Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Boh ochraňuj Slovensko, pokiaľ by tu mali vládnuť plody či klony Antikrista, hrajúci sa na kresťanov,spoločne s protislovenským odpadom z ĽS NS, ktorí sa spoločne prevetrávajú v NR SR  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Štvrtkové vystúpenie 14. mája 2020 v NR SR, kde predniesla Správu o činnosti verejného ochrancu práv za rok 2019 predsedníčka Mária Patakyová, ktorú poslanci nevzali na vedomie. Proti prijatiu bolo 50 poslancov, správu podporilo 34 poslancov a hlasovania sa zdržalo 46 poslancov.

Keď plody Antikrista hrajúci sa na kresťanov a protislovenský odpad z ĽS NS, hrajúci sa na Slovákov, národovcov a vlastencov v NR SR, kritizujú ombudsmanku

Hoci k jej osobe nemám kladný postoj, skôr negatívny, keďže ona, nielen podľa môjho názoru, má len svoje nalinkované parkety, pričom omnoho dôležitejšie veci, kde sú porušované drastickým spôsobom ľudské práva ju nezaujímajú či nesmú zaujímať, aj keď možno namietať, že niektoré jej právomoci sú obmedzené, nikdy by som si nedovolil používať také protiargumenty, akými sa oháňali Antikristove plody typu Kuffu, Vašečku, Záborskej a im podobným, hrajúcim sa na kresťanov, ako aj tzv. Slovákov, národovcov a vlastencov, v skutočnosti protislovenských zbabelých škodcov z ĽS NS, parazitujúcim v NR SR.

Najskôr tu odcitujem vyjadrenia dvoch fanaticko-farizejských tmárov, patriace skôr do obdobia upaľovania tzv. bosoriek, Vašečku a Kuffu, a potom sa k tomu vyjadrím. Kuffa – „Výsledok hlasovania jasne ukázal, že obhajoba vraždenia detí, obhajoba rôznych  ideologických zvráteností nemá v parlamente podporu. Pani ombudsmanka Patakyová bola vyzvaná, aby odstúpila.“
Vašečka – „ktorý vo svojom vystúpení v parlamente v reakcii na Máriu Patakyovú citoval z Ústavy Slovenskej republiky, aby zdôraznil, že právo na život má každý, že ľudský život je hodný ochrany už pred narodením a že nikto nesmie byť pozbavený života, v stručnej reakcii uviedol, že parlament odmietol „dúhovú správu ombudsmanky.“

Priamo cynické a odporné videnie ľudského života, keď sú proti potratom, namietajúc právom ochrany ľudského života už pred narodením, pričom cynicky mlčia O PREDČASNOM UKONČENÍ ĽUDSKÝCH ŽIVOTOV CEZ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA ZO STRANY ZLOČINCOV A MASOVÝCH VRAHOV Z VYSOKEJ POLITIKY, AKO AJ ICH KOMPLICOV, ČO MÁ ZA NÁSLEDOK, ŽE KAŽDOROČNE PREDČASNE ZOMRIE NIEKOĽKO TISÍC NEVINNÝCH ĽUDÍ. A oni mlčia, zbabelo mlčia, hoci tieto zločiny proti ľudskosti tu prebiehajú už vyše 27 rokov. Žeby nevedeli, aké sú biblické svedectvá, ako by sa v takomto prípade zachoval samotný Ježiš Kristus? Boh ochraňuj Slovensko, keby takéto plody Antikrista a protislovenský zbabelý ľudský odpad, ktorý sa samopasoval za Slovákov, národovcov a vlastencov, s tými ich, jedinými správnymi názormi, len s ich jediným správnym pohľadom na svet, len s tou ich jedinou pravdou, neuznávajúc žiadny iný názor. Prišlo by to až tak ďaleko, že všetci ľudia, ktorí by sa im neprispôsobili, by boli považovaní za bosorákov a bosorky? Akú kliatbu by na nich uvrhli? Vstali by noví inkvizítori?

Vladimír Pavlík

Noví poslanci otvorene preukázali svoje liberálne smerovanie. Kto podporil Patakyovej liberálnu agendu, ktorá napokon neprešla?

https://www.hlavnespravy.sk/img.php?aid=2160376237
Bratislava 14. mája 2020 (HSP/Foto:Facebook-Tomáš Taraba)

Poslanci Národnej rady (NR) SR vo štvrtkovom hlasovaní nevzali na vedomie Správu o činnosti verejného ochrancu práv (VOP) za rok 2019. Proti prijatiu bolo 50 poslancov, správu podporilo 34 poslancov a hlasovania sa zdržalo 46 poslancov
https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2020/05/710049.jpg
Výsledky hlasovania
Liberálnu agendu Patakyovej podporili, až na dvoch poslancov, ktorí boli neprítomní, všetci poslanci strán Za ľudí a SaS.
Taktiež správu podporilo aj niekoľko poslancov z hnutia OĽaNO: Kristián Čekovský,RastislavJílek, Monika Kozelová, Vladimír Zajačik, Martina Brisudová, Anna Mierna, Romana Tabák, Andrej Stančík, Igor Hus, Juraj Krúpa a Jarmila Vaňová.
Proti prijatiu správy ombudsmanky boli všetci poslanci za hnutie Sme rodina, ako aj všetci prítomní poslanci klubu ĽS Naše Slovensko. Proti bolo aj niekoľko členov OĽaNO a strany Smer-SD.
Z hnutia OĽaNO boli proti poslanci: Radovan Marcinčin, Marek Šefčík, Richard Vašečka, Milan Kuriak, Martin Čepček, Jozef Bubnár, Ján Kerekréti, Peter Liba, Vojtech Tóth, Peter Vons, SebastianKozarec, Milan Potocký, Ján Szőllős a Anna Záborská. Zvyšní prítomní poslanci sa hlasovania zdržali.
Zo strany Smer-SD hlasovali proti: Marián Kéry, Ján Podmanický, Martin Nemky a Anton Stredák. Zvyšní prítomní poslanci Smeru, až na Petra Pellegriniho, ktorý nehlasoval, sa hlasovania zdržali.

Reakcie politikov
Podľa poslanca Tomáša Tarabu z KDŽP (ĽSNS) boli liberáli porazení. „Správa ombudsmanky neprešla. Pani Patakyová, odstúpte, Vaša neoliberálna agenda prehrala. Vaše dúhové zástavy, Váš lobing za potraty. SaS a Za ľudí prehralo. Kultúra života sa po 30 rokoch nadýchla. Ideme ďalej,“ uviedol v reakcii na hlasovanie na sociálnej sieti.
Podobne reagoval aj jeho spolustraník Filip Kuffa. „Výsledok hlasovania jasne ukázal, že obhajoba vraždenia detí, obhajoba rôznych ideologických zvrátenosti nemá v parlamente podporu. Pani ombudsmanka Patakyová bola vyzvaná, aby odstúpila.“
Poslanec Richard Vašečka z KÚ (OĽaNO), ktorý vo svojom vystúpení v parlamente v reakcii na Máriu Patakyovú citoval z Ústavy Slovenskej republiky, aby zdôraznil, že právo na život má každý, že ľudský život je hodný ochrany už pred narodením a že nikto nesmie byť pozbavený života, v stručnej reakcii uviedol, že parlament odmietol „dúhovú správu ombudsmanky“ .   PRINT RSS


             
Hlavná stránka