Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Dôležité upozornenie pre políciu a prokuratúru ohľadom zavraždenia novinára Kuciaka  


          Policajný prezident a generálny prokurátor vyzývajú verejnosť, pokiaľ by mali nejaké poznatky ohľadom zavraždenia novinára Kuciaka, aby to ohlásili. Ako je známe, zavraždený novinár Kuciak sa zaoberal aj gaunerom a podvodníkom Bašternákom, ktorý oficiálne svoju trestnú činnosť priznal aj pred orgánmi polície a prokuratúry. Bolo by dobré preveriť, či práve kvôli tomuto nevolal dotyčnému novinárovi istý Peter Molcan z Levíc, adresou Saratovská 2982/51 Levice, používajúci mobil 0940/777 823. Jedná sa o retardované siskárske hovädo, ktoré sa spolupodielalo na zakrývaní ekonomickej trestnej činnosti gaunera a podvodníka Bašternáka, ktorý mimoriadne vulgárne reaguje na každého, kto o podvodoch tohto gaunera niečo napíše.

          Z vlastnej skúsenosti môžem dosvedčiť, pričom mám na to svedka, že toto retardované siskárske hovädo mi dňa 27. 8. 2017 o 16.35 hodine zavolalo na pevnú telefónnu linku, pričom mi vulgárne vyhrážalo, že draho zaplatím za to, že som si dovolil škaredo na facebooku napísať, podľa neho, na dobrého a slušného človeka, pána Ladislava Bašternáka. Na tretí deň, keď som prezvonil dotyčné číslo, ozvala sa mi Slovenská informačná služba
.
          Vzhľadom na minulosť SIS, ako zločineckého štátneho orgánu, ktorý bol zapojený do štátneho terorizmu pri únose mladého Kováča, kde v tom období pôsobili zločinecké a duševne narušené kreatúry, usudzujem, že do tejto kategórie patrí aj Peter Molcan, ktorý môže byť na gaunera a podvodníka Bašternáka aj citovo naviazaný a môže byť schopný aj zabíjať. Práve preto žiadam, aby bolo dôsledne preverené, či toto úchylné a retardované siskárske hovädo telefonicky nevolalo a nevyhrážalo zavraždenému novinárovi Kuciakovi, keďže aj dnes Slovenská informačná služba je súčasťou zločineckého a mafiánsko-gaunerského Slovenska, kryje závažnú ekonomickú trestnú činnosť politických a ekonomických elít, ako aj páchanie ich zločinov proti ľudskosti.

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka