Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ako si NAKA spoločne s prokurátorom „zasexovali“ na extrémizme a odhalili nebezpečných páchateľov  

         
                           Mám taký dojem, že elitné tlupy bojujúce proti fašizmu, rasizmu, extrémizmu, intolerancii, xenofóbii, popieraniu holokaustu a podobným izmom, ktoré sú pevnou súčasťou zločineckého, skorumpovaného a mafiánsko-gaunerského Slovenska, ktorí svojim mlčaním podporujú tento režim pri páchaní zločinov proti ľudskosti, museli opätovne dostať nejaké dotácie na ich statočný boj, čo sa malo prejaviť aj v tom zmysle, že vo štvrtok 10. mája 2018 NAKA zasahovala proti extrémistom, hľadali extrémistické materiály, urobili 7 domových prehliadok, 12 prehliadok iných priestorov, zamerali sa na výrobu a rozširovanie extrémistických materiálov.

          Ako sa podarilo zistiť investigatívnym novinárom Rádia Jerevan, agenti NAKA v úzkej spolupráci s pracovníkmi SIS, kryjúcimi zločiny politikov zistili, že niektorí ľudia okolo Kotlebu nerešpektujú jeho nepísanú dohodu so štátnou mocou, sorosovcami, sionistami, tretím sektorom a mimovládkami, že nebudú verejne hovoriť o zločinoch proti ľudskosti na slovenskom národe cez sociálne samovraždy a vykrádanie zdravotníctva, ako aj konkrétnych politikoch, ktorí sú za tieto zločiny zodpovední, doháňajú ich k predčasnému ukončeniu života, teda, patria do kategórie vrahov. Týchto niekoľko jedincov už dlhodobo štve, že Kotleba prijal úloha zapredaného protislovenského vlastizradcu a hromozvodu, na ktorom skutoční fašisti z vysokej politiky, páchajúci zločiny proti ľudskosti voči vlastnému národu, prekrývajú otvoreným obviňovaním a ukazovaním na Kotlebu, ako aj jeho stranu, že sa jedná o fašistov a extrémistov.

          S hrôzou zobrali na vedomie, ako ďalej zistili investigatívni redaktori Rádia Jerevan, že Kotleba pripravuje na centrále strany vyvesiť nadrozmerný bilbord s týmto textom – POD DOHĽADOM SIONISTOV, SOROSOVCOV, MIMOVLÁDOK, TRETIEHO SEKTORU, KTORÍ MI URČUJÚ TÉMY, CEZ KTORÉ MÁM PREKRÝVAŤ EKONOMICKÉ ZLOČINY A ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI PÁCHANÉ NA SLOVENSKOM NÁRODE, NAOKO BUDEM VIESŤ S NIMI NEKOMPROMISNÝ BOJ PRI KLAMANÍ A OHLUPOVANÍ SLOVENSKÉHO NÁRODA. ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI NA ŽIJÚCICH JEDINCOCH BUDEM PREKRÝVAŤ TÉMAMI O BOJI PROTI POTRATOM.

          Keď sa toto dozvedeli agenti NAKA a SIS, okamžite po dohode so špeciálnou prokuratúrou prijali adekvátne opatrenia na elimináciu týchto jedincov, ktorí boli vyhodnotení ako vysoko nebezpeční, čomu zodpovedali aj opatrenia z ich strany. Veď dovoliť si verejne hovoriť o konkrétnych politikoch páchajúcich zločiny proti ľudskosti na vlastnom národe, dokonca za nečinného prizerania NAKA, špeciálnej prokuratúry a SIS, je považované za niečo horšie a zvrhlejšie, ako trojnásobná vražda. Pokiaľ by sa im zásah vymkol z rúk, v zálohe mali pripravený tank, samohybné delo, ba dokonca aj samovražedného atentátnika.

Čo sa ale nestalo, alebo, s čím nepočítali

          Akcia sa vydarila, dotyční skončili v policajných celách, lenže prišla nečakaná studená sprcha. Keď si sudca prečítal návrhy polície a prokurátora aby menovaní boli väzobne stíhaní, aby vraj nepokračovali v trestnej činnosti, tak si v duchu povedal, „tak ja sa na tejto policajnej a prokurátorskej psychiatrii nemienim zúčastňovať“ a dotyčných nechal vyšetrovať – trestne stíhať, na slobode. Samozrejme že prokurátor sa odvolal na Najvyšší súd, dúfajúc, že to dostane senát, ktorý sa stotožní s policajnými a prokurátorskými bludmi.

Vladimír Pavlík  

   PRINT RSS


             
Hlavná stránka