Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Čo očakávam od PREDVOLANIA na NAKA v Trenčíne, ktoré je súčasťou tohto článku?  

         
Dňa 26. 11. 2018 som odoslal na hlavnú centrálu Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) text doporučeného oznámenia, v ktorom som napísal:

Mám dôvodné podozrenie, že NAKA, odbor proti extrémizmu, svojou nečinnosťou umožňuje, aby zločinecká skupina na facebooku podporovala extrémistické, šovinisticko-rasistické, nenávistné, klamlivé a zavádzajúce prejavy Kotlebu a ľudí okolo neho, voči našim rómskym spoluobčanom.

          K tomuto konštatovaniu ma vedie presvedčenie, že táto zločinecká skupina považuje príspevky na facebooku, deväť z nich zasielam, a sú súčasťou môjho podozrenia, že útočenie na ľudí na základe rasy, etnika, národnosti, náboženského presvedčenia, ako aj to, že tieto príspevky nedodržujú zásady facebookovej komunity, dokazujú, že v rámci spravodajských hier či tzv. nepísanej dohody, táto zločinecká skupina podporuje Kotlebu a ľudí okolo neho v hanobení rómskeho etnika, so snahou vyvolať nepokoje, cez ktoré by zločinci riadiaci tento štát prekryli ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti nimi páchané, alebo nimi podporované, cez vykrádanie zdravotníctva, čo má za následok každoročne predčasné úmrtia niekoľko tisíc nevinných osôb.
Pokiaľ bude nevyhnutné vysvetlenie, čo tomuto všetkému predchádzalo, mám to precízne zdokumentované, lebo ono to nezačalo, ako som si dovtedy myslel, keď mi skurvený siskársky hajzeľ 27. 8. 2017 z mobilu – 0940/777 823 vyhrážal, čo si vypočul aj svedok, ktorý bol v tom čase u mňa na návšteve, že draho zaplatím za to, že som škaredo napísal o dobrom človeku Ladislavovi Bašternákovi a zároveň súbežne s tým, mi bolo písomne vyhrážané ďalším skurveným siskárskym hajzľom, čo mám zdokumentované, pričom v jednej z týchto vyhrážok je aj takáto veta, zverejňujem ju tak, ako bola autenticky napísaná – pamatas ked sihelssky ta nechal v aute na ceste :D vtedy sme sa na tebe velmi smiali : D

          A vtedy som si vlastne uvedomil, že tento skurvený sisskársky hajzeľ, vystupujúci pod menom Igor Hortvath, ktorý ukradol profil tváre levickému taxikárovi Igorovi Horváthovi, bol už pred piatimi rokmi členom komanda, ktoré v úzkej spolupráci s Petrom Sihelským mi malo urobiť vážnu ujmu na zdraví či na živote. Podrobnosti budú uverejnené v samostatnom článku, pričom budem mať aj nepríjemné otázky na arcizločineckých gaunerov a lotrov, ktorí riadili a riadia tento štát a zo Slovenska urobili zločineckú, zlodejskú, psychopaticko-sadistickú a skorumpovanú mafiánsku žumpu, kde sa páchajú odporné zločiny proti ľudskosti, ktoré už minimálne o cca 100 tisíc od roku 1990 predbehli v počte obetí týchto zločinov zločiny proti ľudskosti, ktoré sa napáchali vo vojnovom období na Slovensku.

          LEBO, ABY BOLO JASNÉ, SKURVENÍ SISKÁRSKI, KISKOIDNÍ, FICOIDNÍ, DANKOIDNÍ, A VÁM PODOBNÍ SKURVENÍ HAJZLI, SLIEDIACI, UDÁVAJÚCI A BLOKUJÚCI NA FACEBOOKU, ARGUMENTY, KTORÉ VYVRACAJÚ KOTLEBOVSKÉ BLUDY O RÓMOCH NA SLOVENSKU, V NIČOM NEPORUŠUJÚ ZÁSADY, ŽE SÚ NENÁVISTNÉ, ŽE PORUŠUJÚ ZÁSADY FACEBOOKOVEJ KOMUNITY, NEÚTOČIA NA ĽUDÍ NA ZÁKLADE RASY, ETNIKA, NÁRODNOSTI, NÁBOŽENSKÉHO PRESVEDČENIA, SEXUÁLNEJ ORIENTÁCIE, ALEBO TELESNÉHO POSTIHNUTIA.

Vladimír Pavlík

Ako si NAKA spoločne s prokurátorom „zasexovali“ na extrémizme a odhalili nebezpečných páchateľov  

         
                           Mám taký dojem, že elitné tlupy bojujúce proti fašizmu, rasizmu, extrémizmu, intolerancii, xenofóbii, popieraniu holokaustu a podobným izmom, ktoré sú pevnou súčasťou zločineckého, skorumpovaného a mafiánsko-gaunerského Slovenska, ktorí svojim mlčaním podporujú tento režim pri páchaní zločinov proti ľudskosti, museli opätovne dostať nejaké dotácie na ich statočný boj, čo sa malo prejaviť aj v tom zmysle, že vo štvrtok 10. mája 2018 NAKA zasahovala proti extrémistom, hľadali extrémistické materiály, urobili 7 domových prehliadok, 12 prehliadok iných priestorov, zamerali sa na výrobu a rozširovanie extrémistických materiálov.

          Ako sa podarilo zistiť investigatívnym novinárom Rádia Jerevan, agenti NAKA v úzkej spolupráci s pracovníkmi SIS, kryjúcimi zločiny politikov zistili, že niektorí ľudia okolo Kotlebu nerešpektujú jeho nepísanú dohodu so štátnou mocou, sorosovcami, sionistami, tretím sektorom a mimovládkami, že nebudú verejne hovoriť o zločinoch proti ľudskosti na slovenskom národe cez sociálne samovraždy a vykrádanie zdravotníctva, ako aj konkrétnych politikoch, ktorí sú za tieto zločiny zodpovední, doháňajú ich k predčasnému ukončeniu života, teda, patria do kategórie vrahov. Týchto niekoľko jedincov už dlhodobo štve, že Kotleba prijal úloha zapredaného protislovenského vlastizradcu a hromozvodu, na ktorom skutoční fašisti z vysokej politiky, páchajúci zločiny proti ľudskosti voči vlastnému národu, prekrývajú otvoreným obviňovaním a ukazovaním na Kotlebu, ako aj jeho stranu, že sa jedná o fašistov a extrémistov.

          S hrôzou zobrali na vedomie, ako ďalej zistili investigatívni redaktori Rádia Jerevan, že Kotleba pripravuje na centrále strany vyvesiť nadrozmerný bilbord s týmto textom – POD DOHĽADOM SIONISTOV, SOROSOVCOV, MIMOVLÁDOK, TRETIEHO SEKTORU, KTORÍ MI URČUJÚ TÉMY, CEZ KTORÉ MÁM PREKRÝVAŤ EKONOMICKÉ ZLOČINY A ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI PÁCHANÉ NA SLOVENSKOM NÁRODE, NAOKO BUDEM VIESŤ S NIMI NEKOMPROMISNÝ BOJ PRI KLAMANÍ A OHLUPOVANÍ SLOVENSKÉHO NÁRODA. ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI NA ŽIJÚCICH JEDINCOCH BUDEM PREKRÝVAŤ TÉMAMI O BOJI PROTI POTRATOM.

          Keď sa toto dozvedeli agenti NAKA a SIS, okamžite po dohode so špeciálnou prokuratúrou prijali adekvátne opatrenia na elimináciu týchto jedincov, ktorí boli vyhodnotení ako vysoko nebezpeční, čomu zodpovedali aj opatrenia z ich strany. Veď dovoliť si verejne hovoriť o konkrétnych politikoch páchajúcich zločiny proti ľudskosti na vlastnom národe, dokonca za nečinného prizerania NAKA, špeciálnej prokuratúry a SIS, je považované za niečo horšie a zvrhlejšie, ako trojnásobná vražda. Pokiaľ by sa im zásah vymkol z rúk, v zálohe mali pripravený tank, samohybné delo, ba dokonca aj samovražedného atentátnika.

Čo sa ale nestalo, alebo, s čím nepočítali

          Akcia sa vydarila, dotyční skončili v policajných celách, lenže prišla nečakaná studená sprcha. Keď si sudca prečítal návrhy polície a prokurátora aby menovaní boli väzobne stíhaní, aby vraj nepokračovali v trestnej činnosti, tak si v duchu povedal, „tak ja sa na tejto policajnej a prokurátorskej psychiatrii nemienim zúčastňovať“ a dotyčných nechal vyšetrovať – trestne stíhať, na slobode. Samozrejme že prokurátor sa odvolal na Najvyšší súd, dúfajúc, že to dostane senát, ktorý sa stotožní s policajnými a prokurátorskými bludmi.

Vladimír Pavlík  

   PRINT RSS


             
Hlavná stránka