Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Dôkazy pre nášho „najčestnejšieho politika z najčestnejších“ pre „súdruha“ Igora Matoviča o jeho „konsúdruhovi“ v parlamente Borisovi Kollárovi! ! !  


         

Vedenie Pezinskej psychiatrie, ste si vedomí, aké následky môže mať pre Slovensko neodchytenie Matoviča?

          Pred niekoľkými rokmi som si myslel, že keď Antikrist potrestal Slovákov zloduchom Mečiarom, ktorého paranoidné bludy vzbudzujú v lekárskej a psychiatrickej branži taký rozruch, že sa ani nečudujem nedávnej informácii Rádia Jerevan, že po jeho smrti svetové lekárske a psychiatrické konzorciá zvedú veľký boj o jeho mozog, za účelom podrobného preskúmania. Lenže všetko nasvedčuje tomu, že Antikrist nedopraje Mečiarovi toto prvenstvo, keďže pred niekoľkými rokmi dohodil do vysokej politiky istého Igora Matoviča. A dnes už všetko nasvedčuje tomu, že žiak Matovič, dokonca vo veku Mečiarovho syna, obrazne povedané, žiak už predbehol svojho učiteľa. Paranoja, podlosť, klamstvo, zákernosť, bludy, to všetko sú vlastnosti, v ktorých Matovič už predbehol aj samotného Mečiara. Neviem si ani predstaviť, keď Matovič zomrie, aká bitka nastane ohľadom získania jeho mozgu na vedecké účely. Chcem len veriť, že kvôli tomu nenastane celosvetový vojnový konflikt, že už teraz si Igor Matovič poistí svoj posmrtný mozog aspoň na 10 miliónov euro.

          Ako prílohu tu predkladám jeden vynikajúci faktograficky spracovaný blog uverejnený v denníku Pravda. Dúfam, že po jeho prečítaní Igor Matovič nebude tvrdiť, že to nebol on, ale že to bol Robert Fico, ktorý mal na sebe presnú podobu tváre Igora Matoviča, vrátane jeho hlasu. Prajem príjemný zážitok pri čítaní tejto prílohy. Odteraz, pokiaľ budú Matoviča pozývať do médií, či robiť priamy prenos z jeho tlačoviek, mali by sa najskôr pýtať či sa jedná o skutočného Igora Matoviča, alebo je to Robert Fico, s jeho perfektne napodobnenou tvárovou časťou.

Vladimír Pavlík

Dôkazy pre nášho „najčestnejšieho politika z najčestnejších“ pre „súdruha“ Igora Matoviča o jeho „konsúdruhovi“ v parlamente Borisovi Kollárovi! ! !

21. marca 2018  pajeNezaradené

Včerajšia tlačová beseda slovenskej „politickej ikony“ Igora Matoviča sa niesla opäť v dvojakom rangu. Podľa toho je mozog politika Matoviča rozdelený na dve časti, ale nie prirodzenou cestou! Skôr si myslím, že použili sekáčik na mäso!

Ako si vysvetliť, že mu na ľavej strane mozgu prekáža spoločná fotografia Kaliňáka a dnes smútiaceho už sklamaného Joža Ráža, ktorý „vlastnil ministerstvo vnútra iba na svoje meniny“ Skutočne pekný darček na oslavu mena! A pravá strana mozgu s úctou prijíma fotografiu Kollára s mafiánom na dovolenke.

Ľavej strane prekáža ukončený dávny vzťah Troškovej s mafiánom Vadalom, ale pravá polomozgovňa zase víta v parlamente družku zastreleného mafiána, ktorá obratom tela teda super salchowovým skokom sa so svojou peňažitou „dychtivkou půlenou“ zaborila do kollárových luxusných postelí, požiadala jeho „mězinožník vtíravý“ o prívetivosť a vsiakla do seba pušnoprachové „Minikolláričenôčko“ a populačne sme opäť poskočili o jedno číslo. Boris vďaka, že chrániš takto Slovensko od migrantov, takže tu ich nebudeme potrebovať na rozmnožovanie!
Na záver tlačovej besedy sa opýtala hviezda spravodajstva STV Kovačičová Hanzelová práve na to, či Matovičovi neprekáža Kollár s jeho mafiánskou minulosťou. Odpovedal, že mu fotografia na to nestačí a verí slovám Kollára, že za to nemôže, koho mal za mladi, ako kamaráta, ale hneď, ako zistil, že sa dali na mafiánske chodníčky, tak sa s nimi rozišiel. A tak klamár klamárovi uveril! Zároveň šéf OľANO povedal novinárom, že ak mu donesú jeden jediný dôkaz o tom, že s nimi podnikal a kšeftoval, tak dá ruky preč od Kollára a nebude pre neho existovať!

Takže pán poslanec Matovič. Tu sú dôkazy, ktoré som uverejnil v minúte sľubu poslanca Kollára v NRSR. Ak sa k Vám nedostali, je to vaše politické faux pas. Prosím všetkých, ktorí môžu pánovi Matovičovi zatelefonovať, aby tak urobili, aby si náš „politický klenot“ prečítal nasledujúce fakty o tom, že Kollár všetkých klamal a splnil tak sľub, ktorý dal včera 20.3.2018 na tlačovej besede iba v TA3. Škoda, že len tam. STV i napriek otázke svojej hviezdnej redaktorky, túto otázku a ani odpoveď Matoviča nezverejnila!!!!

Každý, kto sa vyzná v neverbálnej komunikácii, si musel všimnúť jemnú neistotu dnes už poslanca Borisa Kollára pri odpovedi na otázku, či niekedy podnikal s mafiánom Petrom Steinhübelom. Bohorovne však vyhlásil, že nikdy a môže ísť aj na detektor lži! A že mu len požičal na kúpu Bratislavských mraziarní 500 000 korún! Samozrejme, že sú to blufy. Ako podnikateľ sa túto metódu presviedčania naučil profesionálne. Nebudem tvrdiť po„kukanovsky“, že nevravel pravdu, alebo jeho vyjadrenie bolo nešťastné, ako to používajú naši politici a najmä diplomati. Jednoducho Boris Kollár klamal, až sa mu z úst prášilo!. Aké to mal vlastne heslo na každom rohu? Neverte politikom, ja nie som politik? Je jasné, že aj NRSR je pre Borisa Kollára ďalší veľmi výhodný kšeft, Veď on nie je politik, ale šikovný a najmä ako o sebe vyhlásil „čestný“ podnikateľ! O jeho čistote ste si mohli prečítať v mojom predchádzajúcom blogu z 11.3.2016..(  http://blogy.hnonline.sk/pavel-jacz/viac-ako-zaujimavy-danovy-a-ziskovy-…|  )

V tom zmysle poslanec Kollár, vedomý si svojich „kranflekov“ a potreby pravice zostaviť vládu, bohorovne klamal pred všetkými novinármi a prostredníctvom nich celému Slovensku a popritom mával vopred pripraveným mafiánskym zoznamom. V tejto súvislosti bola vyhýbavá adekvátna reakcia pána Lipšica (za ktorého ministrovania zoznamy vznikli) a o deň neskôr sa vnútra exminister vyjadril, že Sme rodina a Boris Kollár nepredstavuje bezpečnostné riziko. Lenže, čo čert nechcel zlyhal vo výmazoch obchodného registra asi „kollárov“ ľudský faktor. Borisovi to teda vyšlo iba na 90 percent, nie na 100. Je zaujímavé, že novinári týmto bludom uverili a nenašiel sa ani jeden, čo by si to preveril!!! Mimochodom na margo slov Borisa Kollára, že si niekto neželá za ministra vnútra pána Lipšica, je len somarinka. „Boris mňa, okrem potreby pocitu pravdy, rozumu a čestnosti nikto neriadi a to veľmi dobre vieš – žiadna strana, žiadna SIS, ani CIA ani Mosad, ani nevládne organizácie, ktoré tu zamotali voľby a Teba to vytiahlo do parlamentu. Čakal som iba na to, kedy sa staneš oficiálne verejný činiteľ a mne je jedno, kto je minister vnútra, pretože česť je pre mňa alfou a omegou, čo Tebe chýba. Ja podvody nerobím a spím dobre!“
Ak si vložíte meno Boris Kollár na Obchodnom registri, tak sa Vám objaví 19 firiem, z toho 18 činných. Ak napíšete meno Peter Steinhübel, objaví sa Vám, že Kritériám vyhľadávania nezodpovedá žiadny záznam! Musíte však odstrániť „fajku“ v aktuálnych záznamoch. Ale aj tak sa asi pri výmaze stala „chybička“. Neobjaví sa firma, ktorú Boris spolu so Žaluďom zakladali. Zadajte si teda firmu PRESSBURG Invest spol. s r.o a rozbalí sa Vám spolupráca týchto dvoch elementov. To je prvé klamstvo. V ďalšej firme APEX, spoločnosť s ručením obmedzeným ( od 11.2.2011 výmaz ex offo – prečo asi?) figuruje opäť s Petrom Steinhübelom, ale aj ďalším gaunerom Romanom Deákom!!! Teda zdupľované prvé klamstvo ! Koľko má pán Kollár rokov a kedy bol dieťa a chodil do školy s mafiánmi a za to nemôže???

A takéhoto človeka, pre ktorého je klamstvo pracovná metóda, chcú do koalície Sulík a principiálny antizlodej Matovič. To hovorí o všetkom! Ale SNS sa na sneme rozhodla tak, ako sa rozhodla a všetky mimodohody pravice odplávali Dunajom a Sulík ako budúci premiér dostal po nose!
V ďalšej firme Solisko Šport a.s. bol Kollár v predstavenstve, zatiaľ čo dnes už nežijúci Ľubor Jajcaj člen gangu Takáčovcov bol v dozornej rade. Jajcaj s ďalším obchodným partnerom Františkom Leflerom spolu figurovali v šiestich spoločnostiach. Lefler bol spolumajiteľom Lotos-Paper´s s.r.o., s významnými takáčovcami Ivom Ružičom a Jozefom Surovčíkom. Aj Kollárová mamička Petra Krištúfková č. 5 na kandidátke Sme rodina bola milenka zavraždeného mafiána. A ani toto Matovičovi zatiaľ neprekáža, ale to, že Trošková mala pred časom čosi s Vadalom, ktorý si za manželku zobral inú v Taliansku jeho rodičmi dohodnutú manželku a Troškovej lásku neopätoval, , áno!!!! Mohol by som spomínať prepojenia aj ďalších zo strany Sme rodina, ale v tomto prípade to už nie je zaujímavé. A tak ešte raz apel na novozvoleného poslanca NRSR a predsedu trojmesačného čudesného zoskupenia, ktorému naletelo 126 006 „volov“, prepáčte ten preklep, samozrejme voličov..

„Boris, buď konečne aspoň v tomto trochu chlap. Vzdaj sa svojho mandátu a odíď z politiky do zabudnutia, pretože si oklamal celé Slovensko a už Ti nikto nikdy neuverí ,aj keď budeš rozprávať Slovákom zo srdca a z duše!“

Ak nasledujúce riadky , nebudú stačiť šéfovi OľANO, ako dôkazy a fakty, aby zanevrel na kolegu Kollára ako mafiána v parlamente, tak môžeme s pokojným svedomím vymeniť nášho „naohromujúceho“ prezidenta za Jožka z Hornej Potone, alebo jeho brata , krčmovího kráša Vincka!!!! A potom to už bude všetkým jasné!!!

Spoločnosti, v ktorých fungoval – teda podnikal Boris Kollár s mafiánmi Steinhübelom, Deákom a Jajcajom. Odkopírované z Obchodného registra SR aj s chybou v jednom mene.
APEX, spoločnosť s ručením obmedzeným .
Výška vkladov
Peter Steinhubel
Vklad: 50 000 Sk ( peňažný vklad ) Splatené: 50 000 Sk
(od: 12.04.1996 do: 08.06.1997)
Boris Kollár
Vklad: 50 000 Sk ( peňažný vklad ) Splatené: 50 000 Sk
(od: 12.04.1996 do: 08.06.1997)
Peter Steinhubel
Vklad: 100 000 Sk ( peňažný vklad ) Splatené: 100 000 Sk
(od: 09.06.1997 do: 24.11.1998)
Peter Steinhubel
Vklad: 200 000 Sk ( peňažný vklad ) Splatené: 200 000 Sk
(od: 25.11.1998 do: 06.08.2000)
Konatelia:
Boris Kollár
Palisády 9
Bratislava
(od: 12.04.1996 do: 08.06.1997)
Peter Steinhubel
Prokopova 41
Bratislava
(od: 12.04.1996 do: 06.08.2000)
APEX, spoločnosť s ručením obmedzeným
Vklady
Roman Deák
Vklad: 30 000 Sk ( peňažný vklad ) Splatené: 30 000 Sk
(od: 07.08.1990 do: 03.07.1991)
Boris Kollár
Vklad: 30 000 Sk ( peňažný vklad ) Splatené: 30 000 Sk
(od: 07.08.1990 do: 03.07.1991)
Peter Steinhübel
Vklad: 30 000 Sk ( peňažný vklad ) Splatené: 30 000 Sk
(od: 07.08.1990 do: 03.07.1991)
Konatelia
Roman Deák – obchodný riaditeľ
Jaskov rad 5
Bratislava
(od: 01.06.1993 do: 15.01.1996)
Boris Kollár
Palisády 9
Bratislava
(od: 04.07.1991 do: 31.05.1993)
predstavenstvo SOLISKO ŠPORT, a.s.
Ľubor jajcaj
Mierová 64
Bratislava
(od: 27.02.1998 do: 09.03.1999)
Boris Kollár
Palisády 9
Bratislava
(od: 10.03.1999 do: 18.01.2000)
Dozorná rada
Ľubor Jajcaj
Mierová 64
Bratislava
(od: 10.03.1999 do: 18.01.2000)
Pán poslanec Matovič,
ak Vám toto nebude stačiť na to, aby ste splnili svoj sľub, radšej sa pomiňte z parlamentu za pomoci raketových motorov!!!!

Pavel Jacz

https://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/kollarov-razny-krok-zbavuje-popularneho-radia.html

Šikovný Boris Kollár: Boháčovi sa darilo aj vďaka peniazom od štátu

Perlivé to myšlienky týchto dní! ! ! 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka