Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Premiér Pellegrini ako minister školstva sa vyhrážal a zastrašoval svojich podriadených, dávajúc im na vedomie, že má k dispozícii SIS-ku a vie si z nej získať informácie  

         
        Na internetovom portáli Aktuality.sk bol 28. 6. 2018 uverejnený článok pod nadpisom – Kostlivci v Pellegriniho skrini: úsmevy aj zastrašovanie SIS-kou. Text tohto článku opätovne dokazuje, že špinavé zberby siskárskych gaunerov slúžia arcizločincom a psychopaticko-sadistickým kreatúram z vysokej politiky, miesto toho, aby si plnili tie povinnosti, ktoré im vyplývajú zo zákona. Znovu opakujem a budem to opakovať donekonečna, že Slovenská informačná služba sa za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného paranoidného protislovenského škodcu, na funkcii premiéra, Vladimíra Mečiara, stala zločineckou a štátnoteroristickou inštitúciou pri únose nielen prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho, ale aj zavraždeného Roberta Remiáša, pričom doteraz sa z tohto biľagu neočistila. No nielen to, boli prenasledovaní a osočovaní cez rôzne diskreditácie viacerí opoziční politici, niektorí novinári, kde dokonca k tomu tieto zločinecké a štátnoteroristické siskárske kreatúry používali aj spravodajskú techniku. Nemožno zabudnúť ani na vtedajšieho riaditeľa SIS Ivana Lexu, syna prednovembrového komunistického zločinca Vladimíra Lexu, ktorý pred novembrom 1989 patril k tzv. zlatej bratislavskej mládeži. Tieto zločinecké siskárske zberby za pomoci arcizločineckých kreatúr z vysokej politiky z únosu vyrobili samoúnos a vraždu Roberta Remiáša dali do kategórie samovýbuchu.

No a gauneri zo zločineckej mafie za predsedovania najvyššie postaveného bieleho koňa po politickej línii, v rámci Európskej únie, Roberta Fica, v tom úspešne pokračovali a pokračujú. Zločineckí gauneri z vysokej politiky a zločineckí gauneri zo SIS, sú v tomto ako jedna rodina. A nič sa nezmenilo, myslím tým k nadštandardným vzťahom viacerých politikov k Slovenskej informačnej službe, keď novým premiérom sa stal Peter Pellegrini. V dotyčnom článku na Aktuality.sk, je o tomto premiérovi aj takéto svedectvo: - „Môžem ho dnes iba parafrázovať: povedal, že má k dispozícii SIS-ku a vie si z nej získať informácie, ABY SME SI TIEŽ DÁVALI POZOR, S KÝM SI PÍŠEME A ČO HOVORÍME DO TELEFÓNU,“ spomína Tomanová. Zľakla sa, dnes už v Iuvente nepracuje: „OSTALI SME VYDESENÍ, ABY TOTO NIEKTO HOVORIL BEŽNÝM ÚRADNÍKOM.“ Nerozumieme tomu dodnes.

          O čom to hovorí, akú to má výpovednú hodnotu? Že Pellegrini je jeden niktoš, ktorý dokázal zneužívať svoju ministerskú funkciu až takýmto úbohým spôsobom, takže sa nečudujme, keď v úlohe premiéra sa bude správať ako arogantný netvor, ktorý je plnohodnotným členom zločineckej smeráckej mafie, najzločineckejších vyvrheľov a odľudov v doterajšej histórii Slovenska. Veď realita nepustí, bol to práve Smer, ktorý za posledných desať rokov svojej vlády má na svedomí najviac obetí, ktoré museli predčasne zomrieť kvôli vykrádaniu zdravotníctva. 

Dnes tieto siskárske zberby dokonca verejne hovoria o ekonomických zločincoch a zlodejoch typu Glváča a Bašternáka ako o dobrých ľuďoch, pričom zneužívajú svoju právomoc voči tým, ktorí na týchto dvoch gaunerov, a nielen ich, majú iný názor. Existuje aj množstvo dôkazov, že gaunerské a siskárske zberby kooperovali s organizovaným kriminálnym zločinom, pričom sú v pozícii prostitútok a slúžok tých najvyššie postavených arcizločineckých, arcizlodejských a psychopaticko-sadistických kreatúr, nielen z politicko-ekonomických mafií, ale aj konkurzných mafií, právnických mafií či kadejakej zberby z čeľade finančných skupín a oligarchov.  Svojou nečinnosťou sa spolupodielajú na najodpornejších zločinoch proti ľudskosti, keď cez vykrádanie zdravotníctva sú každoročne k predčasnej smrti doháňané tisíce nevinných občanov. Paradoxne, pokiaľ by sa takéto niečo dialo napríklad za prezidenta Jozefa Tisu, vinníci by boli okamžite vyleteli hore komínom. No tu, pokiaľ beriem do úvahy posledných 25 rokov, masoví vrahovia, ktorí vykrádajú zdravotníctvo, si v mlčaní o týchto zločinoch proti ľudskosti rozumejú ako jedna rodina. A nielen oni, v mlčaní si tu rozumejú aj protifašistickí bojovníci, najľavicovejší ľavičiari typu smeráckeho poslanca Ľuboša Blahu, ako aj im podobní s Marianom Kotlebom, ako aj všetky politické strany majúce zastúpenie v NR SR.  

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka