Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Je Benčík eštebácky udavač, ako ho obviňujú ANONYMNÍ ponovembroví eštebácki udavači z ĽS NS pod vedením Mariana Kotlebu?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
   Priznám sa, že mimo iného nenávidím anonymov, hlavne takých, ktorí pod jej rúškom vulgárne a cynicky útočia, osočujú, dezinformujú a urážajú ľudí, ktorí na facebooku či internete vystupujú pod svojim pravým menom, ktoré je doplnené aj o autentickú fotografiu. Smradľavý zakomplexovaný ľudský odpad, ktorý možno prirovnať k švábom a plošticiam, zbabelý ľudský odpad s IQ 50-60, majúci a uznávajúci len jeden názor, jednu pravdu, ktorú majú len oni jediní a ich milovaný Vodca. Namiesto protiargumentov, pokiaľ niekto má iný názor na rozdiel od nich, stupidne urážajú, nahlasujú, udávajú a blokujú.

Táto ponovembrová ANONYMNÁ eštebácka udavačská zberba je tu z najväčšej časti zastúpená fanatickými priaznivcami z ĽS NS, pod vedením Mariana Kotlebu, kde patrí podľa môjho názoru 60-70 percent jeho voličov a priaznivcov. Vo svojej histórii facebooku na Slovensku, tento nebol nikdy tak zavšivavený, zasmradený rôznymi bludmi, klamstvami a dezinformáciami, ako keď ho obsadila a sprivatizovala táto novodobá ponovembrová ANONYMNO-EŠTEBÁCKA kotlebovská zberba, hromadne udávajúca a blokujúca každého, kto verejne kritizoval ich bludy, keďže ich myslenie im nedovoľuje na odborné názory odpovedať či polemizovať s nimi.

   Voči blogerovi a poslancovi Benčíkovi, aj keď by som mal množstvo výhrad, tak vážiť si ho musím len preto, že nikdy nevystupuje ako anonym, alebo pod cudzím menom a profilom. Hoci podpísať za svoje názory je častokrát aj dosť nebezpečné, uvediem z množstva svojich osobných skúseností, siahajúcich ešte do obdobia silnej normalizácie, keď som ručne a cez kopirák napísal Gustávovi Husákovi, prečo hanobí jazyk svojej matky, ktorá ho ako Slovenska porodila. Písal som mu, že ja od roku 1969 pracujem v Čechách, vždy hovorím slovensky, lebo ja sa za svoj jazyk nehanbím, nikto ma tu doteraz za to neurazil a nediskriminoval. A spomínať čo všetkom z toho bolo už nestojí za reč, azda len tá otázka, samozrejme, nemusím tu písať od koho, citujem – prečo práve Vám, ako jedinému v republike to prekáža? Že metódy sa nemenia, aj keď sa menia systémy, tak tí skoršej narodení si pamätajú, ako Predsedníctvo ÚV KSČ vypracovalo smernice na boj proti negatívnym javom v spoločnosti, vyzývalo ľudí, aby písali svoje poznatky. Tak som napísal súdruhovi Biľakovi, no a po Novembri 1989 som sa dočítal v jednom zo zväzkov, čo o mne ŠtB viedla, druhý bol skartovaný, ako ŠtB bola upozornená, že treba dať na mňa pozor. Aj preto mám dosť dôvodov na to, aby som si vážil každého, kto sa pod všetko svoje napísané, podpíše.

Pokiaľ mi je známe, bloger a poslanec Benčík nikdy nenapísal o ĽS NS a jej predstaviteľoch niečo, čo sa nezakladalo na pravde. Keď sa to tak zoberie, práve v mnohých prípadoch, by mu mohli olizovať predok aj zadok, keďže nakoniec viaceré veci, ktoré o nich napísal a preukázal, tak neskôr vždy vymazali. Nemusím tu rozpisovať, prečo to vymazali. Takže žiadny eštebácky udavač Benčík, ale nová garnitúra prednovembrových eštebáckych udavačov – PONOVEMBROVÉ ANONYMNÉ UDAVAČSKÉ EŠTEBÁCKE ZBERBY Z ĽS NS, POD VEDENÍM PROTISLOVENSKÉHO ZBABELCA, MARIANA KOTLEBU. A ako prílohu prikladám niečo, čo len dokazuje, aký zbabelý protislovenský klamár sa nielen hrá na Slováka a národovca, ktorý vraj má byť jedinou záchranou Slovenska.

Vladimír Pavlík

25.09.2020
Kotleba na súdoch zaprel stránku ĽSNS, z ktorej čerpal prokurátor. Z klamstva ho usvedčil Uhrík
Líder ĽSNS Marian Kotleba na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku
3
fotky v galérii

Líder ĽSNS Marian Kotleba na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku
Zdroj: TASR
Aktuality.skTomáš Kyseľ
Kotlebovci sa dnes k stránke www.naseslovensko.net, z ktorej čerpala informácie aj generálna prokuratúra, nehlásia a tvária sa, že s ňou nič nemajú. O najsilnejší dôkaz, ktorý Kotlebu usvedčuje z nepravdy, sa postaral jeho stranícky kolega Milan Uhrík.
Keď musel poslanec ĽSNS Stanislav Mizík pred dvoma rokmi na súde vysvetľovať antisemitský status zo sociálnej siete, jeho kolega Milan Uhrík ho bránil aj tvrdením, že Mizík vlastne ani nevie pracovať s počítačom.
Keď mal Milan Mazurek odpovedať na otázku, prečo na Facebooku písal o „rozprávkach o 6 miliónoch židov a mydlách“, jednoducho vyhlásil, že nešlo o jeho facebookový profil.
No a keď sedí pred súdom Marian Kotleba, tvrdí, že s webom www.naseslovensko.net, z ktorého kotlebovci roky húfne zdieľali články a tvárili sa, že ide o ich oficiálnu stránku, nemá ĽSNS vôbec nič spoločné.
Digitálna stopa, ktorú po sebe predstavitelia tejto strany zanechali, však dokazuje, že Kotleba nehovorí pravdu.
Všimla si ju aj prokuratúra
Prečo je vlastne stránka www.naseslovensko.net dôležitá? Na webe boli zverejnené stanovy ĽSNS, jej program, kontakty na jej predstaviteľov, otvorené listy Mariana Kotlebu, množstvo článkov o dianí v strane či o aktivitách jednotlivých poslancov aj samotného predsedu.
Jednoducho, stránka pôsobila dojmom oficiálneho webového sídla ĽSNS a ako si ukážeme neskôr, tak k nej pristupovali aj predstavitelia strany.
Za oficiálnu ju pravdepodobne považovala aj generálna prokuratúra, ktorá zo stránky čerpala informácie pri svojom návrhu na rozpustenie ĽSNS. No a podobne aj prokurátor úradu špeciálnej prokuratúry, ktorý podával žalobu na Kotlebu pre šeky vo výške 1488 eur, vychádzal z údajov publikovaných na tomto webe.
Na stránke bol totiž v marci 2017 zverejnený aj článok s viacerými fotografiami, ktorý informoval o odovzdávaní kontroverzných šekov Kotlebom.
Kotleba na súde: Nie je to náš web
Dnes už stránka nefunguje. Online nie je zhruba od marca, teda od začiatku procesu s lídrom ĽSNS. Kotlebovci však dávajú od webu už dlhšie ruky preč.
„Za procesne nepoužiteľný dôkaz označil žalovaný aj internetovú stránku www.naseslovensko.net, pretože sa nejedná o webovú stránku strany a nemá žiadny súvis s prejednávanou vecou,“ uvádza sa v rozsudku Najvyššieho súdu, ktorý vlani odmietol návrh na rozpustenie ĽSNS.
K stránke sa Kotleba neprihlásil ani na pojednávaní Špecializovaného trestného súdu v Pezinku. Využil však chybu v obžalobe, ktorá namiesto www.naseslovensko.net hovorí o webe www.naseslovensko.sk.
„Ja som štatutár a predseda ĽSNS, ktorá má svoju oficiálnu stránku www.lsnaseslovensko.sk. Ja absolútne netuším, čo je stránka www.naseslovensko.sk, kto ju prevádzkuje a či taká stránka existuje,“ uviedol Kotleba na súde.
Oficiálna stránka
Hovorca ĽSNS Ondrej Ďurica nám neskôr potvrdil, že jeho šéf sa vyjadroval len k mylne uvedenému webu a nie k stránke www.naseslovensko.net.
Na našu priamu otázku, kto teda stránku www.naseslovensko.net prevádzkoval a aký vzťah k nej má ĽSNS, však už Ďurica odpovedal iba: „Jedinou stránkou našej strany je lsnaseslovensko.sk.“
Má teda ĽSNS niečo spoločné s dnes už nefungujúcim webom a ktorá stránka je ich oficiálna?
Kotleba mal pravdu, keď hovoril, že oficiálnou stránkou ĽSNS, ktorú uvádzajú aj vo výročných správach strany, je www.lsnaseslovensko.sk.
Na tomto webe nenájdete takmer nič, len údaje, ktoré musia byť zverejňované zo zákona. S tvrdením Ďuricu aj Kotlebu, že ide o ich jediný web, sa však rozhodne nedá súhlasiť.
Ponúkame niekoľko dôkazov.
Na oficiálnej stránke ĽSNS na ruskej sociálnej sieti je tiež uvedený web naseslovensko.net3fotky v galérii
Na oficiálnej stránke ĽSNS na ruskej sociálnej sieti je tiež uvedený web naseslovensko.net
Zdroj: vk.com
Zdieľal ju Kotleba aj Uhrík
VictorBreiner z infosecurity.sk a expert z portálu blbec.online hovoria, že stránka www.naseslovensko.net stále nie je vymazaná, len je vypnutý redakčný systém Wordpress.
Zo stránky je stále možné stiahnuť všetky dokumenty vrátane tých, ktoré sú podpísané Kotlebom. Interpelácie, účtovné závierky, deklarácie a mnoho iných straníckych materiálov.
Ešte zaujímavejšie je, že podľa archívu portálu blbec.online obsah z webu naseslovensko.net zdieľali desiatky kotlebovských FB stránok (konkrétne 36) – vrátane samotného Kotlebu a Uhríka.
Milan Uhrík aj Marian Kotleba majú dodnes aktívny profil na ruskej sociálnej sieti Vkontakte. Obidvaja tam uvádzajú odkaz na www.naseslovensko.net.
Aj oficiálna facebooková stránka ĽSNS s viac než 80 000 fanúšikmi, ktorú Facebook pred tromi rokmi zmazal, odkazovala na tento web.
Bakalárska práca
Prekvapivé je, že aj na webe www.lsnaseslovensko.sk, ktorý Kotleba na súde označil za oficiálny, sa dajú nájsť mailové kontakty na jednotlivé krajské organizácie v tvare @naseslovensko.net. Maily spravujú Rastislav Jakubík, Andrej Medvecký a Milan Mazurek.
Ešte presvedčivejším dôkazom o tom, že Kotleba nehovoril pravdu, je bakalárska práca istého študenta politológie z Masarykovej univerzity v Brne.
Študent písal prácu na tému Témy a jazyk strany Kotleba-Ľudová strana Naše Slovensko v kampani pred parlamentnými voľbami 2016, a preto musel komunikovať aj s ľuďmi zo strany.
„Po elektronickej komunikácii s podpredsedom strany pre propagáciu Milanom Uhríkom som bol odkázaný na oficiálnu webovú stránku http://www.naseslovensko.net/, kde podľa jeho slov bola propagovaná všetka činnosť, rovnako ako na facebookových profiloch strany Mariana Kotlebu a Milana Uhríka,“ píše v práci.
No ak by ešte stále niekto pochyboval o tom, že ĽSNS skutočne má niečo spoločné so spomínaným webom,  potom je tu ešte jedna -najzásadnejšia - vec.
Stránka, ktorá je podľa Kotlebu oficiálnym webom ĽSNS, odkazuje na naseslovensko.net3fotky v galérii
Stránka, ktorá je podľa Kotlebu oficiálnym webom ĽSNS, odkazuje na naseslovensko.net
Zdroj: www.lsnaseslovensko.sk
Prezradil ich Uhrík
Milan Uhrík mal na stránku www.naseslovensko.net priamy prístup. Prezradil ho tzv. hash kód. Ide o jedinečný kód – reťaz čísel a písmen – ktorý zodpovedá jednej mailovej adrese v jej šifrovanej forme. 
Ak sa niekto prihlasuje na rôzne stránky s rovnakou e-mailovou adresou, aj na rôznych stránkach sa pri takomto užívateľovi bude zobrazovať rovnaký hash kód.
Uhrík je jedným z užívateľov webu kultur-blog.sk, ktorý majú pod palcom kotlebovci. No a pri jeho mene je možné nájsť rovnaký hash kód ako pri užívateľovi s menom „ludostranec100“, ktorý má účet na stránke naseslovensko.net.
Inak povedané, Uhrík sa na web Kultur-blogu prihlasuje s tou istou mailovou adresou, s ktorou sa predtým prihlasoval na stránke, ktorú dnes ĽSNS zapiera.
„E-mailová adresa uhrik@naseslovensko.net presne korešponduje s nájdeným hash kódom z webov kultur-blog.sk a naseslovensko.net. Dá sa preto s mimoriadne vysokou mierou pravdepodobnosti povedať, že Milan Uhrík ktorý používal alebo stále používa mailovú adresu uhrik@naseslovensko.net, má alebo mal vytvorené užívateľské alebo administrátorské účty na weboch kultur-bog.sk a naseslovensko.net,“ tvrdí Breiner.
Keď teda kotlebovci vyhlasujú, že ich jediným webom je www.lsnaseslovensko.sk a s tým, z ktorého vychádzala aj generálna prokuratúra, nemajú nič spoločné, celkom určite nehovoria pravdu.
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka