Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Spomienka na protest organizovaný Oskarom Dobrovodským v Bratislave 13. 10. 2012  

         
                          

Tlupy kiskoidných kreatúr sliediacich, udávajúcich a blokujúcich na facebooku, si svoje komplexy menejcennosti, keďže ich splodili takí istí vyvrheli a monštrá, ako bol ten, ktorý splodil samotného prezidenta Kisku, a v období normalizácie ničil život mnohým nevinným ľuďom, aj ich deťom v Poprade, keďže ich rodičov označil za triednych nepriateľov. Títo úbožiaci si vybíjajú aj na Oskarovi Dobrovodskom svoje komplexy menejcennosti nielen jeho každomesačným blokovaním na facebooku, pokiaľ mu skončí 30- dňová blokácia, ale mu aj dávajú najavo, že stoja nielen na strane psychopaticko-sadistických vyvrheľov z vysokej politiky, ktorí podporujú asociálne a neprispôsobivé cigánske zberby, ktoré má v susedstve, aby mu tak drastickým spôsobom už desiaty rok ničili život, ako aj jeho, vyše 90-ročnému otcovi, aby ich dohnali odísť z vlastného rodinného domu. Títo neprispôsobiví asociálni paraziti majú ešte ďalších spojencov – organizované tlupy polointelektuálnych kaviarenských povaľačov, bezcitné kreatúry, s génmi vyvrheľov, sadistov, psychopatov, ktoré zdedili po svojich predchodcoch, keďže z takýchto čeľadí pochádzajú. Jedná sa napríklad o Flašíkovú-Beňovú, pochádzajúcu z eštebáckej čeľade, Havrana, Chmelára, Hvoreckého, Mihályho – a im podobný odpad, ktorý omylom prírody dostal ľudskú podobu.Zverejňujem jednu fotografiu, kde sú niektorí členovia z tejto tlupy a čeľade, ktorí sa nám, účastníkom tohto protestného pochodu, 13. 10. 2012 postavili do cesty, aby nám zabránili prísť na konečné miesto legálne povoleného protestu pred NR SR. Keď ich policajti vytlačili, aby nám uvoľnili cestu, tak tieto tlupy polointelektuálnych kaviarenskych povaľačov častovali policajtov slovnými výrazmi, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani profesionálni vagabundi. Na dotyčnom proteste som vystúpil ako jeden z rečníkov, moje vystúpenie by popri fotografii malo byť tiež ako súčasť článku.

A záverom jedno konštatovanie – Za dobu týchto ŠESŤ ROKOV, ani jeden z týchto niktošov, polointelektuálnych kaviarenskych povaľačov, ktorí si zastávajú týchto asociálnych a neprispôsobivých rómskych susedov Oskara Dobrovodského, stupídne na neho útočia, ANI JEDEN Z NICH SI DOPOSIAĽ NEZOBRAL NA PREVÝCHOVU ANI JEDNÉHO  Z TÝCHTO JEHO SUSEDOV, ČO MÁ TIEŽ SVOJU VÝPOVEDNÚ HODNOTU. Pýtam sa, akým právom tieto tlupy polointelektuálnych kaviarenskych povaľačov, slovenského intelektuálneho odpadu a hnoja, sa tu samopasovali na tých, že oni sú jediní, ktorí tu majú právo hovoriť o slušnosti, morálke, ako aj ukazovať a nálepkovať, kto je fašista, extrémista či rasista.

Vladimír Pavlík

https://blogy.hnonline.sk/silvester-sipos/vladimir-pavlik-nas-prezident

https://www.youtube.com/watch?v=XV7Ci4dCGDo

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka