Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Václav Klaus – ekonomický diletant a cynický netvor v ľudskej podobe  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
 

Tento článok stojí za prečítanie, len kvôli osvieženiu pamäti, ako nám November 1989 okotil kadejakých treťotriednych ekonomických diletantov, ktorých vedomosti nie sú ani na úrovni absolventov stredoškolského minima, českého Klausa a slovenského Mikloša. Obaja svoje ekonomické bludy a fantasmagórie, s neuveriteľnými škodami pre Česko a Slovensko mali prednášať na Mírove, Pankráci, Ruzyni, Leopoldove, Ilave, prípadne na uzavretých psychiatrických oddeleniach v Bohniciach a v Pezinku.

Vladimír PavlíkVšichnijsme mu lízali zadek ... na poštovních známkách. Včera televize oznámila, že jeho kniha z původní ceny 326,-Kč, klesla ve výprodeji na 9,-Kč,  to samé je důvěra lidí v něj. Nevím kdo mu ještě fandí, asi jen několik jedinců, kterým dobře poradil.

Včerejší televizní rozhovor Jakuba Železného s Václavem Klausem přinesl konečné rozuzlení problému novoroční amnestie. Kdo ještě nechápal, pochopil  dokonale Václav Klaus vše mimoděk vysvětlil. Klíčová je jediná věta. Když se Jakub Železný ptal na nezvládnutou privatizaci 90. let:  podvody bank, kampeliček a fondů, které připravily o peníze tisíce střadatelů Klaus odmítl kriminalizaci těchto dějů a událostí. „Vše jsme se učili, všichni jsme se tehdy učili – nedělejme z toho kriminalizaci.“  Podle Klause dnes kriminalizujeme lidi, kteří se pouze učili zbohatnout, a protože jsme byli všichni začátečníci, chybička se hold vloudila.  Proto přišel s amnestií. Pouze naplno projevil, co si celou dobu myslí. Proto omilostnil nejtěžší hospodářskou kriminalitu. Ne kvůli milosrdenství, jak občas nepřesně a podivně tvrdil. Milosrdenství je přece možné cítit vůči jednotlivému člověku a ne vůči celé skupině delikventů, kteří páchali hospodářské trestné dějiny, za kteréjim hrozilo až 10 let vězení.

Klíč je v tom, že Klaus tyto skutky za trestné činy nepovažuje. Klaus   nesouhlasí s trestní politikou našeho státu. Jako nezná špinavé peníze, tak neuznává hospodářskou kriminalitu. Prostě když někteří vychytralí jedinci oblafnou své pomalejší a „méně bystré“ spoluobčany, tak jim ty výnosy  patří. Podle Klause je to přirozené a normální. Nesouhlasí s tím, aby tito naši  obratní spoluobčané končili ve vězení. Ve světě Václava Klause je umění zbohatnout tím nejvyšším uměním. A pokud se někdo tomuto umění teprve učí a kdo klopýtne, tak si zaslouží milost či amnestii.

Aby to tedy bylo všem jasné - ve skutečnosti Václavu Klausovi nevadilo, že   trestní stíhání bylo rozvleklé a trvalo příliš dlouho. On ve skutečnosti  nesouhlasí s tím, že se jedná o trestný čin. Proto ve svém televizním vystoupení řekl o amnestii:  "Deset let jsme na tom pracovali.“ Navzdory tomu, že před volbou veřejně slíbil, že amnestii nikdy neudělí, teď přiznává, že na ní celých deset let pracoval. Pěkná lekce. Ano. Deset let jeho utajený tým pracoval na tom, jak překazit odsouzení  těch, kteří podle jeho vlastního hodnotového žebříčku nic špatného nespáchali. Klaus má jiný systém morálních hodnot.

A jestli je právo minimem morálky, tak v případě hospodářských trestných  činůse Václav Klaus ani s tímto minimem neztotožňuje. Nepochybuji o tom, že přesvědčení Václava Klause je naprosto skálopevné. Václav Klaus ví s  naprostou  jistotou, že když si někdo nakrade, je to jeho chytrost, patří mu  to a basta. Nikdo z nás s ním v tomhle nehne.  Správně řekl: „Jsem odolnější  než všichni další politikové v této zemi.“ A to byl náš prezident po celých deset let.

Nabubřelý, sobecký, bezcharakterní, bezcitný, sebestředný živočich, který nemá  s člověkem nic společného, kromě vizáže. Největší novodobý zločinec této republiky !   PRINT RSS


             
Hlavná stránka