Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ponovembrové Slovensko doteraz nemalo ani jednu skutočnú národnú stranu, ale len odpad, kde sa jej najvyšší predstavitelia samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov  

          Čo mali spoločné všetky tzv. slovenské národné strany po novembri 1989, hlavne HZDS a SNS, ktoré mali plnú hubu Slovenska, národa a kresťanstva, hlavne ich zakladajúci a čelní predstavitelia? Že do novembra 1989 to boli zbabelé občianske nuly, kolaborujúce s KSČ a ŠtB, ktorí vlastne tieto strany nielen z úzadia zakladali, ale ich aj z úzadia riadili. Treba taktiež povedať, pokiaľ sa vrátime do nedávnej minulosti, do vojnového obdobia na Slovensku, že v mene Boha a národa sa tu napáchali tie najzvrhlejšie zločiny proti ľudskosti Slovákmi voči Slovákom. Áno, mám na mysli masových vrahov z POHG, ktorí ranou do tyla vraždili nevinné ženy, mužov, dokonca aj bezbranné deti, s následným pádom do horiacej vápenky. Aktívne pomáhali aj nacistom vypaľovať osady – ľudské obydlia, kde častokrát za živa nechávali zhorieť tieto nevinné obete.

Realita ukázala, že v skutočnosti po novembri 1989 týmto špinavým protislovenským zberbám išlo len o jedno, to najhlavnejšie, čo najviac nakradnúť či rozkradnúť pre seba samých a svoje rodiny. A potom hľadať fiktívnych nepriateľov, napr. Židov, Rómov...., na ktorých zvaľovať vinu. Postupom času rétorike HZDS a SNS začali konkurovať ďalšie novovznikajúce klony kotlebovcov, ruhigovcov, švecovcov, ktorých dohromady, ako jednu vlastizradnú, zapredaneckú a kolaborantskú rodinu vôbec nezaujíma, že v mene vysokej politiky sa tu od roku 1990 stále vo väčšom množstve páchajú nielen ekonomické zločiny, ale hlavne, zločiny proti ľudskosti.  Tie zločiny proti ľudskosti tu nepácha zahraničie, ale konkrétni slovenskí politici, alebo v mene konkrétnych slovenských politikov, majúcich a nesúcich priamu zodpovednosť, ktorá im vyplýva priamo z ústavného sľubu, podpísaného vlastným podpisom. A tzv. národovci poctivo mlčia, čím dávajú týmto zločincom a masovým vrahom najavo, že slovenský národ, ako aj samotná krajina sú im ukradnuté. No to najhlavnejšie je, že skoro všetci sú nositeľmi génov nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, pričom tieto zločiny proti ľudskosti po novembri 1989 robia cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva.

Čo ukazujú nastávajúce prezidentské voľby?

Neustále vyplakávanie týchto „národne orientovaných“ plačkov, v skutočnosti škodiacich Slovensku, že táto krajina je v područí Židov, sionistov, Sorosa, mimovládok, no nečinne sa prizerajúc a mlčiac na zvrhlé ekonomické zločiny a ešte zvrhlejšie zločiny proti ľudskosti zo strany slovenských politikov, oligarchov, finančných skupín, slovenských mafií na vrchole pyramídy len ukazuje a dokazuje, pravú tvár tejto protislovenskej zberby, ktorá je v skutočnosti oporou tých, ktorých som spomenul v predchádzajúcej vete.

Pokiaľ by im v skutočnosti išlo o prosperitu a blaho Slovenska a jeho občanov, o to, aby budúci prezident bol reprezentantom tohto štátu a jeho občanov, nielen formálny, ako prezident Kiska,ale prezident, ktorého prioritou budú občania, tvoriaci národ, ako aj vlastná krajina. Práve v mene tohto by zvolali spoločné stretnutie, kde by začali rokovať o spoločnom kandidátovi, ktorý doteraz nielen nebol, ale ani nebude závislý na žiadnom politickom subjekte. Aby jeho minulosť a prítomnosť bola taká, že nebudú mať protistrany na to, aby spochybňovali jeho občiansku, vzdelanostnú a morálnu autoritu, aby nemali žiadny dôvod ho diskreditovať a šíriť o ňom dezinformácie.Taktiež si myslím, že dotyčný kandidát takéhoto typu by získal hlasy aj takých, ktorí sa o veci verejné nezaujímajú.
Za najväčšieho rozbíjača národných síl, mám na mysli skutočných národných síl, pokiaľ by také niečo malo vzniknúť, lebo doteraz také niečo na Slovensku neexistuje, považujem Kotlebu. Tento narcisno-diktátorský, ale tzv. Slovák, národovec a kresťan, je v skutočnosti nepísanou dohodou kolaborácie so štátnou mocou, že pokiaľ tu bude on, nevznikne tu žiadna, skutočná národná strana. Ale čo je ešte horšie, on je vlastne tým dobrovoľným hromozvodom, ktorý umožňuje kadejakým parazitno-darmožráčskym zberbám, cez ich akýsi fiktívny boj proti fašizmu, extrémizmu, neonacizmu, popieraniu holokaustu, či ďalším izmom rozdeľovať státisíce, možno aj milióny eur, z čoho si tieto tlupy parazitných darmožráčov urobili živnosť.

Kotleba versus Harabin

S pobavením sledujem, ako, obrazne povedané, ohľadom prezidentskej kandidatúry, Kotleba vstúpil do Harabinovho kurína, pričom sa hneď rozdelil najväčší počet tých, ktorí sa považujú za národne orientovaných voličov, ako kvôli tomuto nielen diskutujú, ale sa aj vzájomne obviňujú. Treba si povedať, že v lepšej pozícii, pokiaľ k tomu prirátame podporu od Matice slovenskej, ako aj zoskupení jej podobných, vrátane samotného Vladimíra Mečiara, je Štefan Harabin. Lenže šance oboch, prebojovať sa do druhého kola, sú prakticky nereálne. Štefan Harabin ako oficiálny kandidát by sa musel vzdať svojho zamestnania na Najvyššom súde, pričom by bolo zaujímavé sledovať, aká sila či sily by tu vznikli, aby sa nedostal naspäť na pôvodné miesto, pričom ale, na rozdiel od Kotlebu je mysliaci realista, aspoň v tejto oblasti. Čo sa ale týka jeho minulosti, tu už aj on stratil zmysel pre realitu, čo mu už aj kotlebovskí židobijci náležite a pravdivo spočítali, čo považujem len za začiatok toho, čo mu ešte nielen oni pripravia, ale aj mienkotvorné médiá.

Potom je tu ale ešte rétorika argumentov či tzv. argumentov, ako bude reagovať na svojich oponentov Harabin, alebo, ako už reagujú kotlebovskí fanatici. Ako názorný príklad tu prikladám dokument, ktorý mi poslal jeden z mojich čitateľov, ktorý bol či ešte je veľkým fanúšikom Mariána Kotlebu, no neviem to presne odhadnúť. Dokument má nadpis – KOTLEBOVCI SA VRACAJÚ K SVOJIM „TVRDÝM“ KOREŇOM? A keď k tomu prirátam z Kotlebovho zadku trčiaceho Uhríka, ako sa vyjadril o Harabinovi, aj keď mal v 95-tich percentách pravdu, tak pokiaľ si mnohí priaznivci Kotlebu a Harabina myslia, že Kotleba sa neskôr vzdá kandidatúry v prospech Harabina – a pokiaľ by to Harabin prijal, tak by to v skutočnosti bol začiatok konca oboch. Veď si len zoberme, že po všetkých týchto útokoch Kotlebovcov na Harabina, aj keď zväčša pravdivých, by to Harabin prijal....

Preto si myslím, že text článku KOTLEBOVCI SA VRACAJÚ K „SVOJIM“ TVRDÝM KOREŇOM? – jeho obsah a rétorika vzbudzujú vo mne podozrenie, že to vzišlo z dezinformačných útvarov siskárskej prašiviny a kiskoidnej prašiviny sliediacej, udávajúcej a blokujúcej na facebooku. Neskôr pripravím konkrétne články, pre ktoré som bol po sebe už 9-krát zablokovaný na 30 dní len preto, že som napr. vyvracal argumenty Kotlebu ohľadom, podľa neho, „asociálnych cigánskych parazitov“, pričom začínam mať pocit, že tento zločinecký režim s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, spoločne so siskárskou prašivinou, ako aj kiskoidnou prašivinou, pôsobiacich na facebooku, práve cez Kotlebu chcú vyvolať krvavé nepokoje medzi Rómami a bielou majoritou.

Vladimír Pavlík


KOTLEBOVCI SA VRACAJÚ KU SVOJIM „TVRDÝM“ KOREŇOM?

20. 07. 2018 redakcia Leave a comment
https://i0.wp.com/medzicas.sk/wp-content/uploads/2018/07/Kotleba-Slovenska-Pospolitost.jpeg?resize=860%2C280
Po tom, čo sa Kotleba rozhodol „zabojovať“ o prezidentský post, jeho priaznivci začali „upratovať
Stránka Idem voliť, ktorá ostentatívne podporuje ĽSNS, pritvrdila a každý, kto nie je na strane ĽSNS je onálepkovaný. Ako inak u Kotlebovcov – za Žida…
A tak možno nájsť aj takéto perly 
Alternatívu ovládli Židia, ktorí sa infiltrovali do rôznych strán. Najnovšie vytvorili Národnú koalíciu, ktorej osoby vytvorili Izraelsko-slovenskú obchodnú komoru. Nie náhodou začali propagovať svojich – Chmelára (Hlavné správy) a keď sa nedarilo (našla sa jeho fotka na pochode so slniečkarmi) tak si našli Harabina. Harabinaprogapuje aj Žid Lichtner z Informačnej vojny a relácie s ním na Slobodnom vysielači vedie Žid Juraj Poláček. Juraj Poláček je blízka osoba a dobrý priateľ Osuského (toho propagoval aj za prezidenta), aktuálne si vybral spoločnú voľbu Harabina. Juraj Polaček (medzičas.sk) začínal v strane SaS. Alternatíva vytiahla aj Žida Kollára a jeho stranu SME Rodina. Žid Lichtner doteraz propaguje Lipšicovho poskoka zo SME Rodina – Milana Krajniaka. Najnovšie vstala z popola Židovka Malíková-Belousová, ktorá nielenže stojí za Národnou koalíciou (Sokol, Kozlík – Mečiarovci), ale aj manipuluje ovečky cez fiktívny profil KatalinTara, odkiaľ čerpá múdrosť aj Lichtner. KatalinTaraaliasMaliková propaguje Harabina za prezidenta a útočí na Kotlebu, že si dovolil konkurovať Harabinovi. Aktuálne sa nám dostali informácie, že od Kotlebu žiadajú, aby sa vzdal kandidatúry v prospech Harabina. Ak sa nevzdá, práve Harabin môže prispieť k zrušeniu Kotlebovej strany. Nie náhodou vo vláde hlavný boj za zrušenie Kotlebovcov vedie bývalý straník Belousovej – Andrej Danko (ten má tiež Židovský pôvod a pravidelne sa stretáva s osobami z Izraela). Uvidíme ako to dopadne, ale je jasné, že Slovensko neriadia Slováci…
Samozrejme, rovnako ako pri dokazovaní ruských „hybridných hrozieb“ dôkazom hrozby nie je konkrétny čin, výrok alebo text. Dôkazom je práve neexistencia podobných vecí. To je podľa podobných konšpirátorov prejav hrozne sofistikovanej hrozby.
Konšpirátor totiž VIE. A keď nemá dôkaz, neznamená to, že dotyčný je nevinný, ide len o prejav dokonalého maskovania a tým aj zvýšenia nebezpečnosti hrozby.
Ak si Kotlebovci myslia, že týmto niečo dosiahnu, mýlia sa. Priestor na slovenskej politickej scéne je stále otvorený. Ale netýka sa to politických hulvátov, ktorí z rohu pokrikujú svoje primitívne heslá.
Stále je priestor pre autentickú konzervatívnu stranu, ktorá bude budovaná zdola, ale bude podporovaná aj odbornými autoritami. Ktorá bude obhajovať národné hodnoty, ale nebude sa uzatvárať pred svetom. Ktorá bude vedieť slušným spôsobom trvať na svojom, ale bude mať v úcte demokraciu a názory politických oponentov.
Kotlebovci nie sú nič z toho. Je to etatistická strana, ktorá svojou rétorikou a extrémnou propagandou vytvára negatívny imidž národným a konzervatívnym hodnotám. Možno to je práve účel jej existencie…

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka