Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Zločinci, sadisti a psychopati z ponovembrových vlád, parlamentov, sudcovskej a exekútorskej zberby, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, na páchanie zločinov proti ľudskosti nepotrebujú ani koncentračné tábory, ani plynové komory, ani rany do tyla s pádom do horiacej vápenky....  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
                     Definícia zločinu proti ľudskosti má takúto základnú podstatu – keď človek v mene štátnej moci, s podporou štátnej moci, pripraví predčasne o život nevinného človeka, alebo samotná štátna moc cez ľudí, ktorí ju realizujú. Ale spôsobov zločinov proti ľudskosti môže byť aj niekoľko desiatok. Zločinné spolčenie tých profesijných skupín, ktoré som uviedol v nadpise, tak v počte obetí o niekoľko desiatok tisíc prekročili  v období rokov 1990-2019, teda, v mierovom období, ako vo vojnovom období, ako aj v povojnovom období, od roku 1939-1989.

          Jeden z najodpornejších zločinov proti ľudskosti, ktorý ponovembrové vlády a parlamenty prebrali od nemeckého nacizmu, je zavedenie systému kolektívnej viny, kde za ekonomické zločiny napáchané politikmi, finančnými skupinami, oligarchami, bielymi goliermi a mafiami na špici pyramídy, tak NÁSLEDKY SA PRENESÚ NA NEVINNÝCH ĽUDÍ, ktorí tu nič nerozkradli, nevytunelovali, nebrali pôžičky z bánk, ktoré potom prestali splácať. Následky prenesené na nevinných ľudí sa v mnohých prípadoch pretavili do neuveriteľného zníženia aj tak ich nízkej životnej úrovne, ale aj do zločinov proti ľudskosti, napr. páchaním sociálnych samovrážd, alebo predčasným ukončením života kvôli vykrádaniu zdravotníctva.

Máme ešte v živej pamäti ako sa tu rozkrádalo a tunelovalo za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara, ako sa nesplácali miliónové úvery a tunelovanie bánk, ktorého po prehratých voľbách vymenila pravicovo-fašistická, dzurindovsko-miklošovskákoaličná chunta, ktorá miesto toho, aby následky preniesli na konkrétnych mečiarovsko-slotovských zločincov a zlodejov, tak následky preniesli na nevinných občanov systémom kolektívnej viny, pričom mečiarovsko-slotovskí zločinci a zlodeji si užívali nakradnuté. Ďalším vrcholom cynizmu na účet nevinných občanov bolo, keď najsprostejší minister financií v histórii Slovenska a Európskej únie, Ivan Mikloš, ktorého vedomosti neboli ani na úrovni absolventa ekonomického minima pre stredné školy, ešte udelil zlaté padáky najvyšším predstaviteľom, ktorí za vlády Mečiara na riadiacich funkciách, tunelovali a vykrádali banky, pričom následky za tieto ekonomické zločiny boli systémom kolektívnej viny prenesené na plecia nevinných občanov.CEZ TZV. NEVYHNUTNÉ EKONOMICKÉ REFORMY,KONEČNÝM VÝSLEDKOM, BOLO NIELEN DRASTICKÉ ZNÍŽENIE UŽ VTEDY NÍZKEJ ŽIVOTNEJ ÚROVNE, AKO AJ MNOŽSTVO SOCIÁLNYCH SAMOVRÁŽD, KEĎ ĽUDIA NEDOKÁZALI UNIESŤ TIETO EKONOMICKÉ ZLOČINY, KTORÉ BOLI NA NICH PRENESENÉ.
Matovičovo priznanie neveští nič dobrého pre radových občanov

          Po prvom spoločnom stretnutí s Andrejom Kiskom, Borisom Kollárom a Richardom Sulíkom premiér Matovič vyhlásil – „Slovensko nečaká automaticky raj. Bude to veľa ráz plač, slzy, škrípanie zubov, kopa potu, ale ideme sa s tým popasovať.“

          Takže základná otázka tu je, ako sa chce Matovič s tým popasovať? Chce všetku vinu hádzať na Fica, pričom vedome nespomína vlády Mečiara a Dzurindu? Žeby to bolo aj z toho dôvodu, že vznik projektu OĽaNO bol dielom ľudí od Mečiara, ako aj jeho otvorená podpora a súhlas s pravicovo-fašistickou dzurindovsko-miklošovskou chuntou, ktorí nastúpili po Mečiarovi? Veď taký ekonomický tupohlavec a diletant Richard Sulík sa priamo nielen na týchto ekonomických zločinoch a zločinoch proti ľudskosti spolupodielal, pričom všetko nasvedčuje tomu, že bude ministrom financií, takže súhrn jeho tupohlavosti, ekonomického sadizmu a psychopatizmu, diletantstva, neveští nič dobrého. Veď aj jeho spolupráca s najsprostejším slovenským ministrom financií, ako aj v rámci Európskej únie, Ivanom Miklošom, ho musela obohatiť, no nie mozgovo...

        Takže si skúsme tipnúť či plač, slzy, škrípanie zubami, kopa potu, dopadnú na členov vlády, parlamentu, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, alebo radových občanov?

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka