Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Normalizačné úderky z čeľade polobláznivého truľa-chruňa Matoviča vyzývajú cez jeho plechovú hubu na celoslovenskú cenzúru časopisu Zem & Vek  

                                 

Pokiaľ som si niekoľko rokov myslel, že piaty stupeň Mečiarovej paranoje je absolútna špica, ktorú už nie je možné prekonať, začínam mať taký dojem, že Pezinská  psychiatria nám v utajení pripravovala niečo mimoriadne exkluzívneho, ktoré v príhodnej dobe predstaví občanom Slovenska. Systémom, kde sa vzalo, tu sa vzalo, sa na slovenskej politickej scéne objavilo akési čudo, pomenované na Igora Matoviča. Už jeho prvotné kroky v slovenskej politike dávali tušiť, že sa bude jednať o špičkového paranoidného poloblázna, ktorého by v dohľadnej dobe Pezinská psychiatria mimoriadnym dekrétom mala povýšiť na paranoidného bláznivého šaša. Lenže sranda ide bokom už vtedy, keď tento vyšinutý úbožiak príde k záveru, že bude určovať, ktoré periodikum by malo byť zakázané, lebo šíri konšpirácie, pričom v jeho čeľadi pod. zn. OĽaNO, sa to len tak hemží rôznymi vyšinutými, napr. jeho bratrancom Viskupičom, sorosovsko-americkým trolom, riťolezom, konšpirátorom a dezinformátorom Jurajom Smatanom, ktorý je schopný tvrdiť, že Američania vypustili družicu, no Putin vyrobil umelý víchor, ktorý ju mal sfúknuť do mora. No omnoho nebezpečnejšie sú jeho konšpirácie a dezinformácie, ktoré ako keby sa nám snažili nahovoriť, že územia, ktoré bombardujú Američania a NATO, že tam vyrastie nová tráva, objavia sa nové druhy zvierat a živočíchov, rodia sa zdravší ľudia, pravda a láska bude víťaziť nad lžou a nenávisťou.

Keď sa Jozef Viskupič stal predsedom Trnavského samosprávneho kraja, možno od radosti začal nadštandardne bozkávať kozu Bertu a ovcu Oféliu, nadýchal sa pritom nejakých zvieracích hormónov a prišiel k záveru, že do knižníc patriacej pod TSK, už sa nebude nakupovať časopis Zem & Vek. No pozadu nechcel ostať ani súhrn dementa, poloblázna a blázna na vrchole OĽaNO, Igor Matovič, ktorý vyzýva všetkých predsedov samosprávnych krajov, primátorov miest a starostov obcí na Slovensku, aby po vzore TSK prestali do knižníc odoberať časopis Zem & Vek. Ako zistili investigatívni redaktori Rádia Jerevan, na kontrole v Pezinskej psychiatrii, kde mu boli predpísané nové lieky, sa zaprisahal, že v cenzúre musí predstihnúť aj Mariana Kotlebu, pričom žiadal, aby bola urobená špeciálna zápisnica kde sa vyjadril, že na Kotlebovi si najviac váži, že neuznáva silu argumentu, uznáva len to, čo sa stotožňuje s jeho myslením. Ako aj to, že Kotleba pre neho predstavuje mimoriadne nebežného protivníka, no pevne verí, že s Jurkom Smatanom a Jankom Budajom (Udajom) sa OĽaNO pod jeho vedením stane nielen najväčším slovenským cenzorom, ale aj v rámci celej Európskej únie.

Vladimír Pavlík


OĽaNO pritvrdzuje: Vyzýva na celoslovenskú cenzúru časopisu Zem&Vek

https://www.hlavnespravy.sk/konspiracny-casopis-zem-vek-nepatri-verejnych-kniznic-vyzva-predsedom-samospravnych-krajov-primatorom-starostom/1602218
        
 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka