričom na rozdiel od Tutiho podpisovali ešte ústavný sľub, kde mimo iného bolo, že budú pracovať pre blaho Slovenska a jeho občanov. Ako je to možné, že gauneri a hajzli z najvyšších štátnych orgánov, ktorí riadili tento štát, obrazne povedané, svojou nečinnosťou, čo možno hodnotiť aj tak, že boli v úzkej spolupráci s kriminálnymi a mafiánskymi živlami,SPOLOČNE NIČILI TENTO ŠTÁT, TYRANIZOVALI A OKRÁDALI VLASTNÝCH OBČANOV, mnohí boli v mene ich zločineckých zákonov nielen predčasne pripravení o život, ale aj podvodne okradnutí o majetok.

Vrcholom cynizmu a pľuvancom do očí radovému občanovi bolo, že tento smradľavý ľudský odpad, zločineckí gauneri a hajzli, sediaci v tom čase v NR SR, sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov, pričom už vtedy urobili z parlamentu zločinecký a protislovenský štátny orgán. Spisovateľ Ľuboš Jurík, ktorý bol vyše 5 rokov pri Ivanovi Gašparovičovi, ktorý bol predsedom parlamentu, vo svojej knihe - Pokušenie moci – na stranách 273 – 275 napísal o vtedajšom zločineckom a smradľavom protislovenskom poslaneckom odpade aj to –Do parlamentu chodili len akoby mimochodom, zdvihnúť ruku, keď sa hlasovalo. INAK SA NIKDY K NIČOMU NEVYJADROVALI, MNOHÍ ANI RAZ POČAS VOLEBNÉHO OBDOBIA NEVYSTÚPILI, NEBOLI TAM PRETO, ABY TVORILI ZÁKONY, ABY ZASTUPOVALI SVOJICH VOLIČOV. BOLI TAM NATO, ABY PRIVATIZOVALI, ABY ZBOHATLI. Platilo to, pravdaže, aj o ministroch, štátnych tajomníkoch, riaditeľoch sekretariátov, šéfov krajských či okresných aparátov koalície HZDS, SNS, ZRS, o spriaznených manažéroch, riaditeľoch bánk, príbuzných, priateľoch, DOKONCA AJ SERVILNÝCH BOSSOCH PODSVETIA, KTORÍ SA VRHLI AKO SUPY NA DOVTEDY ŠTÁTNE PODNIKY. VYBAVOVALI PO STRANÍCKEJ ZNÁMOSTI ÚVERY V BANKÁCH, HLBOKO POD CENU DOSTÁVALI LUKRATÍVNE OBJEKTY, POZEMKY, NEHNUTEĽNOSTI, ABY ICH OBRATOM PREDÁVALI ČI VYKRÁDALI.

Toto bola vizitka smradľavých gaunerov a hajzľov z mečiarovskej a slotovskej čeľade, zo zločineckých protislovenských politických subjektov HZDS a SNS, ktorí popri vydrancovaniu štátu neurobili nič preto, aby zabezpečili taký chod štátu, ako aj život vlastných občanov tak, ako to svojim podpisom potvrdili pri texte ústavného sľubu.

Dnes už samozrejme takéto kriminálne a mafiánske gangy nie sú v móde, vymenili či nahradili ich oligarchovia, finančné skupiny, biele goliere, ktoré sa v tom období formovali pri výmene týchto drsných a hrubých mafiánskych skupín, ktoré postupne skončili vo väzení. Necelých 30 rokov stačilo týmto gaunerom a hajzľom ktorí riadili tento štát, aby ho SPOLOČNE s oligarchami, finančnými skupinami a bielymi goliermi dostali do dnešnej reality, z ktorej už niet úniku. A ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti pokračujú míľovými krokmi.

Vladimír Pavlík

V polovici 90. rokov sa zrodilo veľké spojenectvo bratislavských sýkorovcov a černákovcov, ktoré Danišovi aliasTutimu nevoňalo. Potvrdzujú to aj slová banskobystrického bossa Mikuláša Černáka.
„Tuti bol brutálny primitív, ktorý v bratislavských baroch znásilňoval mladé dievčatá, strhával im zlaté retiazky a náušnice z tela, bil taxikárov po meste namiesto platenia,“ hovorí Černák. Šéfovia skupín a mocní muži podsvetia sa v máji 1995 stretli v Bratislave, kde si to Vladimír Daniš definitívne zavaril. Robil si posmech z ľudí, ktorí boli na schôdzke a nepatrili k bratislavskej skupine.
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka