Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Pán Ivan Mirga – Róm, ktorý má v hrubom čreve viac rozumu, inteligencie, charakteru, ľudskosti, zmyslu pre spravodlivosť,ako drvivá väčšina členov ponovembrových vlád a parlamentov vo svojich kotrbách  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
 

Keďže smradľavý anonymný facebookoví udavači národnosti slovenskej, verní tradícii svojich starých rodičov a prastarých rodičov, udávajúcich na Slovensku počas vojnového obdobia, ma už po 35 raz po sebe zablokovali na facebooku na 30 dní, lebo podľa tohto smradľavého slovenského odpadu nie je v súlade s facebookom písať o vykrádaní zdravotníctva a predčasne zomrelých ľuďom, práve kvôli tomu. Priznám sa, že je pre mňa šokujúce, že facebook vo vlastníctve amerického občana, prebral po Novembri 1989 úlohu ochrancov týchto prašivých anonymných facebookových udavačov, aby mohli pokračovaťv tom, čo robili ich starí a prastarí rodičiavo vojnovom období na Slovensku. Kvôli tomuto zablokovaniu som nemohol reagovať – vyjadriť sa, na jeho fundované myšlienky na facebooku, preto to robím touto cestou na www.necenzurovane.net, kde prispievam.

A silne pochybujem, že by jeho myšlienkam, ktoré sú doložené primeranými argumentmi, sa mu niekto vyrovnal nielen z členov ponovembrových vlád a parlamentov, ale aj z tých tzv. Slovákov a národovcov či už po stránke inteligenčnej, rozumovej, morálnej, charakterovej, so zmyslom pre pravdu, spravodlivosť a česť, ktorí za všetkým zlom vidia Rómov, a nie zločincov, zlodejov, parazitných darmožráčov a masových vrahov cez vykrádanie zdravotníctva z ponovembrových vlád a parlamentov, ktorým verne slúžia a sú pred nimi v hlbokom predklone. Toto sa vzťahuje aj na väčšinu tzv. rómskej elity, ktorá parazituje a urobila si živnosť v akýchsi spolkoch na ochranu Rómov, spoločne s rôznymi nerómskymi parazitmi.

          Pán Mirga má vysokoškolské vzdelanie, dosiahnuté bez protekcie, úplatkov či všimného, jeho diplomová práca nenesie známky žiadneho plagiátorstva, opisovania, vykrádania myšlienok, všetko je tam, obrazne povedané, poctivo odrobené. A tak, ako dokázal spolu so svojou manželkou vychovať svoje deti, že práve preto sú jeho odmenou nádherné vnúčence, nielen po fyzickej kráse, ale aj svojim oblečením a správaním, tou najkrajšou odmenou, ktorú si nielen zaslúži, ale je aj dokumentáciou jeho doterajšieho života. V rómskej komunite nie sú ľudia typu pána Mirgu osamotení, našlo by sa ich dostatok, ktorí by boli schopní riadiť aj tento štát, ktorí by mal všetky prvky toho, o čom sa doteraz len hovorí a sníva.Lenže v tomto zločineckom, mafiánsko-gaunerskom, skorumpovanom a skurvenom Slovensku, ktoré riadi – vykráda a dehonestuje najsmradľavejší ľudský odpad národnosti slovenskej, sa také niečo nenosí. Ich vizitka za 30 rokov vládnutia to nielen dokazuje, ale dokonca ako prémiový bonus možno doložiť, že zo Slovenska urobilinajsmradľavejší odpad v rámci Európskej únie.AKO PRÍLOHU TU PRIKLADÁM PRÍSPEVOK PÁNA MIRGU UVEREJNENÝ NA FACEBOOKU V NEDEĽU 19. 7. 2020.

Vladimír Pavlík

 

Ivan Mirga – nedeľa 19. 7. 2020
3 h · 
Za 30 rokov sa z bývalých dlhovlasých čučkárov, a elegantných egoistických zlodejov, stali milionári a podrazáci jedna radosť.
Z darebákov a podliakov ste si spravili pánov, a vicišpánov, bohov. Nechali ste si rozkradnúť za celé tie roky štátny rozpočet, a námestia v mestách, dokonca vodu, kanalizácie a kultúrne pamiatky ste riešili cez eurofondy, lebo štátny rozpočet bol vždy v deficite.
Za 30 rokov ste ľudí vychovali k nenávisti, ku chamtivosti, k neobjektivite a stále s pomýleným názorom a postojom k základným životným témam.
Za 30 rokov, ste si vychovali všelijakých hajzlíkov, klamárov a podvodníkov, a ktorí Vám diktujú, čo je správne a čo nesprávne. Čo je dobré, a čo zlé. A tak sa nedivte, že všetko ide tam, kam...
Nechali ste znehodnotiť všetky dobré archetypálne hodnoty, a zneuctili ste všetky priority - úcta k starším, úcta k deťom, úcta ku vzdelaniu, úcta a výchova ku ľudskosti a mnohé ďalšie.
Pošpinili ste aj hodnotu - Vzdelanie !
A teraz všetci tých málo poctivých sa musia hanbiť a ľutovať, že vôbec mali snahu niečo vedieť a niečo sa naučiť.
Ste strašný národ.
Nehnevajte sa, ale veľmi hlúpy národ.   PRINT RSS


             
Hlavná stránka