Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

O dvoch ROVNÝCH vlastencoch a nacionalistoch Rudolfovi Steigaufovi a MarianoviMagátovi a troch zbabelých KRIVÁKOCH, zasmraďujúcich vlastenectvo, národovectvo,Kotlebovi, Uhríkovi, Mizíkovi...  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
  
Nikdy nebudem rešpektovať obvinenia štátnej moci voči Rudolfovi Steigaufovi, ktorého pripravili pri autonehode o život nezodpovední Rómovia a Mariánovi Magátovi, tej štátnej moci, v mene ktorej sa tu páchajú nielen ekonomické zločiny, ale HLAVNE zločiny proti ľudskosti, podobné tým, aké vo vojnovom období na Slovensku realizovali nacisti, gardisti, arizátori, neoľudáci, masoví vrahovia z POHG, ale inými metódami. Aj keď s viacerými či niektorými názormi menovaných som nesúhlasil, predsa som si ich vážil, LEBO SVOJE NÁZORY, ZA KTORÉ SA DOSTALI AŽ PRED SÚD, DOKÁZALI AJ TAM PREZENTOVAŤ A OBHAJOVAŤ – NA ROZDIEL OD KOTLEBU, UHRÍKA, MIZÍKA..., ktorí sa zrazu pochcali a posrali, prezentujúc množstvo výhovoriek, hoci je dosť dôkazov o tom, že šeky v hodnote 1488 Kotleba rozdával s jasným úmyslom provokovať, alebo to bolo súčasťou spravodajských hier dvoch - troch štátnych orgánov.
To že štátna moc uverila Mizíkovi, že on nevie robiť s počítačom, taktiež dokazuje, že štátna moc a Kotleba sa vzájomne potrebujú.
No a Uhríkov výrok – JA NIE SOM HISTORIK – mimo iného dokazuje aj to, že je to len zbabelý protislovenský krivák, ktorého považujem ešte za väčšieho podliaka, pokrytca a zbabelca, ako samotného Kotlebu.
Takže si to zrátajme.
NA JEDNEJ STRANE ROVNÁ CHRBTICA A CHARAKTER PRVÝCH DVOCH MENOVANÝCH, STEIGAUFA A MAGÁTA – A NA STRANE DRUHEJ SÚHRN POKRIVENÉHO CHARAKTERU, ZBABELOSTI, DVOJTVÁRNOSTI, KOTLEBU, UHRÍKA, MIZÍKA, CEZ KTORÉ ZASMRAĎUJÚ SLOVENSKO, PRIČOM SA HRAJÚ NA SLOVÁKOV, NÁRODOVCOV A VLASTENCOV. V SKUTOČNOSTI SA JEDNÁ O ROZBÍJAČOV V SLUŽBÁCH ŠTÁTNEJ MOCI.


Vladimír Pavlík

   PRINT RSS


             
Hlavná stránka