Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Bolo vynechanie mena zmiznutého novinára Marcela Samuhela, nezvestného od 28. 4. 1993, úmyselne?  

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

      Tak nám polícia zverejnila album nezvestných, sú medzi nimi aj novinári. Paradoxne, nejako tam chýbalo meno novinára Marcela Samuhela, ktorý pátral a písal o násilnej smrti tajne vysväteného kňaza Ing. Přemysla Coufala, ktorá sa udiala v noci z 23. na 24. februára 1981 v Bratislave na ulici Ľuda Zúbka. Po jeho zmiznutí na túre vo Vysokých Tatrách, kde bol spoločne so svojim priateľom Borisom Iliťom a oficiálne nahláseným ako nezvestným od 28. 4. 1993 som bol požiadaný, či by som nechcel pokračovať v tom, čo bolo prerušené jeho zmiznutím.

Mám dostatok dôvodov si myslieť, že jeho zmiznutie sa udialo v mene vyšších štátnych záujmov. Mimo iného svedčí o tom aj obsiahly jeho článok v Slovenskom denníku z 19. 2. 1993, keď potom za 2 mesiace a 9 dní zmizol vo Vysokých Tatrách, pod nadpisom – VRAŽDA, ALEBO SAMOVRAŽDA? Obsiahly dokument končí touto vetou – A KEBY SA MI NÁHODOU NIEČO STALO, ODKAZUJEM GP SR, ŽE NEMÁM ÚMYSEL SPÁCHAŤ SAMOVRAŽDU. Prečo s touto jeho vetou možno súhlasiť, svoju výpovednú hodnotu má aj tento dôvod – Osobou Ing. Přemysla Coufala sa zaoberali a mali ho rozpracovaného príslušníci Štátnej bezpečnosti MILOŠ DOSPIVA, krycie meno KOTVA, referent 31. odboru I. Správy FMV v Prahe – v ŠtB pôsobil už od roku 1948. Mimochodom, v akom rodinnom vzťahu je s dnešným Dospivom, ktorý spolu s Haščákom cez KGB vyštudovali za bývalého režimu v Moskve a potom založili Pentu a doteraz sú na jej čele, pričom skutoční majitelia sú špičky bývalej ŠtB a KGB. Druhým bol JUDr. ANTON OBRANEC, referent Oblastného odboru I. Správy FMV v Bratislave. TAKŽE SA NEČUDUJME, ŽE MENO MARCELA SAMUHELA V POLICAJNOM ZOZNAME ZMIZNUTÝCH NOVINÁROV CHÝBA. MUSÍ CHÝBAŤ!!!

V zozname nezvestných je aj Pavol Miko, evidovaný ako tzv.biely kôň. Aj pri jeho mene mám dosť dôvodov vysloviť podozrenie, že jeho zmiznutie 14. 3. 2013 bolo v predstihu naplánované, pričom istí jedinci v polícii, prokuratúre a SIS, ktorí to majú v náplni práce, museli mať o tom informácie. Skrátka a dobre, potrebovali sa ho zbaviť, keďže predtým už vypovedal na polícii, a pre zločineckých gaunerov, stojacich v pozadí, znamenal potencionálne nebezpečenstvo, keďže BIELE KONE TU FUNGUJÚ S VEDOMÍM POLITIKOV, ŠPIČIEK POLÍCIE, PROKURATÚRY, SÚDOV A SIS. Oni veľmi dobre vedeli a vedia, že keď napríklad Pavol Miko vložil do firmy 300 000 Kč a 1 350 000 Sk, ŽE TO NEBOLI JEHO VLASTNÉ PENIAZE A VEDOME TAKTO NAPOMÁHALI NIELEN ZLOČINCOM KTORÍ STÁLI V ÚZADÍ, ŽE TO BOLI PRÁVE ICH PENIAZE, KTORÉ BOLI CEZ PAVLA MIKA VLOŽENÉ. Preto možno s plným vedomí povedať, ŽE PRÁVE ONI MAJÚ PAVLA MIKA NA SVEDOMÍ!!! A MAJÚ NA SVEDOMÍ AJ NEOPÍSATEĽNÝ ŽIAĽ JEHO MATKY.

Vladimír Pavlík


Polícia zverejnila album nezvestných, sú medzi nimi aj novinári

Pred troma dňami bolo 30. výročie, keď sa v Púchove stratil vtedy päťročný chlapec.
30. aug 2018 o 12:20 TASR
BRATISLAVA. Album 12 vytypovaných nezvestných osôb z celého Slovenska zverejnila polícia na sociálnej sieti pri príležitosti Medzinárodného dňa zmiznutých (30. 8.).
Pod každou fotografiou je popis danej osoby. Akékoľvek poznatky treba oznámiť ihneď na číslo 158.
Nezvestní aj novinári
Zverejnenými nezvestnými sú novinári Miroslav Pejko (nezvestný od 17. marca 2015) a Pavol Rýpal (od 22. apríla 2008).
Na zozname sú aj Peter Juhász (od 25. októbra 2000), Ľudmila Klementová (od 24. októbra 2014), Asen Almáši (od 6. apríla 2009), Peter Bodnár (od 17. septembra 2004), Pavol Miko (od 14. marca 2013), Ivan Sýkora (od 2. decembra 2013), Anna Nedzbalová (od júla 2011), Jozef Timuľák (od 26. marca 2017), Iveta Kisová (od 25. apríla 2017) a Roman Konečný (od 6. septembra 2017).

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka