Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Stále tým tzv. Slovákom a národovcom ubližujú  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
   Najväčšími nepriateľmi Slovákov sú samotní Slováci. Zločinci z vysokej politiky a cca 70 % dospelej populácie. Kto z nich je väčší vinník? Zastávam názor, že je to zbabelý, plebejský a sluhovský, tzv. národ, cca 70 % dospelej populácie. LEBO LEN ZBABELÝ NÁROD, PODOBNÝ ĽUDSKÉMU ODPADU, VYGENERUJE TAKÝCHTO ZLOČINECKÝCH POLITIKOV A DOVOĽUJE IM, ABY SA TAKTO SPRÁVALI. Nakoniec, čo možno očakávať od ich predchodcov, ktorí za vojny vykántrili prakticky všetkých Židov, žijúcich na Slovensku, ale ako sa ukázalo, ani to im nestačilo. V mene Boha, v mene národa masovo vraždili vlastný národ, vypaľovali osady a usadlosti, zaživa upaľovali. A OD ROKU 1990 ICH KLONY SEDELI A SEDIA V PONOVEMBROVÝCH VLÁDACH A PARLAMENTOCH. Pokračujú v tom, čo tu začal nemecký nacizmus. Ktovie, z akého dôvodu či z akých vidín Hitler nedovolil Poliakom a Maďarom asimilovať Slovákov a rozdeliť si ich územie. Žeby tušil, že budú to práve Slováci, ktorí po porážke nemeckého nacizmu preberú jeho zločinecké metódy, ktoré budú páchať na vlastnom národe, majúc v sebe ich gény? Ako prílohu tu prikladám jeden facebookový príspevok, mimoriadne aktuálny.

Vladimír Pavlík


 

Ivan Mirga – facebook 15. 8. 2020
35 min.
V 13. st., tu boli Tatári/Mongoli. V 16. st., Turci. A pred nimi vždy niekto, len sme už zabudli, kto. A iste do 20. st., Maďari. Potom Česi. A vždy sme plakali, vždy sdôvod pre našu sebaľútosti - Mor ho, kto kradmou rukou ..., alebo Rúb a rež do krvi.
Potom tu na chvíľu boli Nemci, a s ktorými sme spolu strieľali do tyla našim susedom z vedľajšej dediny a hádzali spolu s ich deťmi batoľatmi do pece v Nemeckej.
Keď odišli títo, zase tu bol niekto. Komunisti. Jednoducho, vždy je tu niekto, napr. aj cigáni. Vždy má povedať, že nám niekto ubližuje. A že my sme svätí, nevinní, utekáme sa k Bohu a prijímame eucharistiu a teda sme - jedinečne dokonalí. Hej, aj vzdelaní.
Pred chvíľkou sme tu 12 rokov mali Fica. Tak prečo by sme nemohli mať, čistého, nášho ...
Takže asi takto vážení ...
Ten váš diletant, sa už dotkol starých, nechal ich zomrieť kým hovoril, že nenechá umierať ľudí, dotkol sa našich detí, lebo musel niečo, tak vymyslel rúška v škole, a dôsledky tohto si neviete ešte predstaviť.
S Vami ale hýbu Mongoli Maďari a Cigáni.
Proste fikcia.
... kým sa to nedotkne priamo Vás, nepriateľ bude vždy niekde inde a iný.
A neuvedomujete si, že Vy sami ste... Niečo, čo sem nepatrí. Do civilizácie.   PRINT RSS


             
Hlavná stránka