Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Nešírte tu poplašné správy, pán Soták, ktoré sa nedajú realizovať, aj Vašou vinou  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
              Nedá mi nereagovať na výzvu predsedu Klubu 500 a šéfa Železiarní Podbrezová Vladimíra Sotáka evidovaného v registroch ŠtB v kategórii agent s krycím menom "Vlado", premiérovi Matovičovi. Veľmi pekne ich prosím, veď Vy osobne patríte medzi najlepšie informovaných ľudí, nielen z titulu Vašej funkcie, ale aj nadštandardného vzťahu s bývalým premiérom Ficom, podľa môjho názoru, najvyššie postaveným bielym koňom po politickej líniiv rámci Európskej únie, v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie. Nerobia si Oni, veľmi pekne Ich prosím, nielen z huby riť a srandu z občanov Slovenska.

Vaše požiadavky na premiéra Matoviča, evokuje u mňa niekoľko otázok: -

1) – To Vám máme uveriť, že spoločne s Vašimi súkmeňovcami z Klubu 500, ste nikdy nepočuli o ekonomických zločinoch, podvodoch, ako aj o iných nekalých činnostiach, kde sme kvôli tomu každoročne stratili niekoľko miliárd eur?
2) – Chcete tvrdiť, že spoločne s Vašimi súkmeňovcami z Klubu 500, ste nevedeli kde tie rozkradnuté miliardy skončili?
3) – Chcete mi tvrdiť, že spoločne s Vašimi súkmeňovcami z Klubu 500, ste riadili Vaše podniky tak, že ste nemuseli porušovať zákon?
4) – Chcete mi tvrdiť, spoločne s Vašimi súkmeňovcami z Klubu 500, že od Matoviča, ako premiéra, žiadate tie miliardy, ktoré tu zanechal Smer, či mal zanechať?
5) – Alebo, spoločne s Vašimi súkmeňovcami z Klubu 500 máte pocit, že Matovič tie miliardy zadržiava?
6) – Nemáte pocit, že aj Vy osobne, spoločne s Vašimi súkmeňovcami z Klubu 500, že Matovičove vyjadrenia naštrbujú dôveru investorov v schopnosti krajiny vrátiť požičané peniaze po skončení krízy, že sa to má vzťahovať LEN na jeho osobu?
7) –Nemáte pocit, aj spoločne s Vašimi súkmeňovcami z Klubu 500, že k bankrotu Slovenska najviac prispelo minimálne 140 miliárd eur, rozkradnutých za posledných 27 rokov, ktoré sa museli do štátneho rozpočtu, kde chýbali, nahradiť pôžičkami zo zahraničia, cez ktoré Slovensko postupne stratilo politickú, ekonomickú, sociálnu, morálnu, a, hlavne, štátotvárnu svojbytnosť – A KTORÉ TERAZ CHÝBAJÚ?
8) – Nemáte pocit, aj spoločne s Vašimi súkmeňovcami z Klubu 500, že tie, dnes tak potrebné miliardy by sa mali zobrať všetkým tým, ktorí ich získali cez ekonomické zločiny, podvody, ako aj rozkrádaním, čo bolo v mnohých prípadoch odobrené aj zákonmi?
9) – Aby som doplnil bod číslo 8, tak títo arcizlodejskí gauneri sú z čeľade členov ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, mafiánskych zoskupení na vrchole pyramídy, alebo si myslíte, že to rozkradli radoví občania?

Vladimír Pavlík


Soták vyzval Matoviča, aby nešíril poplašné správy, ale riadil krajinu

 Pravda 02.04.2020

"Vyzývam predsedu vlády Slovenskej republiky, aby na tlačových besedách neprezentoval návrhy, ku ktorým neexistujú žiadne analýzy, zdravotné odporučenia a ktoré môžu byť v tejto forme považované priam za šírenie poplašnej správy,“ tak začína výzva, ktorú zaslal predseda Klubu 500 a šéf Železiarní Podbrezová Vladimír Soták premiérovi Igorovi Matovičovi.

Premiér by sa podľa neho mal venovať riešeniu kľúčových problémov krajiny a nie zakladať fondy, kam sa marketingovo naskladajú tisícky eur. Získať totiž treba miliardy, dodáva Soták. "Vyjadrenia, ktorých sme svedkami v priamom prenose škodia krajne, naštrbujú dôveru investorov v schopnosť krajiny vrátiť požičané peniaze po skončení krízy a môžu viesť k bankrotu celého Slovenska,“ píše.

Matovičove návrhy na vypnutie krajiny hodnotí Soták ako ekonomickú katastrofu. Trpieť však nebude len priemysel. "Pýtam sa, či k opatreniam či vypnúť krajinu alebo nie sa budeme pýtať aj tisícok kráv v kravínoch či sú pripravené podojiť sa samé? Alebo obyvateľstvu namiesto toho radšej dovezieme alpské mlieko a tak si budeme budovať potravinovú sebestačnosť,“ píše rozhorčene šéf Železiarní Podbrezová. Premiér podľa neho stále odkladá diskusiu k ekonomickým opatreniam pre veľké podniky.

"Pán premiér, mali by ste sa venovať riadeniu krajiny, musíte urýchlene iniciovať opatrenia na záchranu ekonomiky, na záchranu veľkých podnikov, aby sme čo najskôr po pominutí zdravotných rizík mohli naštartovať ekonomiku na plný výkon,“ píše Soták.
Na veľké podniky sa pritom Slovensko nemôže vykašľať – veď nebude z čoho platiť účty štátu, upozorňuje ďalej. Práve veľké podniky totiž odvádzajú do štátnej kasy až 43 percent všetkých firemných výnosov z dane z príjmov krajiny.
Soták ocenil aj prístup predsedu OZ KOVO Emila Machynu, ktorý sa postavil za podporu pre veľké fabriky. Potešil ho aj postoj ministra hospodárstva Richarda Sulíka, ktorý sa postavil proti návrhu premiére na vypnutie krajiny.

Marian Kotleba s trnavským županom Tiborom Mikušom (v strede) a podnikateľom Vladimírom Sotákom-evidovaným agentom ŠtB.

https://www.upn.gov.sk/projekty/regpro/vysledky-vyhladavania/?priezvisko=Sotak&meno=Vladimir&kategoria=A

https://www.upn.gov.sk/projekty/regpro/zobraz/?typ=kraj&kniha=75&strana=49&zaznam=69240

http://foaf.sk/ludia/636594   PRINT RSS


             
Hlavná stránka