Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Slovensko nutne potrebuje vyhlásenie výnimočného stavu, obnovenie trestu smrti, kruté, a neľútostné vysporiadanie so zločineckými gaunermi a vyvrheľmi, ktorí vedome spáchali ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti na nevinných občanoch  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
                    

Či sa to komu ľúbi, alebo nie, ústavný sľub stvrdený vlastným podpisom, pri plnom vedomí a duševnom zdraví, by mal byť tým najvyšším, vlastne, mal by platiť nad všetkými zákonmi, vzhľadom k jeho samotnému obsahu – textu. Podpisovali ho ako svojprávne osoby, nikoho z nich nesprevádzal žiadny opatrovník, ani neboli na určitý čas uvoľnení z Pezinskej psychiatrie. Je neuveriteľným cynizmom, že doposiaľ každá ponovembrová vláda a parlament robili všetko opačne, čo potvrdili vlastným podpisom súhlasu s textom ústavného sľubu. Nikde tam nie je napísané, že svoju funkciu majú vykonávať len pre svoj osobný blahobyt, že majú navrhovať a prijímať zákony, ktoré nielen zadlžujú republiku, ale dokonca prijímať také zákony, ktoré legalizujú ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti. Nie je mysliteľné, aby ekonomické zločiny, ktoré predčasne ukončili život mnohým ľuďom, mnohých dohnali k sociálnej samovražde, dohnali a zničili život mnohým rodinám, boli dané do kolónky – NEVYHNUTNÉ EKONOMICKÉ REFORMY.

Matovičako nový premiér, stále uvažuje pre koronakrízu nad možným blackoutom na Slovensku. "Každý deň koronavírus spôsobuje straty pre našu ekonomiku 70 miliónov eur. Koľko to vydržíme?" - pýta sa. Ako dodal, tieto peniaze si môžeme iba požičať a niekto to bude musieť splácať. Tiež konštatoval, že v prípade blackoutu, by sa VYHLÁSIL VÝNIMOČNÝ STAV.

Paradoxne, ani pol slova o tých ponovembrových premiéroch, predsedov parlamentov, členov ponovembrových vlád a poslancov parlamentov, ministrov vnútra a spravodlivosti, generálnych prokurátorov, riaditeľov SIS, a hlavne, zbabelému, plebejskému, sluhovskému odpadu, TZV. národu, hrajúcemu sa na Slovákov, vlastencov, kresťanov, kam podľa môjho názoru patrí cca 70 % dospelej populácie,že ste sa nečinne prizerali, ako toto JEDNO PERCENTO gaunerov a vyvrheľov národnosti slovenskej, ako bonus navyše tu vytvorili oligarchov, finančné skupiny, biele goliere, konkurzné mafie okolo arcizločincaZoroslava Kollára, pozemkové mafie, advokátske mafie..... Títo všetci, v zločinnom spolčení, od roku 1993, do konca roka 2019, ste zo štátnych rozpočtov za tieto roky rozkradli a prešustrovali cca 140 miliárd eur. Keďže tieto miliardy chýbali v štátnych rozpočtoch, brali sa pôžičky zo zahraničia, ktorými sa tieto rozkradnuté miliardy nahrádzali. To, že sme za tých 26 rokov POSTUPNE STRATILI POLITICKÚ, EKONOMICKÚ, SOCIÁLNU, MORÁLNU, A HLAVNE, ŠTÁTOTVÁRNU SVOJBYTNOSŤ, TO JE VAŠA VIZITKA, VY SMRADĽAVÝ ĽUDSKÝ ODPAD, NÁRODNOSTI SLOVENSKEJ. 26 ROKOV STE TU BEZBREHO RABOVALI A ROZKRÁDALI, S PODPOROU SMRADĽAVEJ ZBERBY ČI SMRADĽAVÉHO ĽUDSKÉHO PROTISLOVENSKÉHO ODPADU - VY, 70 % DOSPELEJ POPULÁCIE, HRAJÚCEJ SA NA SLOVÁKOV, NÁRODOVCOV A KRESŤANOV - V SKUTOČNOSTI ZAPREDANCOV, VLASTIZRADCOV, JUDÁŠOV A ZBABELÉHO PLEBEJSKÉHO ODPADU.

Vlastné deti a vnukov ste vyhnali z vlastnej krajiny, vlastné deti a vnukov ste pripravili o budúcnosť vo vlastnej krajine. Jedni by rabovali naďalej, a tí druhí by naďalej mlčali. A čo čert nechcel, zrazu sa tu objavil koronavírus - a na rozdiel od Nemecka, Rakúska, Anglicka, ktorí, keď sa im darilo, tak si odkladali - na rozdiel od Vás, Vy smradľavý ľudský odpad, kde jedni kradli a druhí zbabelo mlčali. Teraz ste všetci múdri, vzájomne sa obviňujete, pričom Vaše ekonomické zločiny by mali opäť zaplatiť nevinní ľudia.

Výnimočný stav, s následným uzákonením trestu smrti, je nevyhnutný. LEBO NÁSLEDKY ZA TIETO EKONOMICKÉ ZLOČINY A ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI MUSIA BYŤ VEREJNÝMI POPRAVAMI, KONFIŠKÁCIOU NAKRADNUTÉHO MAJETKU A ZABLOKOVANÍM BANKOVÝCH ÚČTOV, DOMA A V ZAHRANIČÍ, MUSIA POSTIHNÚŤ SKUTOČNÝCH VINNÍKOV. Ako ale vidíme, politici nemajú záujem, a zbabelý plebejský TZV. národ, cca 70 % dospelej populácie, im to umožňuje.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka