Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Oznámenie o podozrení z trestného činu - Schvaľovanie trestného činu podľa § 338 ods. (1) a Hanobenie mŕtveho podľa § 366 ods. (1) na neznámych páchateľov z ĽS NS  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Vladimír Pavlik, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica


Orlové 12. 2. 2020

Vážení - GP SR, Štúrova 2, 812 85 Bratislava

VEC: Oznámenie o podozrení z trestného činu - Schvaľovanie trestného činu podľa § 338
ods. (1) a Hanobenie mŕtveho podľa § 366 ods. (1) na neznámych páchateľov z ĽS NS


Podpísaný Vladimír Pavlík, dávam oznámenie o podozrení z trestných činov -
Schvaľovanie trestného činu podľa § 338 ods. (1) a Hanobenie mŕtveho podľa § 366 ods. (1),
na neznámych páchateľov z ĽS NS, čo vyplýva aj z priložených dokumentov, ktoré sú
súčasťou trestného oznámenia, kde je hrubým spôsobom prezentované schvaľovanie
trestného činu na Jána Kuciaka, ako aj hanobenie mŕtveho Jána Kuciaka.Vladimír Pavlík


  https://www.facebook.com/search/top/?q=kuciak%20medzinarodny%20zlocinec&epa=SEARCH_BOX

15. januára, 7:20 · 
Internet v posledných dňoch obletela staršia fotka, kde sa ĽSNS vyjadrovala k Jánovi Kuciakovi. V diskusii na sociálnej sieti ho nazvala medzinárodným zločincom, bielym koňom Sorošových fondov či človekom, ktorý bol napojený na CIA. Aký na to mali dôvod?
Ján Kuciak bol mladý človek, ktorý chcel lepšie Slovensko. Aj preto napriek vyhrážkam a napriek nie veľkej mediálnej pozornosti rozkrýval korupčné schémy a prepojenie prevažne vládnuceho SMER-u a záujmových skupín a osôb v jeho pozadí. Robil to, čo mala robiť polícia, ktorá mala omnoho viac možností aj prostriedkov. Robil skvelú robotu, ktorá ho nakoniec stála život. Niektorí ľudia si totižto mysleli, že môžu všetko. A rozhodli sa, že ho radšej zabijú ako by mal Janko pokračovať v odhaľovaní podvodov tých najmocnejších.
➡Jeho prácu si môže každý stále pozrieť tu: http://bit.ly/380VLeW

Po zavraždení Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej malo ĽSNS dve tlačovky. V dobe, keď bol obrovský tlak na SMER, na Kaliňáka ako ministra vnútra, na Róberta Fica či policajného prezidenta. Jankov posledný článok bol totižto o prepojeniach SMER-u na taliansku mafiu. V tomto období sa už začali plniť námestia obrovským množstvom ľudí, ktorí žiadali potrestanie vinníkov. Hovoríte si, že na týchto tlačovkách požadovala ĽSNS čo najrýchlejšie vyšetrenie týchto vrážd? Rovnako tak káuz o ktorých Ján Kuciak písal? Prípadne založenie medzinárodného tímu, aby sme mali záruku nezávislého vyšetrenia?
Nie. Na jednej tlačovke v dobe, kedy SMER čelil veľkej kritike informovali, že podali podnet na generálnu prokuratúru na Igora Matoviča. Lebo na jednej zo svojich tlačoviek nazval túto vraždu "míľnikom" a to podľa nich svedčí o tom, že s tou vraždou má niečo spoločné. Bizarné? Súhlasím. A čo tá druhá? Tam sa rozhodli riešiť Soroša. Róbert Fico totižto od zúfalstva po začatí organizovania protestov začal tieto protesty spochybňovať a hovoriť o tom, že je za nimi 89 ročný bohatý pán z USA, ktorý sa stretol s Andrejom Kiskom - vtedy prezidentom. A ĽSNS sa toho chytila. Povedali, že oni toto hovorili už dávno a že Kiska nie je jediný vysoký predstaviteľ štátu, ktorý sa s ním stretával. Netlačili na nezávislé vyšetrovanie vraždy, nezúčastňovali sa spomienkových akcii. Otvárali zástupné témy. Na otázku ako by vyzeral verejný tlak keby ĽSNS bola vtedy jedinou opozičnou stranou si odpovedzte sami.

Obžalovaných už máme. Rovnako tak vraha, ktorý sa k tejto ohavnosti priznal. V Kočnerových správach sa pritom písali aj veci o ĽSNS:
👉"Som vybavil, že NS SR (Najvyšší súd Slovenskej republiky) pošle do p..e Čižnárovo podanie na zrušenie ich strany. Súd povie, že nie sú fašisti. Tak sú mi niečo dlžní. Vidím dopredu pár krokov,"
👉"Fico má nejaký plán. On nie je v tomto sprostý. Bude vládnuť bez Mosta. S tichou podporou Kotlebu."
👉"Ešte je tu Kotelbau
👉"Zajtra poobede sedím s Cuperom a Lexom. Už som Lexovi písal. Cuper je Kotlebov najbližší poradca. A Lexa riadi Cupera. A ja budem riadiť Lexu."

Dehonestácia Jána Kuciaka a odkláňanie pozornosti po vražde v tomto kontexte dáva potom úplne iný význam.
Budúci mesiac to budú dva roky od vraždy a ja pevne verím, že médiá aj politici ĽSNS pripomenú ich názory, postoje či Kočnerove správy. A najradšej by som bol, aby v predvolebných diskusiách, ktoré budú sledovať státisíce ľudí zaznelo ako Jána Kuciaka táto strana nazývala. Že mu dali prívlastky ako medzinárodným zločinec, biely kôň Sorošových fondov či človek, ktorý bol napojený na CIA. Že takto nazvali človeka, ktorý už preukázateľne umrel kvôli tomu, že kazil biznis tým, ktorí považovali ĽSNS za svojho spojenca.
A ľudia nech si potom už spravia vlastný názor.
➡️Ich tlačovky nájdete tu: http://bit.ly/38aTm1x
➡️Obsah Kočnerových správ: http://bit.ly/2QSYxNv

Celé vyjadrenie v diskusii od ĽSNS, na ktoré som vyššie odkazoval:
"V podstate bol popravený medzinárodný zločinec, ktorý sa nabúral do osobných údajov, mailov a osobných bankových účtov, ktoré sú chránené zákonom. Pochopte, že Kuciak bol len biely kôň sorossoidných rozvratných fondov. Je aj video ako bol uvedený do spoločnosti na CIA informačné toky. Robil lustráciu mailov, do ktorých sa nabúrala CIA a ktoré mu dodal CIA na dehonestáciu vybraných osôb. Každý novinár je nájomný žoldnier, zamestnaný v imperialistických vydavateľstvách, ktorý slúži záujmom imperialistických chlebodarcov, ktorí ho vlastnia, na dehonestáciu protivníkov čo dokazuje aj skutočnosť, že mediálna prestitúcia vôbec neinformuje o politickom procese, ktorý práve prebieha s poslancom Mazurekom ani o demonštrácii pred súdnou budovou Špecializovaného súdu v BB."
➡️Screenshot: http://bit.ly/2Tp9Y1p

  https://www.facebook.com/search/top/?q=kuciak%20medzinarodny%20zlocinec&epa=SEARCH_BOX   PRINT RSS


             
Hlavná stránka