Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Europoslanec a exposlanec Milan Uhrík opätovne prejavil svoje pokrytectvo - viac ako slovenské obete ho zaujíma smrť iránskeho generála.  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
                    

S obsahom listu Milana Uhríka, nemožno nesúhlasiť, pretože vražda vysokého predstaviteľa suverénneho štátu, navyše v čase mieru nemá v civilizovanej spoločnosti ospravedlnenie. Prezident Trump sa týmto zaradil na úroveň medzinárodných zločincov a teroristov, pretože ak sa takto budú riešiť spory medzi štátmi je to cesta do záhuby a vojnovému konfliktu v ktorom nebude víťazov.  Predstavte si, že ako odvetu Iránsky dron počas návštevy SR  vypustí raketu na ministra obrany USA alebo Izraela.

Pýtam sa ale prečo Milan Uhrík, ktorý si prihrieva svoju polievočku, zviditeľňuje sa a robí zo seba veľké hrdinu mlčí v európskom parlamente  o obetiach  masových vrahov z vysokej politiky – vykrádačov zdravotníctva a prečo týmito obeťami pohŕda.

Na druhej strane ale zbabelo mlčí spolu so svojim vodcom  o zločinoch proti ľudskosti na Slovensku, čím sa   s týmito zločinmi  stotožnil.

Milan Uhrík poslal súcitný list predstaviteľom Iránskej diplomacie v Európe, viď v prílohe, ktorá je stiahnutá z VK, ako aj to, že americká armáda je medzinárodná ZLOČINECKÁ organizácia, ktorá absolútne nerešpektuje nejaké pravidlá a zákony, ale útočí a vraždí, kde sa jej zachce.

Tak sa pýtam, či tento tzv. Slovák, národovec a kresťan, poslal nejaké súcitné listy tým slovenským rodinám, ktorým masoví vrahovia z vysokej politiky cez vykrádanie zdravotníctva každoročne PREDČASNE PRIPRAVILI O ŽIVOT tisíce nevinných rodinných príslušníkov? Prečo doteraz túto tému neotvoril nielen ako poslanec v slovenskom parlamente, ale ani ako europoslanec v Európskom parlamente?
Americká armáda zatiaľ PREDČASNE nepripravila o život na Slovensku nikoho, na rozdiel od zločineckých štátnych orgánov, ako sú slovenské ponovembrové vlády a parlamenty?  Taktiež sa pýtam, aké pravidlá a zákony rešpektujú slovenskí masoví vrahovia z vysokej politiky, ako aj ich komplici cez vykrádanie zdravotníctva? Alebo podpisovali nejaký dodatočný ústavný sľub, kde takéto niečo mali povolené, ale občania sa o tom nemali dozvedieť? Aká je skutočná pravá tvár judášov a zapredaných vlastizradcov z ĽS NS, skrývajúcich sa za Boha, národ a Slovensko, sediacich v slovenskom parlamente a v Európskom parlamente?

Vladimír Pavlík

 

Milan Uhrík - poslanec Európskeho parlamentu
– 4. Januára 2020
AMERICKÁ ARMÁDA JE MEDZINÁRODNÁ ZLOČINECKÁ ORGANIZÁCIA ??

Dnes som poslal súcitný list predstaviteľom Iránskej diplomacie v Európe. Bezprecedentné zavraždenie popredného iránskeho predstaviteľa armádou USA znovu jasne potvrdilo, že americká armáda je medzinárodná ZLOČINECKÁ organizácia, ktorá absolútne nerešpektuje nejaké pravidlá a zákony, ale útočí a vraždí kde sa jej zachce.

Ako člen europarlamentnej delegácie medzi EÚ a USA sa tiež veľmi teším na vypočutie amerického veľvyslanca pri EÚ, s ktorým sa stretneme o 2 týždne v Štrasburgu. Pred Vianocami som sa na tomto výbore pýtal európskeho spravodajcu z NY Times Stevena Erlangera, či môžeme v súvislosti s blížiacimi sa prezidentskými voľbami v USA očakávať nejakú novú "predvolebnú" vojenskú inváziu. Bolo mi povedané, že Američania už majú vojen dosť a určite sa budú sústrediť viac na mier...
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka