Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

To za akých volov považuje x-funkčná a x-platová poslankyňa NR SR Katarína Macháčková nielen svojich voličov, ale aj občanov?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
          Kto by si to len o nej pomyslel, pri pohľade na jej fotografie alebo televízne zábery. Vypadá, ako keby merala 145 cm a vážila 35 kg, no fyzický fond by mala mať, ako keby merala 195 cm, vážila 115 kg a bola majsterkou Slovenska v silovom trojboji. Pri všetkých tých funkciách, samozrejme aj finančne ohodnotených mám pocit, ako keby denne pracovala  27 hodín, čím dokonca prekonala istého Vladimíra Mečiara, ktorý pracoval len 25 hodín denne. No a musí byť aj mimoriadne šetrná, veď, pokiaľ som správne odhadol jej výšku a váhu, tak oblečenie by si mohla obstarať v detskom oddelení, čo by malo byť samozrejme lacnejšie, ako v oddeleniach pre dospelých.

Ktovie či z nedostatku spánku, nepravidelného stravovania, alebo pracovného vypätia a stresu postupne strácala, až stratila realitu, tak jeden z jej najnovších predvolebných bilbordov má aj takýto text – STARÁ POLITIKA ZLYHALA, POĎME TO ROBIŤ LEPŠIE. Tento jej citát, aspoň podľa môjho triezveho názoru by mal znamenať, že svojim potencionálnym voličom, ako aj občanom sa snaží vsugerovať a presvedčiť ich, že vlastne ona doteraz nepôsobila v žiadnej politike či už na najvyššej úrovni, ako aj krajskej a okresnej. TEDA, ŽE PRÁVE ONA BY MALA PREDSTAVOVAŤ TÚ NOVÚ POLITICKÚ KRV. Keďže ona samotná je z košiara Miroslava Beblavého, známeho politického prostitúta, riadiaceho sa krédom – hop z jednej strany do druhej strany, ktorý sa v najvyššej politika pregrciava už vyše 15 rokov, vydávajúc sa za novú politickú krv. No a v tejto politickej, parazitno-darmožráčskej brandži sa už niekoľko rokov pohybuje aj dotyčná Katarína Macháčková, tak možno konštatovať, ŽE ZA ZLYHANIE STAREJ POLITIKY NESIE AJ ONA PRIAMU ZODPOVEDNOSŤ.
Netrúfam si tvrdiť, či tento jej výrok na dotyčnom bilborde vznikol po nabehnutí do istého stupňa paranoje či mozgovej poruchy, alebo samopasovaním sa svojej vlastnej osoby do dokonalosti a neomylnosti, kde dochádza k podceňovaniu a nadradenosti jej osoby nad radovými občanmi, ktovie. Možno po dôkladnom vyšetrení u psychológa a psychiatra, by sme mohli spoznať tieto dôvody.

Na záver taká malá perlička: na internete o nej koluje množstvo materiálov o protizákonnej činnosti a zneužívaní svojich funkcií pre svoj osobný prospech. A ešte taká kacírska myšlienka, že medzi nové tváre v politike budú Macháčková a Beblavý patriť, teda, budú sa považovať, aj po ďalších 20-tich rokoch strávených v NR SR.

Vladimír Pavlík


Na obrázku může být: 1 person, text that says 'PS SPOLU PO JEJ KŠEFTOCH 7 KATARÍNA NOVÁ KAUZA SKLO PAPIER PLASTY KOVY KAM ZMIZLO 400 000 EUR z ODPADU?'

Kto nám vládne v Prievidzi?Dátstránce To se mi líbí
Včera v 11:49 · 
Macháčková zmenila po svojom nástupe do funkcie primátorky Prievidze spoločnosť, ktorá odváža komunálny odpad v meste. Zo zverejnených údajov vypláva, že len pri tomto jednom rozhodnutí obrala Prievidžanov minimálne o 400 000 eur!   PRINT RSS


             
Hlavná stránka