Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Špinavé hry poslaneckej prašiviny v NR SR, keď si za rukojemníkov zobrali väčšinu národa  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Dvojnásobné prídavky na deti, bezplatné diaľnice a 13. dôchodky. Tak vyzerá najnovší experiment koalície Smeru, SNS, s podporou ĽS NS, ktorému ani oni samotní neveria. A neveria tomu ani normálne mysliaci ľudia, pričom ich oponentúra- „a prečo až teraz, či nemali na to dostatok času počas vládnutia?“ Pokus, ktorý má Smeru, SNS a ĽS NS zvýšiť svoj volebný potencionál, ako aj tvrdá oponentúra nielen drvivej väčšiny opozície, ale aj ekonómov a Rady pre rozpočtovú zodpovednosť. Dvíhajú varovne prst, že pokiaľ by toto prešlo, výsledkom bude stámiliónová sekera pre budúcu vládu, ako aj, že v štátnej kase na realizáciu tohto návrhu nie sú peniaze, ako aj to, že už niet z čoho ubrať.

Trinásty dôchodok by mal byť vyplatený penzistom prvýkrát už v decembri tohto roka, pričom každý dôchodca by dostal 460 eur a ľudia v predčasnom dôchodku 433 eur. Toto sa vzťahuje aj na poberateľov sirotských, vdovských a vdoveckých penzií. Toto razantné zvyšovanie dôchodkov by malo stáť štátnu pokladnicu stovky miliónov eur, pričom Rada pre rozpočtovú zodpovednosť hovorí o sume 581 miliónov eur, pričom niektorí ekonómovia hovoria o sume cca 700 miliónov a premiér Pellegrini odhadol výdavky na 500 miliónov. Malo by sa jednať len o tohoročné odhady, ale objem vyplatených peňazí bude každý rok narastať.

Kde je teda pravda?

          Je nielen skutočnou, ale aj krutou realitou, že každoročne sa zo štátneho rozpočtu rozkradnú 3-4 miliardy eur. Keď to vynásobíme krát posledných 28 rokov, tak dostaneme minimálnu cifru 100 miliárd eur. To ale nie je všetko. Tieto rozkradnuté eurá, ktoré samozrejme chýbajú v štátnom rozpočte, sa nahrádzajú pôžičkami zo zahraničia, ktoré musíme splácať, z ktorých sa taktiež čo to rozkradne, no čo je ešte horšie, postupne sme takto stratili ekonomickú, politickú a štátotvárnu suverenitu. Takže sa pýtajme, ČO VŠETKO BY SA DALO ZREALIZOVAŤ, POKIAĽ BY SA TREBÁRS ROZKRADLO O 50 PERCENT MENEJ, POKIAĽ BY SI PLNILI NIELEN POLITICI SVOJIM PODPISOM POTVRDENÝ ÚSTAVNÝ SĽUB, ALE AJ VEDENIE GP SR A MV SR Z POVINNOSTÍ, KTORÉ IM VYPLÝVAJÚ ZO ZÁKONA?

          Tieto rozkradnuté milióny a miliardy pritom pochádzajú z daní od ľudí, ktorí tvoria ekonomické hodnoty, napríklad od robotníkov pri montážnych pásoch v automobilkách, drobných živnostníkov, stavbárov, ale aj vedeckých pracovníkov, učiteľov či podobných profesií, ktorí tvoria ekonomické hodnoty svojim myslením, či pracovníkom v zdravotníctve, ktorí tvoria nemalé hodnoty tým, že dokážu uzdraviť aj ľudí v produktívnom veku, tvoriacich ekonomické hodnoty.

Pričom tieto milióny a miliardy rozkrádajú ľudia, ktorí netvoria žiadne ekonomické hodnoty, z titulu svojich funkcií, pri riadení štátu, vo vláde a parlamente, škodia nielen tejto krajine, ale aj jej občanom, z čoho majú PARADOXNE, nadštandardný blahobyt a majetkový prospech nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Tu zaručene nepatria žiadni asociálni cigánski paraziti z osád, AKO TO TVRDIA ASOCIÁLNI PROTISLOVENSKÍ PARAZITI OKOLO KOTLEBU, títo ich ponížení sluhovia, z čeľade špinavých klamárov, ku ktorým patria aj anonymní eštebácki kotlebovskí udavači, ktorí našli živnú pôdu na slovenskom facebooku, patriaceho Američanom.

Takže neobstoja žiadne katastrofické tvrdenia, ktoré sa nám snažia nahovoriť práve tí, ktorí túto republiku rozkradli a naďalej rozkrádajú, ako aj kadejakí renomovaní ekonómovia, ktorí miesto toho, aby verejne upozorňovali na tieto negatíva, tak zbabelo mlčia.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka