Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Naliehavo apelujem ne vedenie Pezinskej psychiatrie vo veci poslanca NR SR súdruha Ľuboša Blahu  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Vážené vedenie Pezinskej psychiatrie

Vzhľadom k tomu, že odborný kolektív lekárov a zdravotných sestier, vrátane pomocného personálu je značne poddimenzovaný, nemôžete si dovoliť zamestnať človeka, ktorý by na internete a facebooku vyhľadával nielen narušených ľudí, potrebujúcich z Vašej strany buď odborné poradenstvo, alebo kompletnú liečbu na Pezinskej psychiatrii, ako aj v rámci nevyhnutnej potreby jeho izoláciu na uzavretom oddelení, v tzv. klietke, kde by bolo upozornenie – NEKŔMIŤ, NEDRÁŽDIŤ, NEOPONOVAŤ.

Preto sa ani nečudujem, že ste doposiaľ nezaregistrovali istého Ľuboša Blahu, ktorého ja osobne sledujem už tretí rok. Menovaný je osobou mužského pohlavia, pričom zastávam názor, že sa nejedná o prerobeného muža zo ženy, ako sa to šíri po Slovensku. Je poslancom z čeľade zločineckej smeráckej mafie v NR SR, a touto cestou by som sa ho chcel opýtať, či je pravdou, alebo sa to nezakladá na pravde, že jeho starí rodičia boli, alebo neboli, arizátori? Ako aj to, či v jeho šatníku je, alebo nie je zdedená čierna uniforma masových vrahov z POHG? Tu som na rozpakoch, lebo mám dostatok dôvodov Ľuboša Blahu podozrievať, že je nadštandardne vybavený génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG. Mám preto nasledujúce dôvody:

 Gauneri zo zločineckej smeráckej mafie patria do kategórie najväčších vykrádačov slovenského zdravotníctva za obdobie, kedy boli súčasťou koalície, majúcej v nej najsilnejšie postavenie. Verejne sa hovorí o tom, a zatiaľ to nebolo dementované, že keď jeden z najväčších vykrádačov zdravotníctva, Pavol Paška, otrčil kopytá, že sa po ňom dedilo cca dve miliardy eur. Základná otázka je, prečo Ľuboš Blaha o tomto doteraz mlčí?

A teraz k podstate veci. Do akej kategórie by Pezinská psychiatria zaradila Ľuboša Blahu? Jedná sa o plnohodnotného kvalifikovaného blba, ktorý tieto vlastnosti zdedil v génoch, pričom menovaný musí na 100 % vedieť o vykrádaní zdravotníctva zo strany gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, ale malo by byť v rámci vyšetrovania jeho duševného stavu zistené, prečo o tomto mlčí, pričom je vrcholom cynizmu, že o sebe tvrdí, či hrá sa, na ortodoxného ľavičiara, socialistu, bojovníka za práva pracujúcich. Ako aj to, prečo vykrádanie zdravotníctva dáva do súvislosti s Matovičom – čo je aj súčasťou prílohy tohto článku.

Vážené vedenie Pezinskej psychiatrie, apelujem nielen na Vašu odbornosť, ale aj Vašu povinnosť, odchytiť poslanca Ľuboša Blahu, s okamžitým umiestnením na Vašom uzavretom oddelení. Uvedomte si, prosím, že menovaný svojimi bludmi nakazil na Slovensku viac ľudí, ako samotný koronavirus, pričom zo správania Vášho budúceho pacienta vyplýva, že počas vládnutia Smeru sa zdravotníctvo nielen nevykrádalo, ale že všetci jeho poslanci a členovia vlády, do zdravotníctva, každý mesiac odvádzali polovicu zo svojho zárobku – ale gang okolo Matoviča to pravidelne vykrádal.
Vladimír Pavlík

SLOVENSKO V RUKÁCH PODVODNÍKOV

Matovičov gang je od začiatku vystavaný na volebnom podvode, chcú zahladiť svoje zločiny z minulosti a kradnúť
TEXT ĽUBOŠ BLAHA

DÁTUM 10.03.2020
Je 10 dní po voľbách, tak si zrátajme predvolebné sľuby pravice:
3. ZABUDNITE NA ZÁZRAKY V ZDRAVOTNÍCTVE - O TENTO REZORT NIE JE ZÁUJEM
Kiska sľuboval veľké zmeny v zdravotníctve - vraj už nebudú čakačky na lekára, vraj vybuduje desať nových nemocníc. A tak.
Výsledok - o rezort zdravotníctva nikto neprejavil žiaden záujem. Iba klamali, že chcú niečo zmeniť. 
Prosím pekne - volebný podvod. 

5. ZABUDNITE NA MATOVIČOVE ANKETKY - ANI ONKOPACIENTI SA OPERÁCIÍ NEDOČKAJÚ
Matovič sľuboval, že jeho anketka bude určujúca pre vládny program. 
Po voľbách odrazu začal zahmlievať, že však to netreba brať doslova, že to je len voľná inšpirácia, odrazu už nič nepočuť o dvojtýždňovej lehote na operáciu onkologických chorôb, nič. Obyčajný volebný podvod. 
Dalo by sa pokračovať. 

"VŠETKO JE PODVOD, AJ TVOJE OČI, SWEET MARILYN"

Sľubovali boj s mafiou a vládnu s mafiánmi. 
Sľubovali štát pre ľudí, no koalíciu zložili štyria milionári, ktorí chcú riešiť biznis a nie ľudí. 
Sľubovali, že im pôjde o program, no od prvého dňa rieši len fleky. 
Sľubovali sociálne opatrenia, no štátnu kasu odovzdajú šialenému neoliberáloviSulíkovi. 
Sľubovali veľké zmeny v zdravotníctve a odrazu tento rezort nikto nechce. 
Sľubovali veľké veci v etickej oblasti a teraz vytrubujú, vraj nič v tejto oblasti nesmie prejsť. 
Klamali. Všetci do jedného klamali. 
Ale však dobre, stáva sa aj v lepších rodinách. Tak hovorí Matovič. A plus frázy o špajze, gazdinkách a tak. Trnavský podvodníček chce Slovensko umlátiť frázami. Tlieskam.

KRADNÚŤ, KRADNÚŤ A KRADNÚŤ

Matovičov gang je od začiatku vystavaný na podvode. Na volebnom podvode. 
Skutočný dôvod, pre ktorý chcú vládnuť, je zahladiť svoje podvody a zločiny z minulosti a kradnúť, kradnúť a kradnúť.

https://dennikn.sk/1122590/prokuratura-definitivne-zastavila-vysetrovanie-v-ct-kauze-pavla-pasku/?

Prokuratúra definitívne zastavila vyšetrovanie v CT kauze Pavla Pašku

To, že nemocnica chcela kúpiť predražený CT prístroj, nie je na Slovensku trestný čin. V kauze nákupu CT prístrojov v žilinskej župe začala NAKA stíhanie vo veci. Ide o nákupy Juraja Blanára.

Krajská prokuratúra v Trenčíne definitívne zastavila vyšetrovanie nákupu predraženého CT prístroja v piešťanskej nemocnici. Potvrdil to hovorca prokuratúry Marián Sipavý. Ide o kauzu, pre ktorú sa Pavol Paška (Smer) na jeseň 2014 vzdal funkcie šéfa parlamentu.
Skutok podľa prokuratúry nie je trestným činom. Bližšie podrobnosti zverejní zajtra.

O milión drahší

Nemocnica v Piešťanoch chcela v roku 2014 nakúpiť CT prístroj od firmy Medical Group o milión eur drahšie, ako ho kúpila nemocnica v Česku. Na kauzu vtedy upozornil zástupca zamestnancov nemocnice Alan Suchánek, ktorý sa neskôr stal poslancom za OĽaNO.
Nemocnica po tom, čo o nákupe informovali novinári a verejnosť zareagovala sériou protestov, tender zrušila a prístroj nekúpila. V prípade polícia obvinila najprv deväť osôb, vrátane bývalej riaditeľky Márie Domčekovej.
Prokuratúra však uznesenie o obvinení vždy zrušila. To sa naposledy stalo aj v januári tento rok, keď generálna prokuratúra povedala, že preskúma rozhodnutie krajskej prokuratúry. Výsledkom tohto skúmania je, že vyšetrovanie je už úplne zastavené.
„Čakal som takéto rozhodnutie,“ hovorí poslanec Suchánek. Vtedajšie vedenie nemocnice podľa neho vedome chcelo kúpiť prístroj predražený o 600-tisíc eur. „Je to zametanie pod koberec. Polícia, prokuratúra si nemôžu dovoliť postaviť pred súd týchto ľudí, pretože by začali rozprávať, ako to skutočne bolo, a začalo by sa to rúcať,“ dodal poslanec.
Pre pacientov piešťanskej nemocnice séria zbabraných súťaží na CT prístroj znamenala, že sa novej techniky dočkali až vlani – dovtedy používali starý, menej výkonný prístroj, ktorý sa často kazil. Nový stroj je o milión eur lacnejší ako ten, čo plánovali kúpiť v roku 2014.

Gašpar: Prístroj bol jedinečný

Policajný prezident Tibor Gašpar v minulosti hovoril, že pri vyšetrovaní nákupu v Piešťanoch bol od začiatku problém v určení efektivity nákupu prístroja, „vzhľadom na to, že prístroj bol jedinečný a ťažko porovnateľný s inými“. Snažil sa tak poukázať na to, že „jedna vec je politická kauza a druhá rovina je trestnoprávna“.

Po prevalení kauzy odstúpila najprv z funkcie ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská (Smer) a podpredsedníčka Národnej rady Renáta Zmajkovičová (Smer), ktorá bola v správnej rade nemocnice. A odstúpil napokon aj predseda Národnej rady Pavol Paška (Smer), ktorý bol v minulosti jedným zo spolumajiteľov Medical Group a pred jeho domom v Košiciach prebiehali protesty.
Rezignáciu na post Paška vysvetľoval tým, že sa protesty už dotýkajú jeho rodiny. Predseda Smeru Robert Fico už dlhšie opakuje, že piešťanská kauza bola umelá. Paška zomrel v apríli tohto roku na infarkt.
V prípade nákupov v Žiline vyšetrovanie ešte len začali
Kým v kauze piešťanského CT sa už nič nevyšetruje, v prípade nákupov predražených CT prístrojov v žilinskej župe do nemocníc v Liptovskom Mikuláši a v Trstenej sa vyšetrovanie začalo. Ide o kauzu vtedajšieho žilinského župana Juraja Blanára (Smer), ktorý vlani na jeseň vo voľbách neobhájil svoj post a vo funkcii ho vystriedala Erika Jurinová z OĽaNO.
Národná kriminálna agentúra (NAKA) v Banskej Bystrici ešte v marci začala vo veci nákupu týchto prístrojov pre nemocnice trestné stíhanie pre podozrenie z trestného činu machinácie pri verejnom obstarávaní. NAKA o tom upovedomila aj žilinskú župu.
ÚVO Blanárovi: Flagrantne ste porušili zákon aj princíp transparentnosti
CT prístroje nakupovali pre nemocnice v správe žilinskej župy v roku 2011. Juraj Blanár, ktorý je dnes ďalej podpredsedom Smeru, nastavil kritériá súťaže tak, že vyhrala ponuka, ktorá bola o 1,5 milióna eur  vyššia ako zvyšné dve ponuky. Župan takéto nastavenie súťažných podmienok doteraz nevysvetlil, hovoril len to, že zvyšné dve firmy dali špekulatívnu a nie reálnu ponuku.
Žilinská župa na pondelkovom zastupiteľstve schválila, že v súvislosti so stíhaním vyčísli spôsobené škody. Jurinová informovala, že prepustili zamestnankyňu, ktorá sa spolupodieľala na vytvorení súťažných podkladov. To, že súťaž nebola transparentná, konštatoval vo svojom protokole aj Úrad pre verejné obstarávanie (ÚVO).
Jurinová zároveň požiadala ÚVO, aby prekontroloval aj nákup CT prístroja pre nemocnicu v Čadci, ktorý ešte pod vedením Blanára prebehol rokovacím konaním bez zverejnenia.

Blanár hovorí, že nemá informácie o tom, že sa začalo stíhanie. „Pán poslanec ešte ako župan poskytol absolútnu súčinnosť NAKA a rovnako to urobí aj teraz, ak to bude potrebné, pretože má záujem, aby sa všetky veci dôsledne vyšetrili čím skôr, pretože táto záležitosť je ešte z roku 2011 a politicky je opakovane zneužívaná,“ napísal jeho asistent Peter Kubica.


https://michalporuban.blog.sme.sk/c/529996/doteraz-im-islo-len-o-moc-a-prachyteraz-ale-ide-o-zivoty-a-to-uz-ich-moc-nezaujima.html

Doteraz im išlo len o moc a prachy,teraz ale ide o životy a to už ich moc nezaujíma...

https://michalporuban.blog.sme.sk/c/527232/dakujeme-pan-blaha-ste-vynimocny-a-uzasny-spolu-rastieme-ale.html

"Ďakujeme" pán Blaha...ste výnimočný a úžasný..spolu rastieme!..ALE...

Pán Blaha, podľa oficiálnych údajov ste poslancom NRSR za stranu SMER SD od roku 2012 a prijali ste celkove spolu s paušálnymi náhradami plat (po zvýšení pre rok 2019 až o 1500 EUR medziročne) za tých 8 rôčkov úctyhodných 340 000 EUR - to je skvelých takmer 3 541 EUR MESAČNE. Poslanec zastupuje spravodlivých ľudí na Slovensku a navrhuje zákony v ich prospech, v prospech pracujúcej triedy, ktorá tvorí budúcnosť, v prospech Jána a Pavla z Ľubietovej, pre Aničku zo Šebešťanovej, pre Jána z Dovalova a mnohých iných.

Váš výsledok za 2 roky sú ale LEN 2 návrhy zákona so skupinou poslancov (teda ani nie sám, ale kolektívna práca). Za takmer 3000 DNÍ - 2 návrhy? Slovom DVA? .....Prečo pán Blaha? ....nedalo sa viac, veď tak krásne vyprávate na tých stretnutiach od začiatku roka 2020, čo všetko robil SMER SD za 12 rokov a za čo bojujete za pracujúcu triedu? Info inak tu: http://ttps://www.nrsr.sk/ Zato ste overiteľne LEN od leta 2018 dali viac ako 1 100 statusov na FB v priemernej dĺžke 500 slov na status, tzn. viac ako 500 000 slov, kde naozaj úžasne podporujete pracujúci ľud...naozaj podporujete ...otvárate oči.... Ľubkovi z Topoľčian, Veronike z Nového Mesta nad Váhom, aj Ondrejovi zo Svinnej....ako to tu všetko chodí a ...ako Vy, ako poslanec za nich bojujete.....ako VLÁDNETE....pán poslanec...VLÁDNETE.......a výsledok je 500 000 slov a návrhy 2 zákonov?.....?????...jaj, počkať..ešte 2 knižky z tých 500 000 slov, ako výcuc..BEST OF....Pán poslanec...to chcete povedať, že ak by ste boli na FB už od roku 2012, keď ste zasadli do poslaneckej lavice, napíšete až 2,6 milióna slov a cca 5 888 statusov? To vážne..namiesto zákonov?


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka