Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Za túto politickú a ekonomickú vlastizradu v prospech cudzej štátnej moci, na úkor slovenského národa, by verejné popravy konkrétnych gaunerov z vysokej politiky mali trvať čo najdlhšie a odchod do horúcich pekiel by si mali vychutnať  

                    Keďže Sulík už dlhšie hovorí, že chce nielen prebrať moc, ale byť aj premiérom, tak tu vidím len dve možnosti. Doživotná cela v Ilave a Leopoldove, alebo doživotná klietka na Pezinskej psychiatrii. Na príspevok, ktorý som zdieľal z facebooku, priamo nadväzuje aj táto Sulíkova debata, kde 15. 12. 2008 odpovedá na otázky čitateľov Aktuálne.sk, kde jedna z otázok od čitateľa pod zn. Gita, bola aj takáto otázka:

          Pán Sulík, ako si predstavujete sebestačnosť v potravinách, jesť musí každý a poľnohospodárstvo ponúka pracovné príležitosti pre nezamestnaných na východe. V Bratislave ani netušíte, aké je to ťažké bez práce.

          Odpoveď Sulíka: PREČO MUSÍ BYŤ SLOVENSKO SEBESTAČNÉ PRÁVE V POTRAVINÁCH? Vyrobíme 20-krát viacej áut ako spotrebujeme, tak prečo nemôžeme potraviny napríklad za tieto autá dovážať?

          Jednu zo základných otázok môžeme formulovať aj takto: V akej kvalite sú potraviny, ktoré dovážame zo zahraničia? V akej kvalite je ovocie a zelenina, ktorú dovážame zo zahraničia, keď ešte pred novembrom 1989 sme si dokázali drvivú väčšinu dorobiť a dopestovať?

          Keďže Sulík žil dlhodobo v Nemecku, sledujúc pritom dlhodobo jeho politickú a ekonomickú činnosť, úplne namieste je otázka: bol či nebol Sulík vyškolený cudzou štátnou mocou, ako jeden z likvidátorov našej potravinárskej sebestačnosti?

Vladimír Pavlík


Peter Švajdleník sdílel(a) příspěvek.

Prečo inde sa to dá a u nás nie?

Na obrázku může být: text

Čistá psychiatria: (– cítísezamyšleně) v místě Slovensko
12. prosince v 11:32

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka