Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Zo strany NAJ sa stala s.r.o. Viktora Béreša  

Rastislav Turcik ako posledný predseda zo zakladajúcich predsedov vystavil účet Viktorovi Bérešovi A Roman Hílek ( takzvané samozvané vedenie NAJ ) za ich pôsobenie a konanie v strane NAJ. 
Béreš totiž vyhodil každého kto s ním nesúhlasil vrátane František BednárVladimír PavlíkKrisTína ChudáAda Adusika a ostatných zakladajúcich predsedov a členov prípravného výboru. 
Na tento snem dokonca najal holé hlavy, ktoré mali zabrániť vstupu vyhodených členov a kritikov.


Béreš z NAJ za pomoci Hileka vytvoril sektu !
Charakter, úcta, empatia a ľudskosť je základ. Strana je o ľuďoch a nie jednom diktátorovi, ďakujem Vladimír Pavlík František Bednár Adrian Haraszti Monika OvádováMichal Oršula Jozef Jacek Janka Jacek Marek Behan Ada Adusika KrisTína Chudá Erika Juneková Reinoldová Peter Kocai Iveta Fajnorova Tibor Ferko Ervín Kompuš a další, ktorí bojovali za Slovenský národ a našich občanov, boli pri vzniku strany NAJ a boli nepravom vylúčení a pošpinení https://www.youtube.com/watch?v=eLajefq8uW0&feature=youtu.be

Počet členov, ktorým neodvolateľný predseda Béreš zrušil členstvo už prevýšil počet členov strany, čím sa sa zapíše do histórie ako najhlúpejší predseda strany na Slovensku.

Červeným kruhom s krížom sú označený členovia strany NAJ, ktorým Béreš zrušil svojvôľne členstvo


 

Pán Ing. Viktor Bereš, predseda a diktátor strány NAJ

Žiadosť o ukončenie členstva. 

Pán predseda strany NAJ Ing. Viktor Bereš týmto ja Mgr. Rastislav Turčik končím členstvo v strane NAJ a odstupujem ako člen vedenia a ako okresný predseda za okres Ilava. Po Vami podvodne dosadenými ľudmi, ktorí Vám zahlasovali na celonarodnom sneme za Vaše stanovy a odhlasovali Vám to že ste neobmedzený a nikdy a nikým neodvolateľný vládca, predseda strany a diktátor a máte neobmedzenú personálnu moc kohokoľvek a kedykoľvek vyhodiť, čo ste už doposiaľ ukázali nespočetne veľa krát vyhodením mnohých najschopnejších členov strany, a môžete kedykoľvek meniť program strany, tak ja som stratil dôveru k Vám a zmysel tejto strany. Program ktorý má NAJ je vydarený, akurát s Vami nikdy nedosiahnuteľný. Vždy hovorím, ,, politikovi sa nedôveruje, politik sa kontroluje,,. Vy ste sa zaradili presne k ostatným politikom ako Matovič, Fico, Kaliňák a podobní, ktorých nekontroluje nikto a robia si čo chcú. Vy ako predseda ste ma sklamali po profesionálnej ako aj osobnej stránke. Politici ako zástupcovia nás občanov, musia vytvárať dobré podmienky pre slušný a dôstojný život nás občanov a vy ako predseda ste toto nedokázali urobiť ani len vo vlastnej strane. Občania ako ja netúžia po moci ani peniazoch ani po funkciach podpredsedov a podobne, ktoré vy tak rad ochotne sľubujete komukoľvek, lebo skutočné hodnoty sa za peniaze kúpiť aj tak nedajú. Charakter, úcta, pokora, ľudskosť a schopnosť nezištne pomôcť toto všetko Vám ako predsedovi Bohu žiaľ chýba a ľudia časom vycítia vašu neuprimnosť, faloš a nečestné úmysli a jednanie. Prajem Vám v živote aby ste čo najskôr pochopili že človek nie je číslo, ale ľudská bytosť a nikdy neopakovateľné, jedinečné a nenapodobiteľné Božie dielo a už len za to si zaslúži úctu a rešpekt.          

                               S úctou Mgr. Rastislav Turčik


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka