Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Tonko, Tonko, prečo zrazu obhajuješ zloducha a zlého ducha Mečiara?  

         


          Pôvodne som Tonko nechcel reagovať na Tvoje video, kde spomínaš aj moju osobu, ohľadom zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a protislovenského paranoidného škodcu Mečiara, cez ktorého Antikrist, podľa môjho názoru, potrestal slovenský národ. No po uverejnení na HS, ale už aj pred uverejnením, sa na mňa obracali ľudia s dotazmi, či som mal niečo spoločné s britskou spravodajskou službou a zahraničnými mimovládkami? Vieš, Tonko, mimoriadne rafinovane, aj keď priamo si ma z toho neobvinil, Tvoje komentovanie vyznelo tak, že pre mnohých ľudí, ktorý toto video si vypočuli, mali dosť dôvodov spochybňovať moju osobu.
https://www.youtube.com/watch?v=vVK1sKiCVd4Anton Selecký:
Istý Tom Nicholson prišiel so spisom Gorila v kufríku
a ten istý Tom Nicholson prišiel aj s nedokončeným článkom nebohého novinára Kuciaka

432 Bratislava 9. marca 2018 (HSP/Foto: TASR – Michal Svítok)

          Predsa dobre vieš, Tonko, že na mnohých veciach ohľadom usvedčenia jedného z plodov Antikrista a súhrnu zloducha a zlého ducha Mečiara, sme pracovali spoločne, s jediným cieľom, poznať pravdu. Za tie roky, teda od roku 1990, kedy ma verejne obvinil z niečoho, čo sa nezakladalo na pravde, bolo mojou povinnosť sa nielen proti tomu brániť, ale aj z princípu, tvrdo a neľútostne, proti tomuto plodu Antikrista a súhrnu zloducha a zlého ducha, ktorý zo Slovenska urobil štát zločinecký, zlodejský a mafiánsko-gaunerský, v tomto boji pokračovať, čo aj robím.
Nazbieral som o ňom neuveriteľné a veľké množstvo dôkazov, že sa jedná nielen o zloducha, ale aj veľké nešťastie pre Slovensko. Spomínaš si, Tonko, keď nás zažaloval za to, čo som o ňom písal v Slovenskom denníku, kde ty si bol vtedy šéfredaktorom, ale hneď na prvom jednaní požiadal o odročenie, a nakoniec od žaloby ustúpil? Čo myslíš, prečo? Lebo zistil, že mám dostatok dôkazov, ktoré by ho usvedčili. Po tomto jeho odstúpení od žaloby som ja podal žalobu na neho, nejdem to tu rozpisovať, však si to ľudia môžu na internete vyhľadať.

Čo tak zrazu, Tonko, si začal tohto zloducha obhajovať? Bol to Antikrist či jemu podobné sily zla, ktoré zatemnili TVOJ mozog, zdravý úsudok a chápanie reality? Vieš čo mi začínaš pripomínať? Keď som robil kauzu okolo zmiznutého novinára Marcela Samuhela z 28. 4. 1993 vo Vysokých Tatrách, ktorého telo sa doteraz nenašlo, ktorý robil kauzu ohľadom zavraždeného tajne vysväteného kňaza Ing. Přemysla Coufala, ktorého vo februári 1981 po predchádzajúcom mučení a zavraždení dvomi príslušníkmi ŠtB v Bratislave, kde som po novembri 1989 túto kauzu prevzal ja osobne. Pripravil som 9 dielov pod názvom – Budú vrahovia tajne vysväteného kňaza Ing. Přemysla Coufala potrestaní?, tak vtedajší generálny prokurátor, ctihodný don Dobroslav Trnka, usvedčený ako násilník a vydierač, keď bol na funkcii Hlavného vojenského prokurátora, TAK TÚTO KAUZU NECHAL NA 50 ROKOV ZAKONZERVOVAŤ!!!

          Ale poďme k meritu veci. V tom období som bol niekoľko dní hosťom matky Marcela Samuhela, ohľadom pátrania a zisťovania o jej nezvestnom synovi. Ako som sa neskôr dozvedel, navštívili ju istí ľudia patriaci ku KDH, ktorí ju presviedčali, že Pavlík je služobník diabla, aby nepátrala či nesnažila sa zistiť niečo o svojom, dovtedy nezvestnom synovi, a má to prenechať Pánu Bohu.

          Vieš, Tonko, keď už si si teraz, pod krídlami Antikrista, nasypal si si popol na hlavu, a chceš vyrobiť zo zloducha a zlého ducha Mečiara anjela a dobrého Slováka, dávam ti do pozornosti link na www.necenzurovane.net/13/meciar.html, a chcem veriť, že po jeho prečítaní budeš prosiť Nebeského Otca, aby ťa odtrhol od Antikrista. Ďalej Tonko, ti doporučujem, aby si si na internete zadal – Mečiar a Dolná Poruba, kde opätovne uvidíš, na stranu akého zloducha a plodu Antikrista si sa postavil. Nepochybujem o tom, že Nepoškvrnená Nebeská Čistota vyprosí u Nebeského Otca, aby ti odpustil ten Tvoj úlet ohľadom zloducha – Vladimíra Mečiara.

Vladimír Pavlík


Kresťanský odkaz Antona Seleckého, vydavateľa časopisu Panny Márie-Kráľovny pokoja.

Alebo ako zblbol Kotleba umierneného človeka-kresťanského aktivistu, ktorý o ňom ešte v roku 2012 nechcel ani počuť a označoval ho za radikála a militanta, čo je v rozpore s kresťanskými princípmi.


Mečiar- Čimo: Rozhovor spred 12 rokov-pre "postihnutých" stratou pamäte stále aktuálny! Jarmila Kudláčková-NN-25/1992

Rozhovor s bývalým blízkym spolupracovníkom Vladimíra Mečiara, teraz druhým čs. politickým emigrantom Leonardom Čimom, uskutočnený v Zürichu.

Hlavne spravy <hlavnespravy@hlavnespravy.sk> 11.3.2018

CO: TASR. SITA

Ziadost o uverejnenie reakcie Vladimira Pavlika na clanok Antona Seleckeho

V ramci plurality a prava na slobodu slova a nazoru ziadame redakciu Hlavnych sprav o uverejnenie reakcie pana Vladimira Pavlika na clanok
Antona Seleckeho:

Istý Tom Nicholson prišiel so spisom Gorila v kufríku a ten istý Tom Nicholson prišiel aj s nedokončeným článkom nebohého novinára Kuciaka

V uvedenom clanku sa spomína disident Vladimir Pavlik a Leonard Cimo v skrytom kontexte co u citatelov vyvolava nazor, ze obaja boli v sluzbach zahranicnych tajnych sluzieb. Clanok de facto rehabilituje  Vladimira Meciara.

S uctou

Necenzurovane stranky


 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka