Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Prečo Smatanovi neprekážajú a nesmrdia peniaze od celosvetového ekonomického zločinca, masového vraha cez ekonomiku a podvodníka Sorosa? Je to odmena za jeho kydanie a klamstvá na Rusko?  

               Dovolia občania Považskej Bystrice a jej mestských častí, aby kandidáti na primátora Smatana a Péli zlikvidovali dnešného primátora Karola Janasa a mesta sa zmocnil nenažraný a nebezpečný oligarcha Stacho?   

     O zákernosti, podlosti, prekrúcaniu faktov, spojených s kydaním a osočovaním Ruska zo strany x funkčného a x platového Juraja Smatanu, popredného slovenského trolla v amerických a sorosovských službách, tak možno použiť aj takú metaforu, že keď sa tento Jurko pozrie do čerstvého mlieka, nielenže za 2-3 minúty skysne, no a keď sa na to skysnuté mlieko pozerá ďalej, tak za pár minú sa to zmení na zapáchajúcu tekutinu. 
Funkcie a aktivity tohto pána sú ešte spojené s jeho samopasovaním sa na vyhľadávanie fašistov, extrémistov, popieračov holokaustu, hoaxov, vyhľadávačov trolov, ktorý dokonca vyrobil zoznam periodík a webov, ktoré sú nebezpečné pre Slovensko, demokraciu, sú vraj v područí Ruska a dohromady ohrozujú len tú jeho jedinú pravdu a demokraciu, v podaní, v skutočnosti, sionistických a americko-sorosovských „demokratov“. Už len čakám, kedy príde s vedeckým štúdiom, že všade tam, kde dopadli americké bomby a rakety, sú dnes, vďaka ním, prírodnými oázami. Možno si položiť aj otázku, keď sa niekto verejne stotožňuje so zločincom Sorosom, či je tiež zločinec? Či s priloženého dokumentu, ktorý je súčasťou tohto článku to nevyplýva?

Pravda o tom, ako židofašistická a židoboľševická lichva urobili z Ruska ríšu zla

Odhliadnuc od toho, že ich financie dostali k moci Lenina, tak vo francúzskej knihe Les dernierjours des Romanofs, od Roberta Wiltona, ktorý bol 17 rokov dopisovateľom londýnskych Times v Rusku, tak na stranách 136-137 sa dočítame, aké bolo rozdelenie moci v najdôležitejších štátnych – vládnych orgánov v roku 1920:
Ústredný výbor: 62 členov, z toho 5 Rusov, 1 Ukrajinec, 6 Litovcov, 2 Nemci, 1 Čech, 2 Arméni, 3 Gruzínci, 1 Karaim a 41 ŽIDOV.
Komisia pre Moskvu: 36 členov, z toho 1 Nemec, 1 Poliak, 1 Armén, 2 Rusi, 8 Litovcov a 23 ŽIDOV.
Rada ľudových komisárov: 2 Arméni, 3 Rusi a 17 ŽIDOV.
Podľa údajov zo sovietskych novín z 556 dôležitých funkcionárov v boľševickom štáte v rokoch 1918-1919 bolo: 17 Rusov, 2 Ukrajinci, 17 Arménov, 35 Litovcov, 15 Nemcov, 1 Maďar, 10 Gruzíncov, 2 Poliaci, 3 Fíni, 1 ČECH, 1 Karaim a 457 Židov.
Bolo by mylné sa domnievať, že Židia ovládali len boľševickú stranu. Iné ruské strany mali podobné vedenie. Menševici: 11 členov, všetci Židia. Ľudoví komunisti: 6 členov, z toho 5 Židov a 1 Rus. Pravicová opozícia: 15 členov, z toho 15 Židov, 2 Rusi (Kerenský – Kirbis a Čajkovskij). Ľavicová strana: 12 členov, z toho 10 Židov a 2 Rusi. Anarchisti: 5 členov, z toho 4 Židia a 1 Rus. Polská komunistická strana: 12 členov, všetci Židia. Tieto strany naoko mali tvoriť opozíciu boľševikom, ale v skutočnosti opozíciu rozštiepili a oslabili. Zo 61 jedincov vo vedení týchto „opozičných“ strán bolo 6 Rusov a 55 Židov.

Podľa niektorých historikov väčšina východoeurópskych Židov nie je semitského pôvodu. Ruskí, poľskí a iní východoeurópsky Židia sú asi potomkovia Chazarov, vyhynutého turkotatárského národa, ktorý žil na začiatku stredoveku na Urale, neskôr na Kryme a v južnom Rusku, kde vytvorili veľkú ríšu a ovládli mnohé slovanské kmene. Konštantín a Metod medzi nimi šírili kresťanstvo, skôr než boli vyslaní na Moravu.

Východoeurópski Aškenázi tvorili väčšinu Židov v Amerike, ale pravými Židmi, potomkami biblických Hebrejcov, vlastne nie sú. Títo Pseudožidia hrali dôležitú úlohu v boľševickom hnutí, a neskôr pri vytvorení sionizmu, zatiaľ čo praví Židia, Sefardovia, sa na ňom nepodielali. Židovská identita nie je determinovaná náboženskou vierou, väčšina Izraelčanov sú ateisti, ani rasou, keďže Aškenázi sú spriaznení s turkotatárskymi kmeňmi, nie sú semiti. Slovo antisemitizmus je vlastne mylné a stráca význam. Tento problém je detailne opísaný v knihe – TRINÁSTY KMEŇ od Artura Koesetlera, vynikajúceho židovského spisovateľa a intelektuála.

Boli to práve tieto židovské kruhy, ktoré už v období Lenina urobili z Ruska ríšu zla, boli to oni, ktorí potom založili Čeku, gulagy, vytvorili hladomory s desiatkami miliónov obetí, aj za pomoci a tolerovania vtedajšej židovskej Ameriky. Takže klamár a dezinformátor Juraj Smatana by mal ríšou zla nazývať Ameriku a nie Rusko.

Keď Smatanovi prekážajú nadpisy niektorých mojich článkov na www.necenzurovane.net Problém je v tom, že ako typický klamár, dezinformátor a trol, zabudol napísať to najhlavnejšie – obsah týchto článkov, ktorí si čitatelia môžu prečítať, ktoré sú tak zdokumentované, že výrazy ktoré používam na adresu štátnej moci, sú ešte príliš jemné.

Vladimír Pavlík


Kto je to GeorgeSoros?


GeorgeSoros zbohatol na položení thajskej národnej banky či na špekulatívnom obchode s britskou librou, čínskym juanom či s hongkongskou menou. Nakoľko mali tieto činy priamy dopad na radové obyvateľstvo, dodnes je v mnohých štátoch považovaný za personu non grata. 
Portál Bloomberg odhadol, že „odložením“ daňovej povinnosti ochudobnil verejné financie v USA o 13 miliárd dolárov. Nakoľko šlo o nelegálne konanie, americká vládu mu prikázala približne polovicu z týchto peňazí vrátiť. 

V roku 2002 dostal vo Francúzsku pokutu 2,2 milióna eur za tzv. „insidertrading“ (zneužitie tajných súkromných informácii na verejnom trhu v prospech vlastného obohatenia) v súvislosti s prevodom tamojšej banky SociétéGénérale. Zmienenú pokutu dodnes neuhradil. 
Tento svoj pochybne nadobudnutý majetok využíva na pretláčanie svojich politických ambícii maskovaných za filantropickú aktivitu naprieč celý svetom. 

Prestížny portál Politico nedávno napísal, že jeho pôsobenie v Maďarsku je len „využívanie svojho bohatstva na pretláčanie antiorbánovskej politiky“. 

Takmer pol milióna libier investoval do kampane bojujúcej proti Brexitu. Neúspešne. 
Vo svojom vlastnom texte publikovanom v roku 2015 požadoval, aby EÚ prijala prinajmenšom milión azylantov ročne a každému na život poskytla na prvé dva roky 30,000€. Čo je 30 miliárd eur z peňazí európskych daňových poplatníkov. Podľa uniknutých dokumentov DC leaks sa podieľal na ovplyvňovaní posledných volieb do Európskeho parlamentu. 

Jeho sieť desiatok či stovák mimovládnych organizácii nerazí len proimigračnú agendu s cieľom náhrady pôvodného európskeho obyvatelstva, ale podporuje propotratovú iniciatívu, homoloby či gender ideológiu. V neposlednom rade tiež prispela k naštartovaniu farebných revolúcii naprieč celý svetom. 

Absolvoval stretnutia s mnohými svetovými štátnikmi či politikmi a je dôvodné predpokladať, že sa bavili nie len o golfe a vnúčatách. Na Slovensku možno spomenúť pána PálaCsákyho, Mikuláša Dzurindu či Ivana Mikloša. 
Bývalá premiérka Iveta Radičová pôsobila ako členka Správnej rady Sorosovej Nadácie otvorenej spoločnosti a zúčastnila sa jej osobného zasadnutia v Bratislave, na ktorom bol prítomný aj Soros osobne. 

Martin Bútora, externý poradca prezidenta a bývalý veľvyslanec SR v USA pôsobí v Rade Starších tejto nadácie a to aj popri Rudolfovi Chmelovi. 
Ten sa pred pár rokmi vyjadril nasledovne: „…čaká sa preto, takmer štvrťstoročie, na slovenského Sorosa, alebo – ešte lepšie – slovenských sorosovcov.„. Treba podotknúť, že dcéra pána Chmela, Irma, je aktuálne vydatá za syna prezidenta Kisku, Andreja mladšieho. 

Podľa Pavla Demeša, bývalého poradcu prezidenta Kováča, Ministra medzinárodných vzťahov SR a v rokoch 2000 – 2010 riaditeľa americkej mimovládnej organizácie GermanMarshallFund, patrí Sorosovi „osobitné miesto v demokratickej transformácii krajín strednej a východnej Európy„. 

Samotná Nadácia otvorenej spoločnosti sa vo svojej brožúre chváli tým, že jej bývalí pracovníci sú dnes „členmi vládnych výborov a komisii na rôznych ministerstvách“ a tak priamo ovplyvňujú aj chod štátneho aparátu. 

Zahraničnopolitické preferencie pána Sorosa vystihuje najlepšie jeho výrok: „Svet má šťastie, že USA majú status superveľmoci a že sú ochotné poskytnúť svoju vojenskú silu na obranu proti vážnemu ohrozeniu svetového poriadku„. 
Nie, GeorgeSoros naozaj nie je mýtická bytosť a poukazovanie na jeho enormný vplyv zo strany jednotlivcov nutne neznamená ich záľubu v pití Sava a vieru v Dutú Zem. 

Premiér Fico – akokoľvek ho máme všetci plné zuby – sa v súvislosti s newyorským stretnutím Sorosa a Kisku pýtal správne otázky. 
Pokiaľ teda budú štandardní novinári a im naklonená verejnosť v budúcnosti klásť otázku, kedy bude na Slovensku dobre, natíska sa odpoveď, že vtedy ak prestanú byť na jedno oko slepí a dávať do súvislosti pofidérne personálne väzby a aktivity nie len tých ľudí, ktorých chcú odstaviť od koryta a začnú si svoju prácu robiť zodpovedne, objektívne a v prospech všetkých. 

Ich výsmech na Úrade vlády na nedávnej tlačovke je výsmech ich vlastnému remeslu.


 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka