Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Slovensko si nedáme.....alebo, zúfalé či nereálne výkriky do tmy?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
 

          Mám dosť dôvodov, aby som napísal nasledovné, že Matovič je súhrn paranoika a psychopata, čo má aj jednu nesmiernu výhodu pre neho samotného. Opíšem či porovnám to s nasledovným. Dva rovnaké prejavy trvajúce 5 minút, nám prečítajú dvaja rôzni ľudia. Na jednej strane človek, ktorý z titulu svojej politickej funkcie za posledných 15 rokov predniesol množstvo prejavov, hovorí jasne, zreteľne, bez emócií, drží sa len faktov. Na strane druhej, ten istý prejav prednesie Matovič, čo veta, to iné emócie, buď hlasové, gestikulačné, s mimikou tváre, ktorá sa vymyká prejavu normálneho človeka. Keď treba, tak kričí, keď treba, obrazne povedané, dokáže plakať, dokáže sa správať ako primitívny zurval vypustený z uzavretého oddelenia Pezinskej psychiatrie. Dokonca aj svoje vysoko negatívne skutky dokáže presmerovať do polohy, že sa jedná o boj za spravodlivosť a pomoc ukrivdeným z jeho strany. A čuduj sa svet, ľudia nielen tomu uveria, ale dajú mu aj dôveru v posledných parlamentných februárových voľbách, pričom on sám s tým nerátal.

          Vyhrané voľby, prebratie zodpovednosti z pozície premiéra mu nielen splnili jeho sen, byť dennodenne v médiách, kde naplno rozvinie svoju bludovú paranoju,  spočívajúcu aj v tom, že aj keď povie totálny nezmysel, ktorý sa nedá realizovať, on sa s ním stotožní, že práve on, a len on ho dokáže zrealizovať. Pričom práve tieto posledné parlamentné voľby ukázali, koľko je v ňom AJ psychopatizmu a bezcitnosti. Lenže stalo sa čosi nevídané, čo sa doteraz neobjavilo po žiadnych ponovembrových voľbách. Vzniklo tu akési spoločenstvo ľudí, ktorí majú plné ústa výkrikov, hlavne na ich protestoch, alebo, v realite, ZATIAĽ miniprotestoch – SLOVENSKO SI NEDÁME, pričom podľa dotyčných prejavov jeho predstaviteľov sa snažia navodiť dojem, že vlastne len a len Matovič je zodpovedný za všetko EKONOMICKÉ zlo, ktoré sa tu udialo od Novembra 1989. Žiadny Mečiar, žiadny Čarnogurský, žiadny Moravčík, žiadny Dzurinda, žiadna Radičová, žiadny Fico, žiadny Pellegrini. Len a len Matovič, ktorý tu vládol, aspoň tak sa sami seba snažia presvedčiť, už od Novembra 1989.

          Prečo práve Fico a Pellegrini šíria bludy, že Matovič demontuje sociálny štát, pričom, pokiaľ máme hovoriť o sociálnom štáte, mimoriadne nadštandardnom, nie ale pre radových občanov, teda, cca 98 %, ale pre tie dve percentá členov ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančné skupiny, biele goliere, konkurzné, pozemkové, exekútorské, advokátske, policajné, sudcovské, prokurátorské mafie. Pripomeňme si, že bola to práve Ficova vláda, ktorá niekoľko dní pred voľbami, vediac, že tieto voľby nevyhrá, nebude súčasťou koalície, prijala a schválila viaceré sociálne zákony, hoci neboli na ne peniaze, vrátane 13. dôchodku. Jednalo sa presne o takú istú nášľapnú mínu, akú pripravila Dzurindova vláda, tohto amerického riťoleza, pred parlamentnými voľbami v roku 2002, keď schválila 22 sociálnych zákonov v prospech najslabších vrstiev obyvateľstva, lebo neverili, že v dotyčných voľbách budú súčasťou koalície. Pričom tu vládli posledných 12 rokov, takže mali dostatok možností to zrealizovať.

          Lenže čo čert nechcel, aj zásluhou týchto 22 sociálnych zákonov pravica znovu vyhrala voľby, vytvorila koalíciu, no a miesto splnenia sľubov, cez najsprostejšieho ministra financií v rámci histórie Európskej únie, Ivana Mikloša, ich okamžite v skrátenom legislatívnom konaní zrušila, aby vraj zabránila hospodárskym škodám. Teda, ten istý Ivan Mikloš sa tváril, že nemá nič spoločné s tým istým Ivanom Miklošom, ktorého zásluhou boli tieto sociálne zákony schválené. Hanba a hnus, keď dnes gauneri zo zločineckej smeráckej mafie idú Matovičovi vyčítať, že demontuje sociálny štát, pričom Slovensko pre 98 % občanov NIKDY sociálnym štátom nebolo.     

Problém pre Smer je aj ten, že má obavy z Matoviča, hlavne kvôli ekonomickej kriminalite a zlodejstvám, ktoré tu napáchali počas 12-ročného vládnutia

          Poďme trochu do skutočnej reality, o ktorej mlčia všetky terajšie a predchádzajúce parlamentné strany. Že každý rok sa tu zo štátneho rozpočtu VEDOME cez koalíciu ROZKRADNE minimálne 4 miliardy eur. Vynásobme to poslednými 23-rokmi, pričom sa tu plače že na sociálne balíčky, vrátane 13. dôchodku, nie sú peniaze, lebo toto stojí vyše pol miliardy. Ja osobne konštatujem, že pokiaľ by zločineckí vyvrheli každoročne rozkradli len o jednu miliardu menej, tak by bolo dokonca aj na 14. dôchodky. A keď k tomu prirátame, že cez paranoidné bludy premiéra Matoviča, ktoré, paradoxne, cez jeho nepredvídateľné kroky, môžu byť nielen na prospech dobra, ale aj potrestanie zla, tak sa nečudujme, kto stojí v pozadí bludov, všetko hodiť na Matoviča.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka