Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Verejne Vás obviňujem, verejne Vás žalujem, prezident Kiska, predseda parlamentu Danko, premiér Pellegrini, expremiér Fico, ako aj Vašich predchodcov, zo zločinov proti ľudskosti na nevinných slovenských občanoch, cez drastické vykrádanie zdravotníctva  

          A nielen Vás, ktorých som spomenul v nadpise tohto dokumentu. Vzťahuje sa to aj na  ministrov vnútra a spravodlivosti, generálnych prokurátorov, riaditeľov SIS, ako aj drvivú väčšinu tohto tzv. národa, za nečinné prizeranie a zbabelé mlčanie, keď kvôli drastickému vykrádaniu zdravotníctva, každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných občanov. To čo si nedovolil hitlerovský nacizmus voči vlastnému národu, to čo bolo nemysliteľné počas prezidentovania Jozefa Tisa, to predvádzate Vy, ako aj vo Vašom mene, po novembri 1989. Pokiaľ Židia ho obviňujú, že nechal vyviesť do koncentračných táborov 60 000 nevinných ľudí, ktorí tam našli smrť, a pokiaľ k tomu prirátam cca 10 000 nevinných obetí zo strany nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, kde rátam aj obete v SNP, tak v protiklade, od roku 1993 do dnešnej doby, vyvrheli z ponovembrových vlád a parlamentov majú na svedomí cca 200 000 nevinných obetí, ktorým bol predčasne ukončený život pomocou tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem, no hlavne, cez drastické vykrádanie zdravotníctva, keď cez takéto zločiny proti ľudskosti si dokonca zvyšovali svoj osobný blahobyt.

Aby som nebol obvinený z jednostrannosti, zaujatosti a neobjektívnosti, musím poznamenať nasledovné – zločiny proti ľudskosti majú desiatky a desiatky podôb, ale jedného spoločného menovateľa – DOHNANIE K PREDČASNEJ SMRTI NEVINNÉHO ČLOVEKA ČLOVEKOM, REALIZÁCIA PREDČASNEJ SMRTI NEVINNÉHO ČLOVEKA ČLOVEKOM, ALEBO DOHNANIE K PREDČASNEJ SMRTI CEZ ZLOČINECKÝ SYSTÉM, TEDA, V MENE ŠTÁTNEHO ZRIADENIA, KDE ÚLOHU VRAHA PREDSTAVUJE TAKTIEŽ ČLOVEK.

Hitlerovský nacizmus napáchal milióny zločinov proti ľudskosti nielen v obsadených krajinách, ale aj voči tým vo vlastnej krajine, ktorých považoval za svojich nepriateľov a odporcov. K tomu mu slúžili koncentračné tábory, plynové komory, alebo iné spôsoby páchaných zločinov proti ľudskosti. Samozrejme, na nevinných občanoch. Zločiny proti ľudskosti sa páchali aj počas obdobia prezidenta Tisa. Bol to nielen nemecký nacizmus, ako aj jeho slovenskí pomocníci, hlavne sa jednalo o komandá masových vrahov z POHG. Tu sa spolupodielali na vypaľovaní osád, rôznych usadlostí, kde boli zaživa upaľovaní nevinní občania. Ale mimoriadne odporné zločiny páchali aj samotní masoví vrahovia národnosti slovenskej z POHG, keď ranou do tyla a s následným pádom do horiacej vápenky, popri nevinných mužoch a ženách neváhali tieto odporné zločiny realizovať aj na tých nevinných a bezbranných deťoch.

Ponovembroví vyvrheli z vysokej politiky, s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, zločiny proti ľudskosti páchajú cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva

Čo je ale vrcholom cynizmu, ako aj pohŕdaním ľudského života, keď títo vyvrheli z vysokej politiky, ktorí sa podieľajú priamo na zločinoch proti ľudskosti cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva, alebo z titulu svojich funkcií tomu nezabraňujú a nečinne sa prizerajú, majú ešte toľko drzosti a cynizmu, pričom by mali byť súdení ako vojnoví zločinci a masoví vrahovia, alebo ako spolupáchatelia k týmto zločinom proti ľudskosti, tak sa samopasovali, či prisvojili si právo rozhodovať o tom, kto je fašista, neonacista, extrémista, xenofób, popierač holokaustu.... 
Dokonca cez facebook títo skurvení siskárski hajzli a kiskoidní hajzli, s podporou politikov, u mnohých osôb porušujú ich najzákladnejšie ústavné a ľudské práva, pričom tieto úchylné a retardované kreatúry dokonca verejne podporujú trestnú činnosť kadejakých politických a ekonomických zločineckých hajzľov na vysokých funkciách. A nielen to. Dokonca sa vyhrážajú a v predstihu predpovedajú, ako Vás budú neustále blokovať na facebooku. A na svojom vlastnom prípade môžem povedať, že majú podporu u hajzľov a lotrov, ktorí riadia tento štát a majú za jeho chod priamu zodpovednosť.

Skurvený siskársky hajzeľ, ktorý sa nielen vyhráža, ale aj kryje a verejne podporuje zločineckého gaunera a podvodníka s vratkami, Bašternáka – a lotrom typu Kisku, Danka, Pellegriniho, Fica a im podobným, to neprekáža

Pýtam sa, čo je to za štát, kde skurvené siskárske prasa mi dňa 27. 8. 2017 o 16.35 z čísla mobilu 0940/777 823 vyhrážalo, že draho zaplatím za to, že som škaredo napísal o dobrom človeku Ladislavovi Bašternákovi. Hoci už v tom období toto skurvené siskárske hovädo vedelo, že ekonomickému zločincovi, gaunerovi a podvodníkovi s vratkami Bašternákovi, dokonca Ústavný súd nepovolil účinnú ľútosť, toto skurvené siskárske hovädo pod krycím menom, teda, s falošným profilom Igor Hortvath, mi to dokonca písomne pripomínal, citujem – („no co je ty debil štrbavy :D uz sa pracuje aj na tvojom zablokovani aj tu“ – skurvené siskárske prasa má na mysli facebook – pozn. autora V.P.) Alebo – „ty šušlavy samotar...hlavne chorucky...ja ti dam ty odpad...takto utocit na Laciho B“  Ohľadom kandidatúry Františka  Bednára na post župana VÚC, dotyčné skurvené úchylné a retardované siskárske prasa napísalo – „tam tvoj debil kamos bednar...hlasy pojdu nabok,... my mame paky vsade...este aby vyhral taky kreten...to sa nestane“

To ti neprekáža, siskárske hovädo na funkcii riaditeľa tejto zločineckej a parazitno-darmožráčskej organizácie?

O súčasnom riaditeľovi SIS rozhodli gauneri zo zločineckej smeráckej mafie a do tejto funkcie ho oficiálne vymenoval neoboľševický netvor, v tom období na funkcii premiéra a zároveň postavení bieleho koňa v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, Robert Fico. Ako aj najvyššie postaveného bieleho koňa po politickej línii v rámci Európskej únie. Preto sa pýtam, na základe akých kritérií dali do funkcie riaditeľa SIS túto kreatúru? Ako je to možné, že skurvení hajzli z tejto teroristicko-zločineckej organizácie kryjú trestnú činnosť gaunerov a hajzľov typu Bašternáka a jemu podobných nielen z jeho kruhov, ale aj kruhov politických, pričom z titulu svojich funkcií vedome porušujú občianske a ústavné práva práve takých, ktorí na zločiny takýchto hajzľov poukážu? Mimochodom, ty skurvený siskársky hajzeľ, podľa mojich informácií si bol informovaný aj o tom, ako aj viacerí hajzli zo SIS, že Kočner figuroval aj v kauzách s podnikateľom a daňovým podvodníkom Ladislavom Bašternákom v projekte Five Star Residence a robili obchody, zamerané na miliónové výbery DPH. A ty, skurvené siskárske prasa mi ešte ideš tvrdiť, že Bašternák je slušný človek a spoločne s kiskoidnými skurvenými hajzľami ma neustále blokujete na facebooku, lebo som vraj škaredo napísal o tomto gaunerovi a podvodníkovi s vratkami DPH? Toto je tiež Vaša vizitka, špinaví lotri Kiska, Pellegrini, Danko, Fico, ako aj Vám podobní.

Z akej čeľade pochádzaš ty, skurvené, úchylné a retardované siskárske hovädo?

Podľa toho všetkého čo si o mne popísal, povyhrážal a realizoval, musíš si byť istý svojim postavením a krytím. Dovolím si predpokladať, že bývaš v Poprade či jeho okolí. Podľa toho, čo si popísal nielen o mne, ale aj o Františkovi Bednárovi, dá sa predpokladať, že ťa splodil mafiánsky gauner, ktorý sa spolupodielal na roznášaní letákov v nočných hodinách po Poprade, dávaných do poštových schránok, kde sa hrubo osočoval na základe klamlivých tvrdení  Bednár, kandidujúci na funkciu primátora v Poprade, čo je aj súčasťou jeho trestného oznámenia za ohováranie. Ste sklamaní, Vy špinaví hajzli, že neútočí na bývalého primátora Popradu Danka, s čím ste rátali vo vašej stratégii, ohľadom jeho minulých sporov s jeho osobou, tak ste z neho vyrobili Dankovho bieleho koňa, čo prezentujete aj na verejnosti.
Záverom len toľko, ty skurvený siskársky hajzeľ, spoločne s ďalšou prašivou siskárskou čeľaďou, to ste akí hrdinovia používajúci falošné profily a anonymné vystupovania?

Vladimír Pavlík 
 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka