Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

To sú ale paradoxy, preto sa pýtam mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, ako aj vedenia MV SR a GP SR  

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

      Zločinci z vysokej politiky sa nám oháňajú zákonnosťou, demokraciou a právnym štátom vo vzájomnom pritakávaní so špičkami MV SR a GP SR, ktorých tieto prašivé zberby dávajú do týchto riadiacich funkcií práve preto, aby zakrývali ich zločiny a podporovali neprávie, ktoré spoločne páchajú. Dokonca im neprekážajú ani zločiny, ktoré sa páchajú na bezbranných deťoch.

Mafiánsky arcizločinec Peter Sýkora, chránenec jedného z najväčších vyvrheľov Zoroslava Kollára, zakladateľa konkurznej mafie, vygenerovanej zo zločineckej konkurznej sudcovskej mafie, pred ktorými sú pochcaní a posraní doterajší premiéri, predsedovia parlamentov, ministri vnútra a spravodlivosti a generálni prokurátori, majú ešte tú drzosť, že nám kážu o zákonnosti, morálke... A keď sa nájde osoba, ktorá o prepojení štátnych orgánov so špičkami mafie predkladá nezvratné dôkazy, tak verejnosť svojou zbabelosťou a mlčaním dáva najavo, že je to len stádo zbabelých a plebejských oviec, A ZLOČINECKÁ MAFIA NA VRCHOLE PYRAMÍDY SA SPOJÍ SO ZLOČINECKOU ŠTÁTNOU MOCOU NA DRASTICKOM LIKVIDOVANÍ TAKEJTO RODINY.

Mafiánsky arcizločinec Peter Sýkora dlhuje na výživnom vlastnému dieťaťu nemalú sumu. Pred niekoľkými mesiacmi sudca vydal na neho pre neplnenie si platenia výživného zatykač. Lenže menovaný mení neustále pobyty, na súdy nechodí, poštu nepreberá. Tak sa pýtam, dokedy budete v hlbokom predklone pred týmto arcizločincom Vy, ktorí riadite MV SR a GP SR, keď nie ste ho schopní vypátrať v Čechách a na Slovensku? Alebo rešpekt pred ním Vám to nedovolí? Dokedy budete v pozícii guľošváľošov, parazitných darmožráčov a prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe? DOKEDY HO BUDETE PODPOROVAŤ PRI PÁCHANÍ ZVRHLÉHO ZLOČINU VOČI VLASTNÉMU DIEŤAŤU?

Vladimír Pavlík

 
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka