Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Organizované zločinecké skupiny z tajných služieb slúžia vyvrheľom a gaunerom z vysokej politiky  

         
Pýtam sa s plnou vážnosťou, načo Slovenská republika potrebuje Slovenskú informačnú službu či vojenskú tajnú službu? Pozrime sa do nedávnej histórie, keď zločinecké zberby zo SIS za predsedu vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a paranoidného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara, ako aj za riaditeľovania Ivana Lexu, synátora prednovembrového komunistického zločinca Vladimíra Lexu, ktorý pred novembrom 1989 patril k tzv. zlatej bratislavskej mládeži, urobili z tohto štátneho orgánu zločineckú a štátno-teroristickú inštitúcia, pričom z tohto biľagu sa doteraz neočistili. Tieto tlupy vyvrheľov majúci na svedomí únos mladého Kováča, ako aj vraždu RobertaRemiáša, mali špeciálne oddelenie zložené s retardovaných a úchylných vyvrheľov a kreatúr, ktorí sa zameriavali na diskreditáciu, šírenie dezinformácii či zneužívanie spravodajskej techniky voči vtedajšej opozícii, ako aj novinárom, ktorí si dovolili pravdivo o týchto zločineckých siskárskych kreatúrach písať.

Nebudem sa tu teraz rozpisovať o dvoch smradľavých siskárskych kreatúrach, ktorí otvorene prezentujú dvoch gaunerov a ekonomických zločincov Bašternáka a Glváča ako dobrých a slušných politikov, ako aj medializované správy, ako tieto tlupy a zberby parazitno-darmožráčskych kreatúr, prisatých na štátnom rozpočte, spolupracujú s organizovaným zločinom, nielen s tým kriminálnym, ale sú aj súčasťou najorganizovanejšieho zločinu z vysokej politiky či politicko-ekonomických mafií na vrchole pyramídy. V mnohých prípadoch sú v pozícii ponížených a prostituujúcich služobníkov. 

Ako prílohu prikladám otrasnú kauzu bývalého riaditeľa Vojenskej spravodajskej služby (VSS) Romana Mikulca, ktorému zločinecké kreatúry z tajných služieb, pričom všetko nasvedčuje tomu, že aj s niektorými vyvrheľmi a kreatúrami z vysokej politiky typu Martina Glváča, arcizločinca prepojeného na konkurznú mafiu Zoroslava Kollára, dlhodobo spolupracujúci s Petrom Sýkorom, patriacim do čeľade Zoroslava Kollára, päť rokov ničili život na základe vykonštruovaných a nepravdivých obvinení.Smola pána Mikulca bola v tom, že si dovolil VEREJNE poukázať na tunelovanie majetku počas prvej Ficovej vlády zo strany gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie.

          Nekonečných päť rokov trvalo, pokiaľ ho súd 26. 6. 2018 spod všetkých obvinení oslobodil, no následky a ujmy spôsobené tlupami gaunerov na svojom zdraví a psychike, bude niesť do konca života.

Vladimír Pavlík


Domáce správy

NA ROVINU o praktikách tajných: Odkryl kšefty Smeru, zničili mu život
https://t1.aimg.sk/magaziny/nRQ7REJ1TRCntNGacC9ugw.320.jpg?t=LzN4Mjk6MzA3eDIwMC83MHg3MC9zbWFydA%3D%3D&h=Siu9laRmLsZk1QQ3SqZjPA&e=2145916800&v=3Marek Vagovič
„Po zadržaní sa ku mne správali ako k poslednému zločincovi. Odmietli mi zabezpečiť aj lieky, ktoré som užíval – vraj to do rána vydržím,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom bývalý riaditeľ Vojenskej spravodajskej služby (VSS) Roman Mikulec.
Mikulca pred piatimi rokmi zastavila policajná hliadka. Viac ako štyri hodiny mu prehľadávali auto, v ktorom napokon našli SD kartu s tajnými dokumentmi.
„Mám pocit, že išli na istotu,“ povedal Mikulec. Podľa jeho informácií mu spomínanú kartu do auta podstrčil človek zvnútra vojenskej tajnej služby.
Mikulec totiž poukázal na tunelovanie jej majetku počas prvej Ficovej vlády. Podľa neho išlo o spravodajskú hru, ktorej cieľom bola diskreditácia jeho osoby.
„Nebol by som úprimný, keby som povedal, že ma to nevystrašilo. Napriek tomu by som do toho išiel znova.“
Mikulec si už dlhšie pred spomínanou akciou všimol, že ho sledujú. „Deň pred prehliadkou auta som ich aj nafotil. Fotky však boli uložené v telefóne, ktorý mi zaistila polícia. Keď mi ho vrátili, už sa nedal spustiť.“
Podľa neho sa dokonca na ministerstve obrany – deň pred prehliadkou jeho auta – stretli vtedajší šéf rezortu Martin Glváč, policajný prezident Tibor Gašpar a šéf vojenských tajných Ľubomír Skuhra. „Povedal mi to človek, ktorý ich tam videl.“
Mikulec tvrdí, že na spomínanej karte boli uložené nepodstatné dokumenty, ktoré sa týkali určitých záujmových osôb a bezpečnostných previerok niektorých ľudí.
„Vôbec netuším, akú to malo logiku. Tie materiály neboli zaujímavé, ani nemali žiadny vzťah k tunelovaniu tajnej služby. Ani v prípade zverejnenia by nespôsobili žiadnu škodu.“

Mikulca vzápätí polícia obvinila a na 24 hodín zadržala v cele policajného zaistenia. Čo sa mu vtedy odohrávalo v hlave? „Bol to zvláštny pocit. Nemohol som s nikým komunikovať, cítil som sa ako zviera v klietke."
Včera napokon súd Mikulca oslobodil.  „V demokratickej krajine, kde platia nejaké pravidlá, by nemali byť súdení ľudia, čo upozornili na zlodejiny, ale tí, ktorí ich vykonali."

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Romanom Mikulcom:
– či je po zadržaní políciou opatrnejší
– či by sa vrátil do tajnej služby
– či neuvažuje o vstupe do politiky
Celú reláciu NA ROVINU s Romanom Mikulcom si môžete pozrieť vo videu na začiatku článku.

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka