Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Komu to prekážalo?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
V pondelok 16. 3 2020 som uverejnil na svojej facebookovej nástenke príspevok, kde som napísal niečo, čo dôrazne sám odsudzujem a neuznávam. Miesto „maďarskí šovinisti“ som napísal „Maďari“. Okamžite zareagoval pán Köles Gyula a po prečítaní jeho dvoch odpovedí som si uvedomil, že som pochybil. Aj keď to nebol môj úmysel takto napísať, považoval som za potrebné sa ospravedlniť, ako aj napísať ďalší samostatný príspevok ako ospravedlnenie, že som pochybil, keď som miesto „maďarskí šovinisti“ napísal „Maďari“.

Vrátil som sa do spomienok, keď som robil v Necenzurovaných novinách a chodieval som na južné Slovensko do Kolty k jednej mimoriadne pracovitej rodine, pričom tie návštevy boli obojstranné. Vlastne až tam som si uvedomil, keďže som to videl na vlastné oči, aká je to drina, keď sa vo veľkom pestuje zelenina, ovocie, chovanie prasiatka či prasiatok, chovanie hydiny – kačíc a husí.

Veľa krát som počúval, nielen pred novembrom 1989, ale aj po novembri 1989, koľko boháčov a milionárov žije na južnom Slovensku, ale keď som prvý krát u tej rodiny niekoľko dní pobudol, tak som si povedal – „áno, majú, ale tá drina okolo toho, aby to mali, veď je to úplne zaslúžené“. Uvediem pár príkladov – predstavte si, že vo veľkom skleníku je mimo iného niekoľko stoviek plánt od kapusty. My ktorí tam nežijeme a nepoznáme to, veď my si vôbec nevieme uvedomiť, koľko driny, potu, nezlomnej vôle musia títo pestovatelia vynaložiť, pokiaľ z týchto plánt sa zoberie úroda, ale už vo forme kapusty. To isté sa vzťahuje na rajčiny, papriky, cibuľu... Že v zimnom období sa musí v skleníkoch kúriť, že všetko je len na pleciach týchto ľudí. Áno, vidieť behať po dvore, záhrade 20-30 husí, 20-30 kačiek, človek je náchylný uveriť tomu, ako bohatí musia byť ľudia, ktorým to patrí. Pri získaní tohto pohľadu som dlhé roky chodil nakupovať ovocie a zeleninu v Považskej Bystrici, len od súkromných pestovateľov z južného Slovenska, ktorí tam svoje produkty chodili predávať. Aj keď to bolo o niečo drahšie, neprekážalo mi to, lebo som zastával názor, že nielen tú drinu okolo toho, ale aj náklady, ktoré do toho dávali, mali nielen právo, ale aj povinnosť to premietnuť do ceny hotového výrobku.

Pod týmto mojim prvotným statusom, kde miesto „maďarskí šovinisti“ som napísal „Maďari“ je už vyše 70 komentárov, no najviac na mňa zapôsobilo vyjadrenie pána Kormosa Lászloa, ktoré je ako príloha k tomuto môjmu článku. Na základe tohto jeho príspevku sme mali vzájomnú komunikáciu, pričom sa nehanbím otvorene priznať, že mi bolo cťou, aj keď takouto cestou, že som dotyčného pána poznal.

A potom sa udiali divné veci

No a zrazu, po vyše hodine, zmizli z facebookovej diskusie, ohľadom tejto témy všetko to, čo som tam napísal nielen ja, ale aj pán Kormos Lászlo a pán Köles Gyula. Nech rozmýšľam ako rozmýšľam, dospel som k jednoznačnému názoru, pričom som to konzultoval s tromi priateľmi, že skutočným dôvodom bol ten príspevok, ktorý napísal pán Kormos Lászlo, lebo nielen ja, ale ani moji traja priatelia sa s takým niečím vo forme písaného svedectva, nestretli. To, že hneď po jeho napísaní na facebook som tento príspevok okamžite stiahol do svojich dokumentov, čo som, mimochodom, urobil prvý krát hneď po jeho uverejnení. Samozrejme hodne vecí z facebooku si sťahujem do svojich dokumentov, ale vždy až po dlhšej dobe, po dvoch, troch hodinách. Mám taký pocit, že väčšina čitateľov, ktorý si tento príspevok, ktorý je tu ako príloha, prečítajú, možno sa so mnou stotožnia, z akého dôvodu to niekto z facebooku vymazal.

Vladimír Pavlík 
  Vladimír Pavlík

23 h · 

Čo myslíte, prečo tak Maďari fandia a nemôžu sa dočkať, kedy Slovensko vystúpi z NATO? Viete Vy vôbec, čo by sa potom stalo na južnom Slovensku - a to by bol len úvod? Viete Vy vôbec niečo, o skutočnej sile maďarskej židovskej loby v rámci sveta? Čo myslíte, prečo Kotleba nazýva NATO zločineckou organizáciou, keď na Slovensku NIKOHO NEPRIPRAVILI O ŽIVOT? Za koho, mimo iného, v skutočnosti kope Kotleba?

  • František Bednár Pán Pavlík to odhadol s nadhľadom. Dodávam len to, že na vystúpenie z NATO je po rozpade Československa už neskoro. Maďari s Orbanom len na to čakajú a začnú územné nároky na Južné Slovensko. Preto Orban pustil US Army do Maďarska. Nedávno Orban na konferencii o Veľkom Maďarsku povedal že najväčší nepriatelia Maďarska sa už rozpadli Juhoslávia a ČSR. Nebohý Karel Gott v roku 1992 povedal, citujem Slováci pozor na to čo máte za Dunajom. Madarov je vyše 10 mil. U nas z 5.3 mil 0.6 mil Madarov a min. 0.6 mil Cigánov.

Vymazaný status z FB
Kormos László Köles Gyula Pán Pavlík to vidí celkom dobre. Orbán má otca cigáňa, matku židovku. Maďarsko je najsilnejšie obsadené židmi. Fidesz je strategickým partnerom strany Likud, strany Netanjahua. Plánom je vrátiť sa k Monarchii. No Karpatská Kotlina nesmie zostať v žalári bankárskej mafie Rotschildovcov. Habsburgovci boli agentmi najprv Fuggerovcov, neskôr Rotschildovcov. My, Maďari musíme zabrániť zjednoteniu Karpatskej Kotliny pod vedením sionistov. Musíme vytvoriť konfederáciu národov Karpatskej Kotliny na báze spravodlivosti a prirodzenosti. Musíme sa zbaviť nadvlády parazitov. Slovania sú strategickým partnerom Maďarov a opačne, no nesmieme dopustiť, aby nás naďalej rozdeľovali. Sme súrodenecké národy.

Ján Kopúnek Za posledných cca 150 rokov nás Maďarsko napadlo 4 krát. Ani Nato nás pred ďalším prípadným útokom neochráni. Práve naopak. Najbezpečnejšia ochrana je vlastná a dobre vycvičená a vyzbrojená armáda. K Maďarom sa radi pridajú aj Poliaci. Oni nás tiež za posledných 100 rokov 2 krát napadli. A netaja sa veľkým Poľsko-Maďarským priateľstvom. Treba si uvedomiť, že aj prvým spojencom hitlerovského Nemecka boli Poliaci a potom Maďari.


Pavol Konycek
 Pavlík má pravdu. Naša šanca je buď opätovné spojenie s ČR, alebo seriózna spolupráca s RF.

Vladimír Pavlík Napadnutie by podľa môjho názoru nehrozilo, boli by použití maďarskí šovinisti žijúci na južnom Slovensku, kde by hrozilo vytvorenie autonómie na slovenskom území. To je začiatok cesty do pekla, s realizáciou národnostného konfliktu.Viete, pokiaľ je v nejakom národe, dajme tomu 2-3 storočia, vypestovaná rozpínavosť ktorá sa prenáša v génoch z pokolenia na pokolenie, čo sa dá povedať o URČITEJ časti obyvateľov Maďarska a Poľska, v územných nárokoch proti Slovensku, pričom keď to porovnám s protiotázkou - či si Slovensko niekedy nárokovalo na maďarské a poľské územie, kde je JEDNOZNAČNÁ ODPOVEĎ - NIKDY, tak pokiaľ je Slovensko súčasťou NATO, môj názor je, že nikto si nebude robiť nároky na územie, ktoré patrí Slovákom, pričom sa nebudú používať historické argumenty staré 200-300 rokov.

Ján Kopúnek Začalo by to menšinami a ich narastajúcimi požiadavkami pod kuratelou Budapešti (Varšavy). Použil by sa rovnaký scenár aký použil Konrád Henlein za 1. Č-SRhttps://svet.sme.sk/c/22327216/orban-po-trianone-a-rozpade-okolitych-krajin-madarsko-este-stale-existuje.html

Orbán: Po Trianone a rozpade okolitých krajín Maďarsko ešte stále existuje

Maďarsko nielen že dodnes žije, ale podarilo sa mu dostať z nepriateľského zovretia, zdôraznil Orbán. 16. feb 2020

BUDAPEŠŤ. Po Trianonskej mierovej zmluve sa pred 100 rokmi Maďari ocitli na strane porazených, a potom ich zasiahol ešte aj komunistický puč.
Pred ich zrakmi sa neskôr rozpadli Československo, Juhoslávia i Sovietsky zväz, Maďarsko ale ešte stále existuje a podarilo sa mu vymaniť zo zovretia, povedal v nedeľu v Budapešti predseda maďarskej vlády Viktor Orbán v tradičnom výročnom prejave o stave krajiny.
Dodnes žije
Premiér podľa spravodajského servera Infostart.hu pripomenul, že v rámci uvedenej mierovej zmluvy, ktorá v roku 1920 vymedzila hranice Maďarska a Československa po rozpade Rakúsko-Uhorska po prvej svetovej vojne, prišla krajina o dve tretiny územia a o 63 percent svojho obyvateľstva, pričom každý tretí Maďar sa dostal za hranice Maďarska.
Maďari sa zariadili na prežitie, keďže okolo nemali žiadnych spojencov. Potom sa rozpadli Československo, Juhoslávia i Sovietsky zväz. "Maďarsko nielen že dodnes žije, ale sa mu podarilo dostať z nepriateľského zovretia," zdôraznil Orbán.


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka