Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Neuveriteľná drzosť asociálnych cigánskych parazitov – PARÓDIA  

         
                           Šokujúcu informáciu, ktorá mala navždy ostať utajená, priniesli investigatívni redaktori Rádia Jerevan. Podľa ich informácii pred nejakým časom predseda parlamentu Andrej Danko oznámil šokovaným poslancom, že niekto ukradol z účtu 42 miliónov eur, určených na platy ministrov, štátnych tajomníkov a poslancov parlamentu. Lenže ani to nebolo všetko. Desiatky a stovky miliónov eur zmizli aj z účtov oligarchov, finančných skupín, ako aj ďalším poctivým Slovákom – privatizérom z obdobia Mečiarovej a Dzurindovej vlády, ako aj rôznym záujmovým skupinám, ktoré prednostne dostávali za Ficovej vlády rôzne štátne zákazky v desiatkach či stovkách miliónov eur. Slovensku hrozil finančný kolaps, bolo treba zobrať ďalšie miliardové pôžičky a zabrániť tomu. Na mimoriadnom zasadnutí Bezpečnostnej rady štátu bola vytvorená špeciálna skupina, pracujúca v utajení, ktorá mala objasniť, akým spôsobom tieto stovky a stovky miliónov eur mohli zmiznúť z účtov, keďže to nedokázala vysvetliť nielen Národná banka Slovenska, ba ani Ministerstvo financií SR.

          Táto mimoriadna situácia došla až do takého štádia, že o pomoc bola požiadaná Slovenská informačná služba, ktorej vedenie vytvorilo tím z absolventov špeciálneho štúdia, kde sa naučili česať ovce, dojiť ovce a ochraňovať ekonomickú trestnú činnosť zločincov z vysokej politiky, s nadstavbovou časťou štúdia v odbore paranoidné dezinformácie a bludy. Po troch mesiacoch intenzívneho pátrania zistili nasledovné:  
          Na Slovensku už šiesty rok funguje v hlbokom utajení vysoko nebezpečná skupina zložená len z asociálnych cigánskych parazitov, ktorá v utajení vyštudovala v zahraničí predstížne univerzity bankového manažmentu so zameraním sa na špeciálne bankové operácie, pri ktorých sa vykrádajú účty ťažko pracujúcich politikov, oligarchov, finančných skupín, bohatých privatizérov, politicko-ekonomických mafií na vrchole pyramídy, poctivých zlodejov a podvodníkov s vratkami DPH typu Ladislava Bašternáka, ako aj ďalších poctivých pijavíc prisatých na štátnom rozpočte. Aby kryli túto svoju vysoko nebezpečnú činnosť a nemohli byť odhalení, svoju centrálu si vybudovali v jednej z najbiednejších rómskych osád, v chatrči bez elektriny, kúrenia a vody.

          Aby oslabili budovateľské úsilie týchto skupín občanov, ktoré tu spomíname, ktoré sa riadili a riadia krédom – sebe na prežitie, zvyšok pre národ, zmariť ich budovateľské úsilie, spôsobiť čo najväčšiu škodu a ekonomický rozvrat Slovenskej republiky, rafinovane, cez ešte rafinovanejšie bankové operácie začali pripravovať tieto skupiny občanov aj o to, čo mali pripravené pre zdravotníctvo, školstvo, sociálnu sféru, dôchodkový systém, ako aj demografický systém a podporu pre mladé rodiny.

          Po tomto zdrvujúcom odhalení sa predstavitelia vlády, parlamentu, ako aj všetky tie skupiny občanov, ktoré tu asociálni cigánski paraziti okradli, dohodli na spoločnom stretnutí, z ktorého vzišlo uznesenie, že pôjdu protestovať do dotyčnej rómskej osady, že budú žiadať nielen vrátenie tých súm, o ktoré boli okradnutí, ale podali aj hromadné trestné oznámenie. Zároveň vyzvali a varovali Mariana Kotlebu, aby prestal so svojou stranou protestovať spoločne s asociálnymi cigánskymi parazitmi pred centrálami a miestami trvalého bydliska poctivých privatizérov, oligarchov, finančných skupín a záujmových skupín, ako aj niektorých ministrov a poslancov parlamentu a verejne ich nazývali asociálnymi parazitmi a pijavicami prisatými na štátnom rozpočte. Veľké rozhorčenie vyjadrili za konkurznú mafiu jej zakladateľ Zoroslav Kollár, ktorý si s Marcelom Strýčkom posťažovali, že spoločné demonštrácie kotlebovcov s asociálnymi cigánskymi parazitmi pred jeho firmami mu nedovolia používať biele kone v takom množstve, ako to bolo ešte pred šiestimi mesiacmi.

Vladimír Pavlík
        
 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka