Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Farizeji a tmári Záborská, Vasečka, Kuffa a im podobní pod krídlami Matoviča  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
  Internetové SME 13. 7. 2020 – „Podobne ako Martin Luther King aj ja mám sen. V mojom sne sa všetky deti na Slovensku môžu narodiť a žiť ako občania tejto krajiny dôstojný život,“ prihovorila sa poslancom jedna z predkladateliek Anna Záborská, z Kresťanskej únie, ktorá sa do parlamentu dostala na kandidátke OĽaNO.

Anna Záborská bola dlhoročnou a poprednou političkou diablo-satanskej a Antikristovej organizácie KDH, s neuveriteľným cynizmom. Máme ešte v živej pamäti, že KDH bolo nielen súčasťou pravicovo-fašistickej dzurindovsko-miklošovskej koalície, netvorov a odľudov, ktorí tu zaviedli systém kolektívnej viny, podľa vzoru nacistického Nemecka, keď následky za ekonomické zločiny mečiarovskej koalície PRENIESLI NA NEVINNÝCH OBČANOV, ktorí tu nič nevykradli, nevytunelovali, nemali pôžičky z bánk, ktoré nesplácali, pričom umožnili, aby mečiarovsko-slotovské zločinecké protislovenské zberby si užívali nakradnuté, ale ešte sa aj podelili s touto pravicovo-fašistickou dzurindovsko-miklošovskou chuntou.

Ešte predtým, pokiaľ sa vrátim k osobe samotnej Záborskej, predložím tu jeden z množstva nezvratných dôkazov, o ktorých informoval poslanca Roberta Fica v obsiahlom liste z 14. 2. 2005 Ing. František Szikhart bývalý námestník GR SZRB, citujem:

Naďalej vo forme štátnych zákaziek pokračuje odsávanie mnohomiliónových peňažných prostriedkov zo SZRB a Exim-banky tými spoločnosťami, KTORÉ ODVEDÚ DOHODNUTÉ MARŽE DO STRANÍCKYCH POKLADNÍ HZDS A SDKÚ. Pre bližšie pochopenie Vám, pán Fico, vysvetlím princíp načrtnutého.

V období poslednej Mečiarovej vlády bol spoločnosťou Slovakodata a.s., v ktorej má majetkové a personálne prepojenie Vladimír Lexa, do SZRB dodaný vnútrobankový počítačový systém za 154 miliónov Sk a do Exim-banky, ktorú vtedy riadil guvernér Ferdinand Orolín dokonca za 193 miliónov Sk. Systémy boli nekompatibilné od počiatku a dali sa využívať iba na klasické, primitívne písanie dokumentácie v Exceli a vo Worde.

V súčasnosti, na pokyn podpredsedu vlády SR Ivana Mikloša pripravujú obe banky inováciu týchto systémov, na dodanie ktorých bude VYBRANÝ VOPRED URČENÝ DODÁVATEĽ, opäť Slovakodata a.s., KTORÉMU BUDE NAVYŠE POSKYTNUTÁ EXKLUZIVITA V POSKYTNUTÍ PREDDAVKU V ROZPOREV SO ZÁKONOM. SDKÚ POZNÁ PREPOJENIE VLADIMÍRA LEXU NA DODÁVATEĽSKÚ SPOLOČNOSŤ, no zabezpečuje koordináciu tohto obchodu prostredníctvom nastrčených osôb, Ing. Michala Krajčoviča, námestníka generálneho riaditeľa SZRB a guvernéra Exim-banky Ing. Ladislava Vaškoviča, CSc.

Úplnou tragédiou celého tohto podvodu je skutočnosť, že spoločnosť Slovakodata a.s., nie je spôsobilá dodať požadované systémy na účely sofistikovaného, kompatibilného spracovania bankových produktov oboch bankových subjektov. Aj v tomto prípade ide o bezprecedentné odčerpanie značnej časti prostriedkov štátneho rozpočtu, keď do SZRB má byť nová dodávka v objeme za 110 miliónov Sk a do Exim-banky údajne až za 150 miliónov Sk a o 4 až 5 rokov sa môže obchod zopakovať. ZO ZÁKAZOK JE 30 % URČENÝCH A DOHODNUTÝCH ODVIESŤ DO POKLADNÍ SDKÚ A HZDS.

A teraz poďme opäť k osobe Anny Záborskej, ktorá o tomto musela nielen vedieť, ale dokonca súhlasila aj s ekonomickými zločinmi tejto pravicovo-fašistickej chunty, ktorá cez takéto, tzv. nevyhnutné ekonomické reformy začala doháňať ľudí k sociálnym samovraždám, kde Anna Záborská sa prejavila ako netvor v ľudskej podobe. Verejne deklarovala, a aj to zrealizovala, že mesiac bude žiť z tých tzv. zreformovaných príjmov, dokonca verejnosti prezentovala, keď dotyčnú dávku podelila 31. dňami, čo za to si mohla denne dovoliť, aby aspoň prežila. Po mesiaci nakoniec skonštatovala, že z toho sa nedá vyžiť, ale ani pol slova o tom, že toto by sa malo zmeniť.

Anna Záborská, aby prekryla zločiny proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva, kvôli čomu KAŽDOROČNE PREDČASNE ZOMRIE niekoľko tisíc nevinných ľudí, bojuje za práva na život ešte nenarodených detí

Diablo-satanské a Antikristove klony, farizeji a tmári typu Záborskej, Vašečku, Kuffu, ako aj im podobných kotlebovcov v parlamente či Matovičovej čeľade, inkvizičnými a tmárskymi bludmi idú bojovať proti interrupciám, a právam ešte nenarodených detí na život, pričom sa nečinne prizerajú a SVOJIM MLČANÍM PODPORUJÚ TOTO PREDČASNÉ VYVRAŽĎOVANIE ŽIJÚCICH ĽUDÍ CEZ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka