Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Zbabelé politické a novinárske hyeny sa hrajú na svedomie národa a uzurpujú si výnimočné postavenie, pričom viacerí zneužívajú meno zavraždeného novinára Kuciaka a jeho snúbenky  

         

Zbabelé politické a novinárske hyeny sa hrajú na svedomie národa a uzurpujú si výnimočné postavenie, pričom viacerí zneužívajú meno zavraždeného novinára Kuciaka a jeho snúbenky

Píše sa október 2012. Na www.necenzurovane.net začínajú vychádzať prvé časti Svedectva bývalej mafiánovej svokry. Nakoniec tých častí bolo vyše 50. Niečo nebývalé, niečo ojedinelé, v rámci štátov Európskej únie, kde sa verejnosť po prvýkrát dozvedela nielen o prepojení politiky na organizovaný zločin toho najvyššieho levelu, typu konkurznej sudcovskej mafie, konkurznej mafie okolo arcizločinca Zoroslava Kollára, finančných skupín, oligarchov, bankárskej mafie, advokátskych mafií, právnických mafií, pozemkových mafií, ako vznikali biele kone, ako mizli a boli vraždené, ako sa tu za vyše 20 rokov tvorili miliardové nedoplatky do sociálnej a zdravotnej poisťovne, ako sa tu tunelovalo – a to všetko za nečinného prizerania či spolupráce GP SR, MV SR, MS SR a SIS. Paradoxne ale, sudcovia súdia tieto biele kone, ale nie tých, ktorí ich vytvorili, ktorí im prinášajú zisky.

Spomínam si, ako po vyjdení asi dvadsiatich častí prišiel za mnou občan Slovenska, dlhé roky žijúci v Rakúsku, ktorý preložil asi sedem častí, s ktorými navštívil isté noviny s pomerne vysokou čitateľnosťou a stretol sa s ich šéfredaktorom a majiteľom, ktorým to odovzdal. Tí po preštudovaní vyjadrili nielen šok a údiv, ale aj neveriacky krútili hlavou, že také niečo môže u nás existovať. Nakoniec v šoku ostal aj on samotný, keď týmto dvom predstaviteľom dotyčného média navrhol či by to nemohli zverejniť. A ich odpoveď? Podľa nich by bol z toho politický škandál na najvyšších miestach a to si oni dovoliť nemôžu. No napriek tomu ale povedali, že pokiaľ by takéto niečo sa stalo u nich, ale aj v inom štáte s vysokým stupňom demokracie, tak dotyčná žena by bola nielen tou najžiarivejšou celebritou v dotyčnej krajine, ako aj to, že by používala tú najvyššiu úctu a vážnosť nielen od štátnych orgánov, ale aj od samotných občanov.

          Lenže Danka Bobeková žila na Slovensku, a predtým, ako bola jej prvá časť uverejnená na www.necenzurovane.net, dobrý rok obiehala politikov, novinárov, orgány činné v trestnom konaní, no každý od toho bočil. Miesto pomoci sa dokonca štátne orgány spojili so zločineckými mafiami na likvidácii celej rodiny, hlavne po existenčnej stránke. Hajzli z Antiobčianskeho tribunálu, za tým účelom vytvoreného, liali na ňu, ako aj jej rodinu, tú najšpinavšiu špinu – a polícia s prokuratúrou sa nečinne prizerali.

Pri všetkej úcte k zavraždenému novinárovi Kuciakovi, jeho investigatíva bola len jedným percentom toho, čo pozverejňovala Danka Bobeková, pričom na Slovensku sa nenašla žiadna relevantná sila, ktorá by mala odvahu jej pomôcť. Dokonca ani dnes, tieto špinavé a zbabelé zberby z vysokej politiky a mediálneho prostredia, nemajú odvahu hovoriť, ba dokonca ani spomenúť konkurznú mafiu, či likvidácie, miznutie a vraždenie bielych koní. Či žiaľ matky zavraždenej Ľubice Kolesárovej, či niekoľko rokov zmiznutého či nezvestného Pavla Mika, ale aj ostatných matiek, nie je totožný so žiaľom matky zavraždeného novinára Janka Kuciaka a matky zavraždenej jeho snúbenky? Lenže na týchto dvoch menách by nemohli viaceré politické a mediálne hyeny sa tak zviditeľňovať, ako na zavraždenom novinárovi a jeho snúbenke.    
    
Vladimír Pavlík  

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka