Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Ťažké časy nie sú len koronavírus, ako aj to, ako sa s tým vysporiadame, lebo omnoho väčším nebezpečenstvom sú úplne iné veci  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
          

Analýzu na aktuality.sk pod nadpisom – Sociológ: Čakajú nás ťažké časy, vláda im zrejme nedokáže čeliť. Jej obsah možno rozdeliť do dvoch častí – ekonomickej a ľudskej. Položiť si otázku, ktorá z nich je nebezpečnejšia, zastávam názor, že nebezpečné sú obidve, pričom jedna časť, tá prvá, je vlastne príčinou vzniku tej druhej časti. Dotyčný sociológ to opísal takto – „Naopak, konzervatívnej revolúcii sa nevyhneme a jej prvou obeťou budú reprodukčné práva žien. Nástup konzervatizmu bude zrejme sprevádzaný aj nárastom autoritárskych tendencií štátu. Pandémia koronavírusu pomaly odoznieva a nastupujú jej hrozivé následky. Hrozba epidémie totiž odhalila a priam demaskovala zásadné civilizačné zaostávanie Slovenska. Čakajú nás bezprecedentne ťažké časy a aktuálna vláda im s veľkou pravdepodobnosťou nedokáže čeliť, pretože výzvy, ktoré nás čakajú, ani nevi obsiahnuť a pochopiť.

Nepripravenosť a provinčnosť OĽaNO tak môže byť našim zásadným problémom, A STROPOM BUDE NEVZDELANOSŤ, úzko lokálny mentálny obzor ako i nevypočítateľnosť samotného premiéra. Naopak, konzervatívnej revolúcii sa určite nevyhneme, prvými na rade budú ženy – a ich reprodukčné práva a slobody. Vzostup konzervatizmu pritom môže viesť aj k nárastu autoritatívnych tendencií a ani sa nenazdáme, budeme žiť podobne ako naši maďarskí susedia– V NESLOBODNEJ SPOLOČNOSTI OHÁŇAJÚCEJ SA TAKZVANÝMI TRADIČNÝMI HODNOTAMI.“

Čo sa týka vykrádania štátneho rozpočtu, mlčia ako jedna zločinecká a zlodejská rodina, naprieč celým politickým spektrom

Koronavírus naplno odhalil, aká superťažká ba neriešiteľná situácia tu nastane v nalievaní financií všade tam, kde ostali neuveriteľné straty nielen ekonomické, pre  firmy, podniky, pre štát, ale aj pre občanov. Ani pol slova o tom, ako tie rozkradnuté miliardy zo štátnych rozpočtov za posledných 27-29 rokov chýbajú, ako by sme ich teraz potrebovali, ale aj to, ako sme tieto rozkradnuté miliardy nahrádzali pôžičkami zo zahraničia. Odhad hovorí o sume 150-170 miliárd eur, ktoré majú A BEZPRACNE ZÍSKALI konkrétne osoby, pričom tie miliardy boli podložené silou ekonomiky, lenže, čím budú podložené tie desiatky a stovky miliárd, ktoré sa teraz natlačia, aby pomohli postihnutým štátom, vrátane Slovenska? Toaletným papierom, alebo, s prepáčením za výraz, hovnom?

Plody a klony Antikrista by z tmárstva chceli urobiť tzv. tradičné hodnoty

Kuffa, Vašečka, Záborská, diktátor Kotleba, ako aj im podobná čeliadka, skrývajúca sa za Boha, národ, vlastenectvo a Slovensko, ktorí neuznávajú nič iné, len a len tú svoju pravdu, s každým oponentom či kritikom by sa najradšej vysporiadali ako s bosorkou či bosorákom v 13, 14, 15, 16, 17, storočí, chcú za pomoci kríža a meča chrániť právo na život aj tých, doteraz nenarodených. Teraz som na rozpakoch, či Antikrist im zatemnil mozog ťažkým čiernym mrakom, alebo im odumiera mozog, len sa ich pýtam, prečo im neprekáža, keď každoročne cez vykrádanie zdravotníctva TU PREDČASNE ZOMRIE NIEKOĽKO TISÍC NEVINNÝCH OBČANOV SLOVENSKA – a keď to vynásobíme dvadsiatimi siedmimi rokmi, aké číslo obetí nám vyskočí? Ako je to možné, že týmto masovým vrahom nehrozia mečom a krížom, ale svojim mlčaní sa postavili na stranu týchto masových vrahov?

Kladiem si otázku či sa naliehavo pýtam, VEĎ AJ MASOVÍ VRAHOVIA Z POHG BOLI PROTI POTRATOM, OHÁŇALI SA BOHOM A NÁRODOM, BOLI ZA PRÁVA NA ŽIVOT UŽ OD NARODENIA, TEDA AJ TÝCH NENARODENÝCH, NO V MENE SVOJHO BOHA, ANTIKRISTA, POVRAŽDILI EŠTE V ROKU 1945 TISÍCE NEVINNÝCH MUŽOV, ŽIEN A DETÍ, VRÁTANE BATOLIAT. Pýtam sa, čo sa to tu rozohráva?

Vladimír Pavlík


18.05.2020

Sociológ: Čakajú nás ťažké časy, vláda im zrejme nedokáže čeliť (podcast)

Vláda nebude schopná čeliť problémom, ktoré Slovensko po pandémii čakajú, OĽaNO je na vládnutie nepripravené a premiér má mentálny obzor malomeštiaka, tvrdí sociológ Michal Vašečka. Naopak, konzervatívnej revolúcii sa podľa neho nevyhneme a jej prvou obeťou budú reprodukčné práva žien. Nástup konzervativizmu bude zrejme sprevádzaný aj nárastom autoritárskych tendencií štátu.
Pandémia koronavírusu pomaly odoznieva a nastupujú jej hrozivé následky. Hrozba epidémie totiž odhalila a priam demaskovala zásadné civilizačné zaostávanie Slovenska. Čakajú nás bezprecedentne ťažké časy a aktuálna vláda im s veľkou pravdepodobnosťou nedokáže čeliť, pretože výzvy, ktoré nás čakajú, ani nevie obsiahnuť a pochopiť.

Nepripravenosť a provinčnosť OĽaNO tak môže byť naším zásadným problémom a stropom bude nevzdelanosť, úzko lokálny mentálny obzor ako i nevypočítateľnosť samotného premiéra. Naopak, konzervatívnej revolúcii sa určite nevyhneme, prvými na rade budú ženy – a ich reprodukčné práva a slobody.

Vzostup konzervativizmu pritom môže viesť aj k nárastu autoritatívnych tendencií a ani sa nenazdáme, budeme žiť podobne ako naši maďarskí susedia – v neslobodnej spoločnosti oháňajúcej sa takzvanými tradičnými hodnotami. To je neveselý obrázok našej najbližšej budúcnosti, ktorý v dnešnom Ráno Nahlas vykresľuje sociológ Michal Vašečka.

Liberáli utrpeli v parlamentných voľbách drvivé fiasko, nástupu konzervatívnych síl preto nebude mať kto brániť. Slovensko tak čaká konzervatívna revolúcia a hoci táto téma nebola predmetom parlamentných volieb, vyznávači takzvaných tradičných hodnôt si svoju chvíľu rozhodne ujsť nenechajú.

Nástup konzervativizmu bude zrejme sprevádzaný aj nárastom autoritárskych tendencií, varuje Michal Vašečka. Slovensko tak môže skončiť podobne ako jeho susedia – Poľsko či Maďarsko, ktoré sa už dnes výrazne odkláňajú od hodnôt liberálnej demokracie, a náš civilizačný dlh, ktorý pandémia dôkladne demaskovala, sa bude ďalej prehlbovať.    PRINT RSS


             
Hlavná stránka