Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Slovenskú informačnú službu, z ktorej Vladimír Mečiar urobil zločinecký a štátno-teroristický politický orgán, bude riadiť gang Pčolinských  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
            
Čo je ale mimoriadne zarážajúce, že SIS doteraz z toho nevyvodila žiadne dôsledky, žiadne verejné ospravedlnenie, žiadny sľub či záruka, že nebudú zločineckým a štátno-terostickým zoskupením. Ohľadom nečinnosti, hlavne voči zločinom proti ľudskosti, pri vykrádaním zdravotníctva, cca 27 rokov po sebe, sa stali súčasťou najorganizovanejšieho zločinu na najvyššej úrovni, kde možno zaradiť všetkých doterajších premiérov, predsedov parlamentu, ministrov vnútra, spravodlivosti, zdravotníctva, ako aj generálnych prokurátorov. Keďže gang Pčolinských dostal požehnanie od vlády, dokonca aj, vzhľadom na minulosť Borisa Kollára, je dostatok dôvodov si myslieť, že tento štátny orgán bude naďalej predĺženou rukou ekonomických zločincov a masových vrahov na vysokých či najvyšších politických a ekonomických funkciách. Dokonca by som sa ani nečudoval, keby tento politický spolok, Sme rodina, presadil, aby vznikol nový, päťročný odbor, s vysokoškolským vzdelaním, s názvom odboru – Len muž a žena, ktorí dokážu vydržať spolu celý život v manželskom zväzku, sú zárukou, aj so svojimi deťmi, zdravej a na morálnych základoch položenej slovenskej rodiny. Ako aj to, že hlavným gestorom bude Boris Kollára, ktorý bude nielen hlavným prednášajúcim, keďže vypracoval k tomuto všetky podklady.

Keďže niektorí z gangu Pčolinských začínali so svojou politickou kariérou v Antikristovej organizácii KDH, kde ich najvyšší predstavitelia sa riadili krédom – Naoko sa k Bohu hlásme, v skutočnosti Antikristovi slúžme, mám dostatok dôvodov si myslieť, že gang Pčolinských bude chcieť toto presadiť aj v Slovenskej informačnej službe, vrátane vyrábania rôznych klamstiev voči nepohodlným ľuďom.

Sám som mal možnosť sa s tým stretnúť na sebe samom, niekedy pred siedmimi rokmi, keď jeden z tohto gangu, Peter Pčolinský, poslanec slovenského parlamentu, mi poslal kópiu jedného zo zväzkov, ktorý o mne viedla ŠtB, druhý zväzok bol skartovaný, hlavne z toho dôvodu, kde boli mená ľudí nielen na mňa nasadených, ale aj udávajúcich, aby, nedaj Boh, raz neprišlo k takej situácii, že by sa mi to mohlo nejako dostať do rúk. No a menovaný z toho zväzku usúdil, že som bol agentom, hoci sa jednalo o kategóriu, v ktorej bol napríklad evidovaný aj zosnulý kardinál Korec, teda, ako záujmová čim nepriateľská osoba. 

Na rozdiel od ponovembrového gangu Pčolinských, som sa pred novembrom 1989 nesprával ako zbabelé protislovenské hovno, k čomu prikladám aj jeden z autentických dokumentov, V ČOM PO NOVEMBRI 1989 POKRAČUJÚ AJ ŠPINAVÉ LAJNÁ ZO SLOVENSKEJ ONFORMAČNEJ SLUŽBY, pričom sú ešte zákernejší, ako bývalá ŠtB, ako aj to, že som verejne publikoval o vraždení a mučení nepohodlných kňazov, znásilňovaní rehoľných sestier, robil som kauzu o ôsmich častiach ohľadom zavraždeného a umučeného tajne vysväteného kňaza, Ing. Přemysla Coufala, pod nadpisom – Budú vrahovia tajne vysväteného kňaza Ing. Přemysla Coufala potrestaní?, čo GP SR pod vedením Dobroslava Trnku nechala ZAKONZERVOVAŤ NA 50 ROKOV, keďže moje spracovanie bolo nebezpečné aj pre klan Dospivovcov, kde jeden z tohto klanu patrí istému Dospivovi, ktorý ma jeho smrť na svedomí, a ďalší z tohto klanu patrí k zakladateľom Penty.

Zároveň toto je aj moja odpoveď pre všetkých tých protislovenských úbožiakov, ľudský odpad, hrajúcich sa na Slovákov, národovcov a vlastencov, pričom v skutočnosti sa jedná o zbabelé, kolaborantské, udavačské lajná, pochádzajúce z udavačských rodín, ktorým tak prekáža môj vek, 72 rokov, že to nemám v hlave v poriadku, že patrím na psychiatriu. TOTO JE MOJA ODPOVEĎ PRE TEBA, ZBABELÉ UDAVAČSKÉ ANONYMNÉ LAJNO, NA FACEBOOKU VYSTUPUJÚCA POD MENOM – TEVI AKSVAROM – HRAJÚCEHO SA NA SLOVÁKA, NÁRODOVCA A VLASTENCA. Ktovie, z akej udavačskej rodiny pochádza, koľkým ľuďom zničili život jej rodičia, starí rodičia, prastarí rodičia?

Vladimír Pavlík Facebok

Jana Teleki

V spise vo veci vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej v zväzku 29 sa meno Martina Pčolinského aj jeho foto vyskytuje v súvislosti s dodávkou drog do baru Apache, sledovaného SIS. V spise je vedený ako díler Martin ...
Martin Pčolinský je brat nového riaditeľa SIS, druhý brat Peter je poslancom Národnej rady SR. .   PRINT RSS


             
Hlavná stránka