Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

O čo ide v kauze "Kuciak"?
Reakcia k článku
 

     
O čo ide v kauze "Kuciak"?
Pointa: Ficov SMER je mimoriadne úspešný projekt G. Sorosa, ktorý mu umožňuje:
1-totálne ovládať Slovensko,
2-sabotovať V4
a 3-lepšie účinkovať v EU.

Funguje to tak, že najskôr sorošovci vytvorili pre Slovákov politicky aj ľudsky odpudzujúcu tzv. pravicu (dnes "opozíciu") a súčasne proti nim postavili Fica - "záchrancu Slovenska". Občania dodnes neprekukli to, že nech už sú na ktorejkoľvek strane barikády, v skutočnosti pracujú pre Sorosa.
Prečo ale dnes Fica idú "svoji" teatrálne obetovať? SMERáci urobili totiž chybu - ako bočný kšeft (popri ich hlavnej - slobodomurárskej agende) si vytvorili ekonomickú mafiu, ktorá im medzičasom prerástla cez hlavu a čoraz častejšie odmieta makať na Sorosa - vôbec nie pre "lásku k vlasti" ale čisto preto, lebo im to ohrozuje kšeft. Presne o tomto je kauza Kuciak, to je celé. Nájde sa ešte občan-blbec, ktorý má po prečítaní týchto riadkov podporiť ktorúkoľvek stranu "sporu"?

Ak má nieto v tejto situácii chuť niečo urobiť pre Slovensko, musí si najskôr zodpovedať jednu otázku: Čoho sa sorošovci aj mafia boja tak, že sa dokážu spojiť (pomocná otázka - župné voľby v BB kraji)?

Autor: Peter Jagnešák


---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Reakcia na predchádzajúci článok:

Milý pisateľ článku, priatelia,
a‎ aby to nebolo také jednoduché, ponúkame Vám naviac ešte jednu analýzu súčasných udalostí na Slovensku. 
Čo poviete na toto - SMER je podľa pisateľa článku projekt G. Sorosa, ktorý sa vymkol kontrole. Dnes je možné prezentovať akúkoľvek kombináciu v rámci mocenských hier a tak sa k tejto variante vyjadrovať nebudeme. Aj keď sa nám prezentovaná  verzia zdá ako málo pravdepodobná.

Je tu však model, ktorý je overený tisícročnými dejinami, potvrdený, zanalyzovaný a veľmi reálny. Model expanzie Rímskej ríše prostredníctvom jej démonického produktu a to Vatikánu. Možno si to ani neuvedomujete, ale veľmi silný dosah Vatikánu na našu krajinu sa nesie tisícročiami a vôbec neslabne. Jeho vplyv, či už ideový (školstvo, kultúra, vierovyznanie), finančný (vplyv Taliansko-Vatikánskej mafie cez banky) alebo spravodajsky (Vatikánska tajná služba v kooperácii s našou SIS a paralelnou tajnou službou pána Ladislava Pittnera) nikdy nebol čitateľný, korektný a jednoznačný k našej krajine a jej obyvateľom. Mimoriadne sofistikovaná práca Vatikánu, prezentovaná tisícročnou praxou od vyvražďovania pôvodného obyvateľstva kdekoľvek na svete, šírenia dogiem, klamstiev, ohlupovania, manipulácie, priamej alebo skrytej podpory zla, záludností, kooperácia so všetkými vládcami sveta (fašizmus a komunizmus nevynímajúc, napr. Pacem in terris), vždy smerujúcich len a len k posilneniu mocenského postavenia Vatikánu, je pre nás ťažko čitateľná a pochopiteľná. A Slovensko je krajinou, ktorá má pre Vatikánskeho démona obzvlášť veľký význam. Tejto sile sú podriadené  všetky ostatné sily, vrátane tých, ktoré sú spomenuté v článku. Bude to pre Vás, milý pisateľ, znieť neuveriteľne, ale je to tak. Určite bude pre Vás nepochopiteľné, ako môžeme spájať Vatikán so slobodomurármi, veď ide o odvekých rivalov... A čo má, preboha, spoločné Soros s Vatikánom!?! Veľmi veľa, priatelia...Vatikán je len výkonným článkom zla, produktom démonických síl z čias Veľkého Ríma, ktorým je vskutku jedno, kto a ako vykoná zlo na fyzickej úrovni (vojny, zabíjanie, revolúcie, politika, manipulácia...). Démon čerpá energiu z takéhoto zla a nerozlišuje, či takáto, pre neho životodarná) energia ide od Sorosa alebo od slobodomurára... alebo, a to sa milý pisateľ článku podrž, od bývalého predsedu Banskobystrickej VÚC, pána Kotlebu. Mimochodom, silného rekatolizovaného klerika! A súčasnosti jedného z najagresívnejších dogmatikov na Slovenskej politickej scéne.  https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/ovplyvnovanie/377-ostane-slovensko-pod-kliatbou

Preto chceme upozorniť všetkých, ktorí majú jasno vo svojich záveroch a názoroch na jednu dôležitú informáciu - táto hra je ďaleko, ďaleko zložitejšia, ako si dokážete predstaviť. Aj Vaše urýchlené, povrchné a tendenčné závery môžu totiž spôsobiť jednu závažnú skutočnosť - nevedomky podporíte zlo, ktoré nepraje nikomu z nás! To démonické zlo je mimoriadne egoistické, myslí len samo na seba a my sme jeho nevedomými hračkami a nástrojmi. A toto poznanie je to, čo ste sa nikdy nemali dozvedieť a tajomstvo, ktoré stráži Vatikán VŠETKÝMI prostriedkami až do dnešného dňa. Krátke zhrnutie - ak si myslíte, že ste vo svojej chytrosti a schopnosti analyzovať takí dobrí, že môžete ovplyvňovať svojimi názormi ostatných, tak ide o veľký omyl. Článok pisateľa môže byť v určitých súvislostiach aj pravdivý, ale je škodlivý vo svojej fundamentálnej podstate. Šíri a podporuje (či už vedome alebo nevedome) zlo, ktoré prospieva démonickej bytosti, ktorá celú túto hru režíruje  vo svoj prospech.

Na rozdiel od Vašich domnienok, je naša analýza overiteľná v kontexte s krvavými a brutálnymi dejinami tzv. Kresťanskej Európy.

Klub priateľov Kaspara Hausera, marec 2018

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka