Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Mohli masoví vrahovia z vysokej politiky beztrestne cez vykrádanie zdravotníctva páchať zločiny proti ľudskosti, inšpirovať Kočnera k zavraždeniu Jána Kuciaka, mysliac si, že aj on bude beztrestný?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
         Tento článok píšem na základe svojich dlhoročných skúseností so štátnou mocou, ktoré sa začali, keď v období roku 1980 som si podal legálnu žiadosť o vysťahovanie do vtedajšej Nemeckej spolkovej republiky. Dôvody tu rozpisovať nebudem, spomeniem akurát myšlienky, napísané na konci žiadosti, že ako pracujúci človek v robotníckej profesii som stratil dôveru vo vtedajší štát, ktorého vedenie sa s obľubou zaštíťuje robotníckou triedou, pričom sa samopasovalo za jej predvoj. Nastali dve veci. Po prvé, že som bol zaevidovaný ako nepriateľ socializmu. Po druhé, zásluhou ŠtB som sa dovolal pravdy, teda, osobnou angažovanosťou tých, ktorí to dostali na starosť – vybavenie, a po šetrení prišli k záveru, že sa oprávnene domáham niečoho, kde som vystupoval ako poškodený. A ešte jeden záverečný dodatok, aj keď pracujúci človek v robotníckej profesii, NEANONYMNE, kritizoval veci, ktoré sa mu nepáčili,AJ KEĎ NIČ NEDOCIELIL, metódy ŠtB voči nemu neboli zákerné a podlé, ako tie od roku 1993 po dnešnú dobu. Teda, keď som bol z jedného zamestnania na Slovensku prepustený ako protištátny a protisocialistický živel, obratom som si bez problémov našiel robotu v Metrostave Praha, aj keď boli oboznámení s tým, z akého dôvodu som stratil predchádzajúce zamestnanie. Kvôli objektivite ale treba povedať, že pokiaľ si človek v robotníckej profesii poctivo odviedol svoju prácu, tak mal aj inú vážnosť, ako v dnešnej dobe.

Predstavoval dovtedy neznámy Kuciak počas svojho života pre Kočnera reálnu hrozbu?

          Podľa doterajších výsledkov je Kočner hlavným vinníkom Kuciakovej násilnej smrti. Vzhľadom na jeho silné mocenské postavenie či už politické, alebo ekonomické, jeho silný vplyv na vysoko postavených policajtov, prokurátorov a sudcov, ako aj to, že počas jeho života neboli jeho veci o Kočnerovi publikované v žiadnom významnom médiu, Kočner mohol mať, obrazne povedané, Kuciaka na háku či na vtáku. Prečo mu ale začal verejne vyhrážať, pričom realita bola taká, že Kuciak počas života mohol dať na Kočnera množstvo trestných oznámení, všetko by išlo do stratena, ignorovali by ho politici, médiá, presne tak, ako istú Ing. Danku Bobekovú, pričom Kuciakove odhalenia voči jej odhaleniam, boli len treťotriednym odpadom.

          Prečo potom Kočner prepadol panike? Zastávam názor, že po obsiahlej výmene názorov s dvoma osobami, ktoré majú v náplni svojej práce zaoberať sa problematikou, keď telo a mozog nie sú v jednej rovine, k čomu môže dôjsť napríklad vtedy, keď človek sa dostane do stavu, že je nielen nad zákon, vzhľadom k tomu, že roky rokúce sa mu vo všetkom darilo, že mal pod palcom konkrétnych politikov, policajtov, prokurátorov a sudcov, stratil nielen opatrnosť a súdnosť pochopiť – chápať realitu, kde jeho narcizmus a bohorovnosť nabúrava nejaký Kuciak svojimi článkami, čo je pre neho niečo, čo neočakával, na čo nebol pripravený. Vlastne, on to vôbec nechápal, že vzhľadom k jeho pozícii si mohol niekto takéto čosi dovoliť, teda, písať o jeho ekonomických zločinoch a podvodoch.

Samozrejme, môžu existovať aj iné dôvody, že jeho nenažranosť už začala prekážaťtým, ktorí boli o nejaký ten stupienok nad ním, a to je už iný level, ktorý im z princípu nedovolí, aby svoju moc verejne prezentovali.Taký Majský by mohol hovoriť o tom, ako toto úzke spoločenstvo s ním zatočilo, keď v jednom rozhovore uverejnenom 16. 2. 2001 vo svojej bohorovnosti povedal niečo, čo povedať nemal. Uvedomil si to až vo vyšetrovacej väzbe, kde sa nielen zosypal, či, obrazne povedané, pochcal a posral, bol neustále uplakaný, lebo sa mu pripomenulo, že aj keď je ekonomicky a finančne nadštandardne bohatý cez ekonomické zlodejstvo, ktoré mu bolo umožnené, pre toto úzke spoločenstvo je len úbohým kravským lajnom.

Slovo na záver

          Vy špinaví gauneri, hajzli, z vysokej politiky, ktorí sa priživujete na tejto kauze, zneužívate nielen predčasne vyhasnuté životy dvoch mladých, čestných ľudí, vyrastajúcich v skromných pomeroch, ale aj ich rodičov, urobili ste si z toho živnosť, politickú kariéru, mali ste možnosť niekoľko krát sa prejaviť, nielen počas Kuciakovho života, ako aj v prípadoch, na ktoré upozorňovala Ing. Danka Bobeková, no zbabelo ste mlčali, keď teraz sa to farizejstvom a pokrytectvom snažíte dohnať.

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka