Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Je Pellegrini nakazený Miklošovým vírusom?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Z obsiahleho rozhovoru internetového Plus JEDEN DEŇ s Petrom Pellegrinim som vybral štyri otázky a štyri jeho odpovede. Neviem v akom svete tento človek žije, ale tieto štyri otázky a jeho odpovede na ne jednoznačne svedčia o tom, že sa jedná nielen o plnohodnotného člena gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, s debilným Miklošovým videním ekonomiky, kde radového občana považuje za vola. Keď sa to tak zoberie, ani sa nečudujme, kde nás toto stádo zločineckých, zlodejských, parazitno-darmožráčskych a psychopaticko-sadistických volov z ponovembrových vlád a parlamentov, doviedlo.

Na prvú otázku v tejto prílohe sa vyjadril, citujem – Iba vtedy krajina prežije pandémiu, keď bude stáť na dvoch silných nohách: na ochrane zdravia a ochrane ekonomiky. Znepokojuje ma, ako ekonomická pomoc mešká, aká je komplikovaná.

Neveriacky pozerám, a kladiem si otázku, to tvrdí bývalý premiér, ktorý buď kryl ekonomické zločiny, zločiny proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva, alebo bol priamo jeho súčasťou, ide takto ponížiť občanov Slovenska? Alebo cca 60-70 percent dospelej populácie, ktorá patrí medzi zbabelé, plebejské a sluhovské ovce, žeby prišiel k záveru, že do tejto čeľade patrí celý národ? To každoročné vykrádanie štátneho rozpočtu o cca 4 miliardy eur, to každoročné vykrádanie zdravotníctva, čo má za následok predčasné ukončenie života niekoľko tisíc nevinných občanov, to podľa neho, sú tie silné nohy na ochranu zdravia a ekonomiky? Alebo on nič nevidel, nepočul a nevedel, čo gauneri zo zločineckej smeráckej mafie za 12 rokov vládnutia tu dorobili s ekonomikou a zdravotníctvom?Nepotrebuje náhodou preliečenie, a elektrické šoky na uzavretom psychiatrickom oddelení v Pezinku?

Čo sa týka druhej otázky a jeho odpovede, čítajte veľmi pozorne, veď Pellegrini vo svojej odpovedi priamo poprel, že tu sa niečo rozkradlo, odvoláva sa na zadlženie nemeckej ekonomiky na 60 percent, pričom Slovensko je na hranici zadlženia 45 percent, pričom tento politický netvor dokonca skonštatoval, citujem – Vláda by mala viac konať v prospech ľudí, než sústavne hľadať výhovorky. Z toho sa ľudia nenajedia. A ja, ako autor tohto článku sa ho pýtam - TO SI MÁ VLÁDA ZNOVU POŽIČAŤ LEN PRETO, LEBO TU CHÝBAJÚ TIE MILIARDY, KTORÉ TU KAŽDOROČNE ZO ŠTÁTNEHO ROZPOČTU VYKRADNÚ ZLOČINECKÍ SMRADĽAVÍ VYVRHELI Z PONOVEMBROVÝCH VLÁD, PARLAMENTOV, OLIGARCHOV, FINANČNÝCH SKUPÍN, BIELYCH GOLIEROV – ABY SI UŽÍVALI NAKRADNUTÉ, V PROTIKLADE S TÝM, ABY SI NOVÁ VLÁDA ZOBRALA ĎALŠIE ÚVERY, KTORÉ BUDÚ SPLÁCAŤ OBČANIA, BA, DOKONCA, EŠTE AJ NENARODENÉ GENERÁCIE?

Čo sa týka tretej otázky ohľadom 13. dôchodku, ako aj jeho odpoveď, treba povedať nasledovné. 13. dôchodok gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, spoločne zo SNS a Mostu pár dní pred voľbami pripravili ako nášľapnú mínu pre budúcu koalíciu, keďže vedeli, že oni už v tej koalícii nebudú. Zaujímavé ale je, že 12 rokov riadili či „riadili“ – rozkrádali tento štát, pričom keby sa každý rok rozkradlo len o JEDNU MILIARDU MENEJ, tak tá rozkradnutá miliarda by pokryla 13. dôchodky na 2 roky, ktoré tu mohli byť už 15-20 rokov. A nielen táto vláda sa správa k dôchodcom tak, ako to tvrdí v prvých dvoch vetách. Takto sa správali VŠETKY doterajšie vlády.
No a čo sa týka štvrtej otázky, ako aj jeho odpovede na ňu, tak usvedčil nielen všetky tri koalície Smeru, ale aj všetky koalície ktoré tu boli pred nimi.

Vladimír Pavlík

S čím konkrétne by ste v súčasnosti dokázali krízovému štábu pomôcť?

Povedal som to už viackrát. Iba vtedy krajina úspešne prežije pandémiu, keď bude stáť na dvoch silných nohách: na ochrane zdravia a ochrane ekonomiky. Znepokojuje ma, ako ekonomická pomoc mešká, aká je komplikovaná. Má tri negatívne naj: je najslabšia, najpomalšia a najkomplikovanejšia. Čakal by som efektívne riadenie štátu, delegovanie právomocí. Premiér a ministri hospodárstva a financií by mali prijímať rýchle opatrenia. Opak je však pravdou. Mrzí ma ten politický amaterizmus a vyslovene zlá správa politiky. Tu by som konal zásadne inak.

Viacero ekonómov a vplyvných finančníkov Smeru vyčíta, že v období ekonomického rastu nevytvoril žiadne rezervy. Naozaj je Slovensko na tom tak zle a doteraz sme žili takpovediac z večera do rána?

Je to zase politická floskula, ktorá sa snaží prekryť istú bezmocnosť novej vlád
y naštartovať ekonomiku a pomôcť podnikateľom. Pozrite sa na nemeckú ekonomiku, ktorá mala prebytok a dnes pri záchrane sa zadlžuje na úrovni 60 percent. My sme na hranici zadlženia 45 percent. Vláda by mala viac konať v prospech ľudí, než sústavne hľadať výhovorky. Z toho sa ľudia nenajedia.

Teraz vás poprosím o veľmi úprimnú odpoveď. Myslíte si, že dôchodcovia tento rok dostanú trináste dôchodky?

Vláda sa správa tak, ako keby naši seniori boli jej úhlavní nepriatelia. Správa sa k nim nedôstojne ako k malým deťom. Prikazuje, zakazuje, obmedzuje. Berie im sociálne výhody, ako sú vlaky zadarmo a hovorí, že im nedá 13. dôchodok. Ak hovoríme, že na záchranu ekonomiky bude treba 15 miliárd eur, tak potom sa čudujem, že sa nenájde 400 miliónov pre týchto ľudí, aby si mohli polepšiť aspoň na Vianoce. Pre mňa je to nepredstaviteľné a odmietam takúto pravicovú filozofiu.

A Váš osobný odhad? Dostanú alebo nedostanú dôchodcovia trináste dôchodky?

Počúvam pozorne hlasy v koalícii. Jeden hovorí o ich zrušení, druhý o ich prijatí a tretí o ich pozmenení. Majú v tom guláš a musíme si počkať, čo sa napokon udeje. Ja však trvám na tom, že ak má ísť na ozdravenie ekonomiky 15 miliárd, 400 miliónov sa pre seniorov nájde. V čase pandémie najviac trpia a je neslušné, je to priam hyenizmus na nich šetriť. To odmietam!   PRINT RSS


             
Hlavná stránka