Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Už toľko neplačkajte, plebejskí zbabelci, hrajúci sa na Slovákov, národovcov a vlastencov  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Voľby dopadli tak ako dopadli, skončili totálnym fiaskom pre všetkých tzv. Slovákov, národovcov a vlastencov, pričom ich jedinými argumentmi sú plakanie, hľadanie viny nie u seba samých, množstvo výhovoriek, rôzne katastrofické scenáre, za ktoré ale oni, samozrejme, že nemôžu. Vyčítajú ľuďom, že naleteli, keď im nedali vo voľbách hlas. Ale ani jedno percento kritiky do vlastných radov, prečo tie hlasy nedostali. Len výhovorky, výhovorky, výhovorky... Boli to práve tieto protislovenské zberby, s minulosťou zbabelých prednovembrových občianskych núl, čakajúci, ako vši pod chrastou, ako to všetko dopadne, aby po Novembri 1989 začali vyliezať zo svojich brlohov, samopasovali sa za najslovenskejších Slovákov, najnárodnejších národniarov, najvlasteneckejších vlastencov, najkresťanskejších kresťanov, a samozrejme, odhaľujúc, všetkých tých škodcov Slovenska, počnúc Čechmi, Maďarmi, Židmi, sionistami, no a, samozrejme, domácimi nepriateľmi. Výrazy ako čechoslovakisti, janičiari, zapredanci, renegáti, slniečkari, buzeranti, samozrejme, platení zo zahraničia, všetci tí, ktorí si dovolili s týmto ľudským odpadom nesúhlasiť. Lebo len oni, a nikto iný to so Slovenskom nemyslí úprimne, len oni, oni, oni...

V čom spočívala ich TZV. úprimnosť, ich vlastenectvo, ich láska k Slovensku či k jeho zveľadeniu?

Treba povedať jasne a na rovinu, že ich skutočné vlastenectvo, láska k Slovensku, za čo sa tak skrývali, spočívala práve v rozkradnutí toho, čo tu oni nevybudovali, a pre svoj osobný blahobyt ako aj pre najbližšiu rodinu. Bola to práve koalícia mečiarovsko-slotovskej protislovenskej zberby, pri vytunelovaní a rozkradnutí štátu, že po nich nastúpená koalícia – pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta, mohla či musela, mnohé predávať pod cenu, aby sa cez rozkradnuté a vytunelované podniky štát nedostal do takého ekonomického stavu, ktorý by spôsobil ekonomický kolaps.

Dnes už môžu byť s „plodmi“ svojej práce spokojní. Kotleba sa definitívne postaral o to, že na Slovensku už nikdy nevznikne žiadna slušná národná strana, vláda, parlament, prezidentka, a ďalší okolo nich, sú toho zárukou – a nielen toho. Slovensko dokončí svoju politickú, ekonomickú, sociálnu, ľudsko-vzťahovú zvrátenosť, spojenú s ďalšími experimentmi, ktoré by si v žiadnom vyspelom štáte Európskej únie nemohli dovoliť, kde už teraz polovica mladej generácie vyznáva už nie tie hodnoty a tradície našich predkov, ale postupne prijíma cudziu kultúru, ktorá je často založená aj na sexuálnych či satanských zvrátenostiach. K tomu nielen napomáhajú, ale aj napomohli kadejakí tzv. kresťania z KDH a im podobných odnoží, ako aj farizeji z ĽS-NS a im podobných odnoží, ktorí cynicky presadzujú ochranu života od počatia, no zbabelo mlčia a nesú spoluvinu nad tým, že každoročne cez vykrádanie zdravotníctva, tzv. nevyhnutné ekonomické reformy PREDČASNE KAŽDOROČNE ZOMRIE NIEKOĽKO TISÍC NEVINNÝCH OBČANOV. Aj toto je časť reality, v podaní Antikrista a jeho predstaviteľov zla.

V zločinoch proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva, všetci ako jedna zločinecká rodina, jedinou výnimkou bol Harabin, ktorý to nedotiahol do konca – ktovie, PREČO?

Keďže nepatrím do žiadneho stáda nesvojprávnych oviec, budem sa snažiť ako nezávislý občan, ktorý má na internete uverejnených cca 500 článkov, zväčša faktografických, vysloviť svoj názor, prečo Štefan Harabin a strana Vlasť neuspeli vo voľbách do parlamentu. Aj keď je menovaný vnímaný veľmi negatívne, hlavne ako sudca na vysokých funkciách či minister spravodlivosti, ale aj ako človek, zastávam názor, že všetko toto mohol prebiť témou, páchanou cez zločiny proti ľudskosti, kvôli vykrádaniu zdravotníctva, lebo jeho vstup a následné reakcie do tejto tabu témy, boli vskutku dosť odvážne, čo neskôr zdôvodním, ale nedá mi napísať nasledovné.

Nepochybujem o tom, že boli jedinci či niekoľko jedincov, kandidujúcich za stranu Vlasť, ktorí mimo finančnej podpory pre dotyčnú stranu, hoci ich skutočná situácia bola taká, že museli, obrazne povedané, obracať každý cent, poctivo vykonávali AJ tú, tzv. mravenčiu prácu. Aké bolo ale ich prekvapenie či šok, keď niekoľko dní pred voľbami sa dozvedeli, že boli vyškrknutí z kandidátky, bez čo len jedného slova zdôvodnenia od niekoho z vedenia strany. Samozrejme, že takto odkopnutí, chrapúňsky odkopnutí, si to nenechali pre seba a začali o tom písať na facebooku. A podľa mojich informácii strana takto stratila nezanedbateľný počet ľudí, ktorí jej chceli vo voľbách dať svoj hlas. Tie hlasy, podľa mňa, mohli chýbať pri konečnom účte, kde strana nezískala ani financie za dotyčné tri percentá.

Strane, podľa môjho názoru, nepomohli ani rôzne udavačské kreatúry ktoré cez svoje pilinovo-otrubové mozgy nedokázali vyprodukovať nič pozitívne pre toto zoskupenie, len hrubo urážať a nadávať na každého, kto mal iný názor na ich miláčika Harabina, ako oni samotní. Medzi takýto najsmradľavejší hnoj a ľudský odpad patrila istá kreatúra, ktorá sa na facebooku prezentuje ako Tevi Aksvarom, vydávajúc sa za vlastenku, a oddaného Harabinovho priaznivca, v skutočnosti jedna smradľavá zakomplexovaná udavačka z Košíc, splodená a porodená, podľa môjho názoru dvoma jedincami, po ktorých zdedila ich gény. Pričom niektorí tvrdia, že sa jedná o osobu muža, ktorý sa vydáva za ženu, patriaceho do 52. odboru SIS-kárskej prašiviny.

Ľudský život je to najcennejšie, a ten sa nedá ničím nahradiť. Prekvapilo ma, že Harabin toto nezvolil za svoju hlavnú tému. Držal by nielen na uzde všetkých svojich oponentov, ktorých by odbavil jednou – dvomi vetami – „to masoví vrahovia a vykrádači zdravotníctva, ako aj tí mlčiaci, ktorí vlastne súhlasia s týmito zločinmi proti ľudskosti, práve Vy ma chcete moralizovať?“ Čo bránilo Harabinovi, aby na túto tému robil petície, protestné akcie, tlačil so svojimi priaznivcami na vládu a parlament – a verejne ich obviňovať z tých najodpornejších zločinov proti ľudskosti, cez vykrádanie zdravotníctva? Veď pre neho by nebol žiadny problém to riešiť trestno-právnymi podaniami, veď sa jedná o špičkového právnika. Prečo to neurobil, čo mu v tom bránilo, veď tu mohol vyvolať aféru, aká tu doteraz nemala obdobu, pričom on, ako jediný, sa dokázal proti tomu postaviť. Ťažko mi komentovať, dohadovať sa, ja mu do duše nevidím. Alebo ho poriadne zmačkli za gule, keď zrazu pred masovými vrahmi JE v hlbokom predklone, presne tak ako Kotleba, no na blogu Hlavných správ napísal ohľadom koronavírusu 4. časti pod nadpisom – CHCE SA MATOVIČ VEDOME PODIELAŤ NA POSTUPNOM ZABÍJANÍ ĽUDÍ? A potom je tu ešte jeden zaujímavý paradox – PREČO DOTERAZ VŠETCI MLČIA, VRÁTANE INVESTIGATÍVCOV, PRIŽIVUJÚCICH SA NA KUCIAKOVI, O ŠPIČKOVOM VYKRÁDAČOVI ZDRAVOTNÍCTVA – PAVLOVI PAŠKOVI?

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka