Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ako Kiska, Pellegrini, Danko, Fico zneužili a zhanobili SNP, ako aj pamiatku tých, ktorí tu obetovali svoje životy  

                    Psychopaticko-sadistickí lotri na najvyšších politických funkciách, ktorí by mali byť súdení ako masoví vrahovia, nečinne sa prizerajúci, ako cez vykrádanie zdravotníctva každoročne predčasne zomierajú tisíce nevinných ľudí, sa neštítia parazitovať ani na ideáloch SNP, ako aj všetkých tých, ktorí v jeho mene položili svoje vlastné životy. Vrchol fujhnusu, cynizmu a robenia si srandy z vlastného národa ohľadom tohto výročia, vynikali hlavne Kiska, Pellegrini, Danko a Fico.

          Pozadu nechceli ostať ani niektorí predstavitelia opozície, keď svojim farizejstvom sa nám napríklad zaprezentovaloOĽaNO, na čele s polobláznivým a dementným Matovičom. A tak som sa na stránkach internetovej Pravdy z 29. 8. 2018 dočítal, citujem: - Obete SNP sú odkazom, že za slobodu a svojbytnosť národa sa oplatí bojovať. Pri príležitosti 74. výročia týchto udalostí to uviedlo opozičné hnutie OĽaNO. „Postavenie sa proti fašizmu bolo dôležitým míľnikom v dejinách Slovenska. Bolo to za cenu veľkých obetí, tisíce ľudí za ideál slobody dokázali položiť život.“Len tak mimochodom, aby reč nestála, nejako im uniklo konštatovanie, že za cenu koľkých obetí sa tu od roku 1993 drasticky vykráda naše zdravotníctvo zo strany psychopaticko-sadistických vyvrheľov, netvorov a odľudov z ponovembrových vlád a parlamentov s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG. ŠKODA LEN, ŽE ICH POSLANCI SA DOTERAZ NEPOSTAVILI NA ODPOR TÝMTO MASOVÝM VRAHOM Z VYSOKEJ POLITIKY.
Bezbrehý cynizmus gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie

          Nástupom neoboľševického netvora a najvyššie postaveného bieleho koňa po politickej línii v rámci Európskej, únie v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, Roberta Fica, do funkcie premiéra, zločiny proti ľudskosti nadobudli nielen abnormálne rozmery, spojené s neuveriteľným pohŕdaním a ponižovaním voči vlastnému národu. Veď si len zoberme vyjadrovania terajšieho premiéra Petra Pellegriniho, citujem: - Slovenský národ je mierumilovný, skromný a pracovitý, ale v rozhodujúcich momentoch sa vie postaviť za kľúčové hodnoty, za svoje práva, za svoju slobodu.“ Ďalším vrcholom jeho cynizmu bola aj táto veta, citujem: - „Mám vážnu pochybnosť, že ak by sa bolo potrebné postaviť dnes, či by v sebe toľko ľudí, ako v roku 1944, tú odvahu našlo.“

          Takže si rozoberme tieto jeho dve vety. Je síce pravdou, že tzv. slovenský národ, žiadny hrdý a svojbytný národ, je mierumilovný skromný a pracovitý, ale neuveriteľne zbabelý, lebo od roku 1993 sa NEDOKÁŽE POSTAVIŤ za svoje kľúčové hodnoty, za svoje práva, za svoju slobodu, keď cca 80 % z nich sa správa ako ponížené hoviadka a zbabelé plebejské ovce, dokonca vyháňajúci svoje vlastné deti a vnukov z vlastnej krajiny, pripravujúc ich o budúcnosť vo vlastnej krajine. A čo sa týka tej jeho druhej vety, dáva jasne najavo, čo si o tomto tzv. národe myslí. Tak sa nečudujme ako sa tieto zberby psychopaticko-sadistických vyvrheľov, netvorov, odľudov a vrahov vlastného národa z ponovembrových vlád a parlamentov, sa takto správa. Keď napríklad vápenke v obci Nemecká sa hovorilo ako 47. pec Osvienčimu, dneska tieto pece nahradilo vykrádanie zdravotníctva, ktoré každoročne doháňa k predčasnej smrti tisíce nevinných ľudí.
          Samozrejme pozadu nechcel ostať ani syn normalizátora, ktorý zničil život viacerým rodinám, ako aj ich deťom, trpiacim za svojich rodičov, keďže podľa dotyčného normalizátora boli triednymi nepriateľmi, terajší prezident, Andrej Kiska, ktorý sa nám samopasoval za hlavnú celebritu nielen ohľadom demokracie, ale aj hlavného hľadača fašistov, extrémistov, popieračov holokaustu, neonacistov...., v čom mu úspešne asistuje predseda parlamentu, krížený človiečik trčiaci z izraelského análu, keď Izrael povýšil nad slovenský národ, Andrej Danko.

Ako prezident Kiska usvedčil sám seba

          Napríklad vo vystúpení k 74. výročiu SNP v rámci centrálnych osláv povedal aj toto: - Zdanlivý pokoj, osobné pohodlie, neochota čeliť nepríjemnej pravde či falošná jednota nemôžu byť dôvodom na ospravedlňovanie nespravodlivosti a svojvôle voči vlastným občanom, voči menšinám či voči jednotlivcom. (Spoznali ste sa tu, Kiska, Pellegrini, Danko, Fico? – pozn. autora V. P.) To je skutočný odkaz Slovenského národného povstania (SNP), ktorý si máme ctiť n
ielen slávnostnými prejavmi raz za rok pri pamätníkoch, ale predovšetkým každodennými poctivými skutkami pri službe občanom SR.

Alebo: - „Rozhodli sa bojovať proti fašizmu, ktorý neváhal posielať svojich občanov na smrť v koncentračných táboroch.“ (Škoda len, že ponížené a zbabelé plebejské ovce, ktorých gauneri z vysokej ponovembrovej politiky s génmi fašistických a nacistických zločincov, s génmi masových vrahov z POHG, posielajú svojich vlastných občanov na predčasnú smrť cez drastické vykrádanie zdravotníctva, pričom títo psychopaticko-sadistickí a zločineckí vyvrheli nepotrebujú k tomu ani koncentračné tábory, ani plynové komory. A TIETO ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI SA PÁCHAJÚ S VEDOMÍM KISKU, PELLEGRINIHO, DANKA, FICA... – pozn. autora V. P.)

Keď izraelskému riťolezoviDankovi neprekážajú zločiny židoboľševických vyvrheľov, najsmradľavejšiemu odpadu na tejto planéte

A nielen to, Dankovi dokonca neprekáža ani mlčanie Židovskej náboženskej obce ohľadom zločinov proti ľudskosti páchanej cez vykrádanie zdravotníctva na nevinných slovenských občanoch, kde Danko je z titulu svojej politickej funkcie jedným z hlavných vinníkov, ktorý svojim mlčaním, pričom možno povedať aj stotožňovaním, by mal byť súdený ako spolupáchateľ.

          Tento krížený človiečik, kandidujúci na titul, majster Európy v lezení do izraelského análu dokonca prišiel s takým paranoidným bludom, citujem: - SLOVENSKO JE HISTORICKÝM DLŽNÍKOM IZRAELA – A PREDLOŽIL DEFINÍCIU ANTISEMITIZMU. Dokonca vo svojom riťolezectve ohľadom židovstva, na úkor nenávisti a pohŕdania slovenským národom, nakoniec, čo môžeme od kríženca očakávať, keď jeho mozog, kde piliny sú v prevahe nad mozgovou kôrou, vyprodukoval aj toto, v návrhu uznesenia o antisemitizme:

          Obviňovanie Židov ako ľudu zo zodpovednosti za SKUTOČNÉ alebo vymyslené krivdy..., aj to je podľa kríženého Danka antisemitizmus. Alebo – Považovanie Židov za kolektívne zodpovedných za konanie štátu Izrael.

Keď sa to tak zoberie, ani by som sa nečudoval, keby Danko začal tvrdiť, že vybudovanie koncentračných táborov a plynových komôr vypracoval pre nemecký nacizmus Jozef Tiso, čo mu odobril aj prednovembrový boľševický normalizátor profesor Mešťan, ktorý si po novembri 1989 urobil zo zločinov na židovskom obyvateľstve živnosť a Danka si vyškolil ako svojho zástupcu.

Vladimír Pavlík

Premiér: Mierumilovný slovenský národ sa vie postaviť za kľúčové hodnoty


Uhrovec 25. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-JakubKotian)

Slovenský národ je mierumilovný, skromný a pracovitý, ale v rozhodujúcich momentoch sa vie postaviť za kľúčové hodnoty, za svoje práva, za svoju slobodu. Pri príležitosti krajských osláv 74. výročia Slovenského národného povstania (SNP) to v sobotu pri pamätníku SNP na Jankovom vŕšku povedal premiér Peter Pellegrini.
https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2018/08/46-1.jpg?x96702Na snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini
„Stojíme na miestach, kde je nielen pamätník SNP, ale aj na miestach, kde pred 74 rokmi zúrili krvavé boje a kde Slováci so zbraňou v ruke bojovali proti prevahe fašistických bojovníkov. Aj napriek tomu, že mnohí vedeli, že boj nie je dopredu vyhratý, našli v sebe tú silu,“ zdôraznil premiér.
Ako dodal, v dnešných časoch by sme sa mali správať tak, aby sme mali okolo seba len priateľov, aby sme chránili hodnoty a aby sme sa nemuseli postaviť so zbraňou v ruke na ich ochranu tak, ako to museli urobiť naši starí otcovia a otcovia. „Mám vážnu pochybnosť, že ak by sa bolo potrebné postaviť dnes, či by v sebe toľko ľudí, ako v roku 1944, tú odvahu aj našlo,“ doplnil.


Krajniak: V Banskej Bystrici na oslavách SNP ľudia prezidenta vypískali


Banská Bystrica 29. augusta 2018 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:SITA/Peter Rusko)

Zdanlivý pokoj, osobné pohodlie, neochota čeliť nepríjemnej pravde či falošná jednota nemôžu byť dôvodom na ospravedlňovanie nespravodlivosti a svojvôle moci voči vlastným občanom, voči menšinám či voči jednotlivcom. To je skutočný odkaz Slovenského národného povstania (SNP), ktorý si máme ctiť nielen slávnostnými prejavmi raz za rok pri pamätníkoch, ale predovšetkým každodennými poctivými skutkami pri službe občanom SR. V prejave počas centrálnych osláv 74. výročia SNP to vyhlásil prezident SR Andrej Kiska.
https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2018/08/03-12.jpg?x96702Na snímke prezident SR Andrej Kiska počas pietneho aktu v rámci osláv 74. výročia Slovenského národného povstania (SNP) v areáli Múzea SNP v Banskej Bystrici
“Pred 74 rokmi sa statoční muži a statočné ženy na Slovensku pridali k zápasu civilizovaného sveta s fašistickou a nacistickou ideológiou. Rozhodli sa bojovať proti režimu, ktorý neváhal posielať svojich občanov na smrť v koncentračných táboroch. Títo muži a ženy sa postavili vládnej moci, ktorá zo seba spravila bábku ochotnú zneužívať a ponižovať Slovensko. Povstali proti štátu, aby zachránili budúcnosť vlastnej krajiny a ľudí, ktorí v nej žili,” povedal prezident. Podľa jeho slov v auguste 1944 sa v SNP spojili reprezentanti rôznych názorových a politických prúdov a odmietli ilúziu, že Slovensko dokáže prežiť vďaka kolaborácii so zlom.
“Odmietli sebaklam, že podriadenie sa Hitlerovej Tretej ríši je akousi šikovnou ‘treťou cestou’ k sebazáchove malého národa a že obetovanie životov židovských či rómskych susedov je prijateľnou cenou za udržanie zdania pokoja uprostred vojnového besnenia.
Desiatky tisíc ľudí povstali, a to aj proti obrovskej vojenskej presile, lebo pochopili, že v zápase o budúcnosť civilizovanej Európy, v ktorom na frontoch druhej svetovej vojny zomierali milióny ľudí, nemôžu stáť bokom,” konštatovala hlava štátu.
Podľa Kisku vďaka odvážnym ženám a mužom, vďaka rodinám ochotným znášať útrapy a čeliť pomste nepriateľa po vojenskom potlačení Povstania, tu dnes môžeme stáť so vztýčenou hlavou. “Slovenským národným povstaním sme sa ako krajina, ako spoločenstvo ľudí, prihlásili k civilizovanej, demokratickej a kultúrnej Európe, ktorá odmietla a napokon porazila ideológiu zla. Povstanie bolo prelomovou udalosťou v našich dejinách, ktorá spája osobné príbehy nesmiernej odvahy, ochoty znášať útrapy a odhodlania bojovať za správnu vec,” uviedol.
Kiska je presvedčený, že za to, že dnešný deň môže byť na Slovensku sviatkom hodnôt slobody a odvahy, vďačíme ľuďom, ktorých vtedajší režim a jeho prisluhovači nazývali zradcami a živlami. “Pripomínam to, aby som zdôraznil, že zdravú spoločnosť nemôže držať pokope slepá vernosť autorite štátu, ale iba vernosť hodnotám, o ktoré sa spolu môžeme oprieť,” podčiarkol.
Prezident pri tejto príležitosti poďakoval predstaviteľom krajín, ktorých rodáci v Povstaní bojovali po boku našich predkov. “Ďakujem statočným Rusom, Čechom, Ukrajincom, Bielorusom, Rumunom, Francúzom, Bulharom, Poliakom, Maďarom, Britom, Američanom a ďalším, ktorí pomohli našej krajine vzoprieť sa nepriateľovi a znovu získať sebaúctu,” odkázal.
Hlava štátu tvrdí, že každá spoločnosť sa posilňuje vzájomnými putami a piliermi, ktoré zvyšujú jej súdržnosť a odolnosť. “Úspešný príbeh každého štátu sa skladá z okamihov a udalostí v jeho dejinách, na ktoré môžu byť občania hrdí, na ktoré sa môžu odvolať v ťažkých časoch. Vďaka vašej odvahe začať 29. augusta 1944 s vysťahovaním je SNP pilierom, o ktorý sa moderná, slobodná a demokratická Slovenská republika môže pevne oprieť,” dodal prezident.

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka