Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Nevážení asociálni paraziti z ponovembrových vlád a parlamentov  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Pri nástupe do vládnych a poslaneckých funkcií ste svojim podpisom potvrdili ústavný sľub, ako svojprávne osoby. Keďže viete nielen čítať, ale aj písať, ešte sa doteraz nestalo, aby do ponovembrovej vlády a parlamentu prišiel čo len jeden jediný kus, trebárs z Pezinskej psychiatrie, sprevádzaný opatrovníkom, ktorý by za neho tento ústavný sľub podpísal. Nejdem tu citovať jeho obsah, ale jeho základná pointa je, že budete svoje funkcie vykonávať pre blaho Slovenska a jeho občanov. To znamená, že za to, čo podpíšete, musíte niesť aj zodpovednosť, pokiaľ to neplníte. Za tých 30 rokov, čo ste sa vo vláde a parlamente vystriedali, ste z týchto dvoch štátnych orgánov urobili zločinecké, zlodejské, parazitno-darmožráčske a psychopaticko-sadistické štátne orgány. Ale aj to sa Vám málilo, lebo viacerí z Vás, majú v sebe gény nacistických zločincov, masových vrahov z POHG, doktora Mengeleho, po svojich starých či prastarých rodičoch, ste sa stali masovými vrahmi cez vykrádanie zdravotníctva. Aj takouto cestou ste si zvyšovali svoj osobný blahobyt a dokazovali svoju nenažranosť, nenásytnosť, mať stále viac. Tu ste dokonca prekonali nielen samotný nemecký nacizmus, ktorý si také niečo nedovolil počas svojej krutovlády vo vlastnej krajine, neexistovalo to ani za prezidentovania Jozefa Tisa, pričom si dovolím vysloviť názor, že takýto vyvrheľ a netvor by okamžite vyletel hore komínom.

Stalo sa módnym zvykom, že tieto odporné zločiny proti ľudskosti sa snaží prekryť jeden zo špičkových protislovenských politických subjektov, ĽS NS, sediaci v parlamente, pod vedením Mariána Kotlebu, šírením rôznych bludov, fám a fikcií, o akýchsi asociálnych cigánskych parazitoch, ktorí podľa nich sú nielen najväčší ekonomickí a sociálni paraziti, ale aj najväčší vyciciavači ekonomického a sociálneho systému. Tento protislovenský politický subjekt, ktorý sa samopasoval za najslovenskejších Slovákov, najnárodnejších národniarov, najvlasteneckejších vlastencov, najkresťanskejších kresťanov, svoju zbabelosť, plebejstvo a sluhovstvo k týmto zločincom a masovým vrahom dokazuje, že je pred nimi nielen v hlbokom predklone, ale plní aj ďalšiu dôležitú úlohu, aby zabránil vzniku skutočnej národnej a vlasteneckej strany na Slovensku. Nakoniec aj to, že tzv. zvrchované a svojbytné Slovensko vzniklo v roku 1993 v mene protislovenského odpadu z HZDS a SNS, reprezentované Mečiarom a Slotom len dokazuje, aká svoloč, spodina a luza riadila v tom čase Slovensko.

Aj koronavírus im poslúžil ako zámienka

Že nezanedbateľná časť našich gádžov sa dokázala rozčertiť, samozrejme na facebooku, kde nad jeho údajnou čistotou dozerá anonymná udavačská čvarga od Kotlebu a Harabina, sa odvíjala od informácie, že Rómovia z uzavretých osád kvôli koronavírusu, mali dostať zadarmo 2,3 tony potravín, čo sa samozrejme neľúbilo veľkej časti majority, čo hneď využili – zneužili kotlebovskí fanatici, pričom ich protiargument, prečo to nedostanú aj biele rodiny, rozvírila ďalšie vášne. Nebudem tu teraz špekulovať, akú sumu musel štát zaplatiť za tie, 2,3 tony potravín, ale kladiem protiotázku: porovnajme cenu tých potravín, s tými, každoročne rozkradnutými tromi – štyrmi miliardami eur zo štátneho rozpočtu, so stopercentnou účasťou majority, pričom, keby sa rozkradlo len o jednu miliardu menej, koľké stovky a stovky ton potravín by sa mohlo zadarmo rozdeliť medzi tých, ktorí to najviac potrebujú? Ale to, ako vidieť, neprekáža nielen tzv. národovcom, ale ani drvivej väčšine občanov.

A záverom ešte jedno prirovnanie. Je odporné, neľudské, zavrhnutia hodné, keď človek bez viny pripraví o život iného človeka, spôsobí mu ťažkú zdravotnú ujmu s následkami do konca života. Pokiaľ takéto niečo urobí Róm občanovi majority, Kotlebovci toto pravidelne zneužívajú, ALE KEĎ MASOVÍ VRAHOVIA Z VYSOKEJ POLITIKY, OLIGARCHOV, FINANČNÝCH SKUPÍN, BIELYCH GOLIEROV, CEZ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA KAŽDOROČNE, PREDČASNE PRIPRAVIA O ŽIVOT NIEKOĽKO TISÍC OBČANOV SLOVENSKA, KOTLEBA A JEHO ČELIADKA V PARLAMENTE MLČÍ, DÁVA NAJAVO, ŽE S TÝMTO SÚHLASÍ, PRESNE TAK, AKO AJ OSTATNÉ KUSY TEJTO KOALIČNEJ A OPOZIČNEJ POSLANECKEJ ČEĽADE – A SÚ V KATEGÓRII SPOLUVINNÍKOV ČI SPOLUPÁCHATEĽOV.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka