Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Národná banka Slovenska a Ministerstvo financií SR sú na vrchole pyramídy ekonomického zločinu a zločinov proti ľudskosti  

         


Téma ohľadom zastropovania dôchodkového veku je mimoriadne aktuálna nielen vo vláde, ale aj medzi 150-timi kusmi zbabelej protislovenskej čeľade sediacej v slovenskom parlamente, z ktorého, dá sa povedať, je plnohodnotný zločinecký a protislovenský štátny orgán, prakticky už 26 rokov. Deti a dôchodcovia, ako aj ťažko zdravotne postihnutí, patria medzi najzraniteľnejšie skupiny obyvateľstva v zločineckej, mafiánsko-gaunerskej a skorumpovanej,  tzv. zvrchovanej a svojbytnej Slovenskej republiky. Dôchodcovia, ktorí pokiaľ boli v pracovnom pomere, svojou prácou budovali túto republiku, poctivo platili dane – a zrazu sa dozvedia, že budúce vlády budú musieť predlžovať vek odchodu do dôchodku a znižovať valorizáciu dôchodkov.

          Tak som sa dočítal, že dnes ešte platí rovnica, že na dôchodky troch penzistov robí desať pracujúcich, no v roku 2055 bude na jedného penzistu pracovať iba jeden aktívny človek. Tento stav bude dôsledkom starnutia Slovenska, kedy sa už naplno prejavia následky zločineckých gaunerov z vysokej politiky, ktorí prakticky, už naplno, od roku 1995 bránili slovenským ženám rodiť deti, hlavne úmyselným nevytváraním ekonomických podmienok, cez každoročné vykrádanie štátneho rozpočtu, kde bola a je aj nezanedbateľná suma na rozvoj demografie a pomoc rodine.Znovu, už hádam po desiaty krát, musím pripomenúť obsah výzvy Konferencie biskupov Slovenska, ohľadom demografickej situácie na Slovensku, ktorá bola 3. 7. 1996 čítaná vo všetkých kostoloch na Slovensku.

          Štrnásť podpísaných katolíckych biskupov v nej zdôrazňuje, že v posledných rokoch dochádza na Slovensku k doteraz nevídanému poklesu pôrodnosti, že tento trend je tak prudký a hlboký, že by pri dlhšom pretrvávaní MOHOL OHROZIŤ AJ SAMOTNÚ EXISTENCIU NÁRODA. Ak by pôrodnosť bola taká nízka alebo nižšia ako v roku 1995, počas života jednej generácie by sa počet obyvateľov Slovenska ZREDUKOVAL o 20 až 25 percent a počas troch generácii o viac než polovicu. (Tak toto bola vizitka najsmradľavejšieho protislovenského mečiarovsko-slotovského odpadu, ktorý v tom období  tvoril koalíciu. Tlupy arcizločineckých a arcizlodejských gaunerov, ktorí sa za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného paranoidného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov. Keď ich vymenila pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta, tak tieto ekonomické zločiny sa nielen zvýšili, ale aj zosofistikovali. No absolútny vrchol prišiel až za vlády gaunerov zo zločineckej mafie, počas vlády premiéra Fica.)

          Európska komisia predpokladá, že slovenský prvý dôchodkový pilier bude o 40 rokov v obrovskom deficite, s ktorým sa rozpočet bude rok čo rok boriť. Sociálnej poisťovni tak budú chýbať takmer štyri percentá hrubého domáceho produktu. V dnešnom vyjadrení to predstavuje zhruba tri miliardy eur, teda suma, ktorá sa každoročne zo štátneho rozpočtu rozkradne. Aby som upresnil, hovorí sa o sume 2-3 miliardy.
          Ako uviedol šéf Rady pre finančnú zodpovednosť Ivan Šramko, veľmi negatívne vidí starnutie Slovenska, pričom podľa neho najväčší vplyv na verejné financie v budúcnosti bude mať demografický vývoj, ktorý ovplyvní náklady na dlhodobú starostlivosť a zdravotníctvo. Ďalej sa odborníci zhodujú v tom, že pokiaľ bude chcieť vláda udržať štátnu kasu, bude musieť pristúpiť k minimálne dvom opatreniam – neskorší odchod do dôchodku a nižšie penzie, ich menšia valorizácia v porovnaní s rastom priemernej mzdy v slovenskej ekonomike. Pritom ale súčasná vláda zatiaľ nepovedala, ako chce vyriešiť neudržateľnosť štátneho penzijného systému, ktorý tu vlastne ponovembrové vlády a parlamenty zavinili.

Nečinnosť a mimoriadne veľká vina NBS a MF SR s krutými následkami

          Je krutou realitou, že každoročne sa zo štátneho rozpočtu rozkradnú cca 2-3 miliardy eur, ktoré rozkradnú konkrétni jedinci, konkrétne skupiny, konkrétne zoskupenia, ktoré potom v štátnom rozpočte chýbajú. Aby sa nahradili, berú sa pôžičky zo zahraničia, z ktorých sa taktiež čo to rozkradne, pričom Slovensko takto postupne stráca ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť. Lenže ten najhlavnejší problém, o ktorom sa doteraz mlčí je ten – ŽE TIE ROZKRADNUTÉ MILIARDY ZO ŠTÁTNEHO ROZPOČTU, AKO AJ TIE POŽIČANÉ MILIARDY ZO ZAHRANIČIA, MAJÚ ROVNAKÚ HODNOTU. Čo to znamená? Znamená to, že všetci tí, ktorí tieto miliardy rozkradnú, pričom nič pozitívne pre Slovensko neurobia, si cez tieto hodnoty, ktoré tvoria iní, si zvyšujú svoj blahobyt, svoju životnú úroveň. Čiže moja otázka znie, prečo o tomto doteraz verejne nehovoria Národná banka Slovenska a Ministerstvo financií SR? Prečo sa tomu spoločne s GP SR a MV SR nesnažia zabrániť? Veď si len zrátajme tie desiatky a desiatky, možno aj nejakú tu stovku rozkradnutých miliárd za posledných 27 rokov – a položme si otázku: mali by sme tu tieto problémy? Prečo tieto štyri štátne orgány, ktoré spomínam v predchádzajúcej vete, nekonajú? Sú súčasťou organizovaného štátneho zločinu na najvyššej úrovni, alebo sú v pozícii pripečených a tupohlavých hoviad a kráv? ČI 99 PERCENT ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI PÁCHANÝCH NA NEVINNÝCH OBČANOCH SLOVENSKA NEVYCHÁDZA HLAVNE Z TOHTO?

          Ako je to možné, že mlčali a mlčia poslanci v slovenskom parlamente? Kde ich mám zaradiť? Medzi 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade, medzi 150 kusov zločineckej a zlodejskej protislovenskej čeľade, alebo medzi 150 kusov prijebaných, pripečených a tupohlavých hoviad a kráv?Čo to tu hráte za divadlo, Vy špinaví hajzli? Niet na dôchodky, zdravotníctvo, školstvo, vedu, z výrobných robotníkov sa tu urobila lacná pracovná sila, v mene ekonomiky ste ženy okradli o ženskosť, deti o detstvo, starých ľudí o dôstojnosť!!! Vy špinaví hajzli, keď porovnám Vaše, tzv. ekonomické hodnoty, napr. s ekonomickými hodnotami tých, podľa Vás, jednoduchými ľuďmi, ktorí sa používajú ako pomocná pracovná sila, na ktorú nepotrebujú vzdelanie, tak na rozdiel od Vás, po nich ostanú skutočné ekonomické hodnoty. Pričom po Vás ostane len rozkradnutá republika, paradoxne, za kráľovské platy, a ľudský žiaľ. Vy ste tí skutoční asociálni paraziti z vysokej politiky, ktorí vyciciavate štátny rozpočet. Keďže medzi týchto asociálnych parazitov patrí aj Kotleba a poslanci ĽS-NS, sediaci v slovenskom parlamente, tak je príliš jednoduché tárať o nejakých asociálnych cigánskych parazitoch, ktorí, pokiaľ by sa chceli dostať aspoň na jednomesačné hodnoty, ktoré tu rozkradnú práve tí, ktorí riadili a riadia tento štát, tak by sa ich dávky museli zvýšiť minimálne aspoň 20-násobne.

Vladimír Pavlík

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka