Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Kotleba, Mazurek a im podobní z ĽS NS, ponížení sluhovia asociálnych parazitov z ponovembrových vlád, parlamentov, finančných skupín, oligarchov, bielych golierov, pred ktorými sú v hlbokom predklone  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
  

          V slovenskej hymne je aj takáto veta – To Slovensko naše posiaľ dlho spalo. A ako môžeme vidieť, že doteraz ešte spí. Veď osvojiť si bludy týchto tzv. Slovákov a národovcov okolo Kotlebu, ktorí svoju zbabelosť a pohŕdanie k tomuto národu, ako aj svojim sluhovstvom a hlbokým predklonom k najväčším ekonomickým zločincom, ako aj páchateľom zločinov proti ľudskosti, z ponovembrových vlád a parlamentov, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, ktorí, každoročne, okradnú tento štátny rozpočet minimálne o 4 miliardy eur. Pričom cez vykrádanie zdravotníctva majú na svedomí, že každý rok tu predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných občanov, tak tieto odporné ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti sa snažia prekryť cez akési bludy o asociálnych cigánskych parazitoch z osád, ktorí vraj vyciciavajú náš ekonomický a sociálny systém. Dokonca prišli k záveru, že práve tieto peniaze chýbajú slušným pracujúcim ľuďom, pričom, paradoxne, toto si osvojila nezanedbateľná časť slovenských občanov.

          Obrazne povedané, aj dvojročný dostihový kôň či dvojročný policajný pes si dokážu vyrátať, že keď sa spočítajú všetky tie prídavky, príspevky, benefity za celý rok, ktoré dostane rómska komunita, vrátane aj tých asociálnych parazitov z osád, ako to verejne prezentujú, tak je to maximálne 0,2 percenta z tých, cca, štyroch miliárd, ktoré každoročne zo štátneho rozpočtu rozkradnú členovia ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov. Kladiem si otázku, kam asi treba zaradiť tú časť občanov, ktorí si tieto cielené bludy, klamstvá a dezinformácie osvojili, a považujú ich pravdivé a reálne? 

          Svoju zbabelosť, farizejstvo, spojené s neuveriteľným predklonom k vyvrheľom, patriacim k ľudskému odpadu, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne predčasne pripravia o život niekoľko tisíc nevinných občanov Slovenska, pričom si zvyšujú aj svoj osobný blahobyt, sa Mazurek snaží prekryť svojimi farizejskými bludmi v NR SR, keď v rozprave o nimi navrhovaných zákonoch o ochrane nenarodených povedal aj toto – ZABÍJAŤ DETI NIE JE RIEŠENÍM. ZA TÝMTO NÁZOROM SI BUDEM VŽDY STÁŤ! Miesto toho, aby verejne obvinil a skonkretizoval mená masových vrahov z vysokej politiky, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva za posledných 27 rokov dohnali k predčasnej smrti minimálne 80 000 žijúcich ľudí, keďže podpisoval ústavný sľub ako svojprávna osoba, tak mal povedať aj toto – DOHÁŇAŤ K PREDČASNEJ SMRTI CEZ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA KAŽDOROČNE TISÍCE NEVINNÝCH OBČANOV, JE OMNOHO ZVRHLEJŠÍ ZLOČIN PROTI ĽUDSKOSTI, AKO POTRAT. ZA TÝMTO NÁZOROM SI BUDEM NIELEN VŽDY STÁŤ, PRIČOM ĽS NS BUDE ORGANIZOVAŤ VEREJNÉ PROTESTY A PETÍCIE.

          V mlčaní o týchto zločinoch proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva, aký to paradox, si doteraz porozumeli všetky politické strany, ktoré boli a sú v parlamente. Zoberme si takého Kotlebu, ďalšieho protislovenského škodcu, ktorý svoju zbabelosť, kde svojim mlčaním vyjadruje súhlas s týmito masovými vrahmi, dokonca svojimi verejnými tvrdeniami, že NATO je zločinecká organizácia, ako keby sa snažil cez tieto bludy vsugerovať svojim fanatickým ovečkám, že práve NATO pácha na Slovensku najviac ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti. Kvôli objektivite, pokiaľ sa jedná o NATO, aj ja ho považujem za zločineckú organizáciu voči Afganistanu, Iraku, Líbyi, ale akého zločinu sa dopustilo voči Slovensku? Koho tu predčasne pripravili o život?

          Mám či nemám právo si položiť otázku, kto je väčší zločinec voči Slovensku – NATO či Kotleba? Dovolím si vysloviť názor, že je to Kotleba. Je síce pravdou, že sa nezúčastňuje na vykrádaní zdravotníctva, nemá na svedomí ani predčasnú smrť žiadneho občana, ale, pozor. Kotleba o týchto zločinoch vie, ale mlčí. Pýtam sa, či tým mlčaním nekryje tieto zločiny, alebo toto mlčanie svedčí aj o jeho súhlase s týmito zločinmi proti ľudskosti? Ako je to možné, že O TÝCHTO ZLOČINOCH PROTI ĽUDSKOSTI MLČALI A MLČIA VŠETCI DOTERAJŠÍ POSLANCI, KTORÍ BOLI A SÚ V PARLAMENTE? O čom ale toto všetko svedčí? Či trebárs 80 % poslancov a členov ponovembrových vlád zdedilo gény po svojich starých rodičoch a prastarých rodičoch z obdobia vojnového Slovenska? Gény gardistických, neoľudáckych, arizátorských zločincov a masových vrahov z POHG? Ako je to možné, že mlčí aj tento národ? Skutočne sme najsmradľavejším a najzbabelejším odpadom v rámci Európskej únie?

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka