Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Keď „antifašisti“ z vysokej politiky majúci na svedomí nevinné ľudské obete, nálepkujú Magáta ako fašistu, pričom on nemá na svedomí ani jeden ľudský život  

         
                

Nemusím sa čitateľov pýtať, koho trestajú citátom z Trestného zákona, „podpora a propagácia hnutí či skupín, ktoré potláčajú najzákladnejšie slobody a ľudské práva.“ Vychádzajúc z reality, tak tento text bol niekoľkokrát použitý voči Marianovi Magátovi. Za jeden z najvážnejších zločinov, ktorí mu dotyční „antifašisti“ či už z vysokej politiky, židovskej komunity, kadejakých parazitných darmožráčov z rôznych ľudsko-právnych organizácii vyčítajú, že popiera holokaust, čo je už v zločineckom, zlodejskom, skorumpovanom, psychopaticko-sadistickom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku trestným činom.

Takže si to rozoberme. Pýtam sa, ako môže byť trestným činom to, pokiaľ niekto nesúhlasí s počtom obetí holokaustu, ako ho prezentujú samotní Židia? Akým právom sa tu riadime podľa niečoho, „Židia majú vždy pravdu a pokiaľ by aj pravdu nemali, platí len to, čo oni prezentujú? Dúfam, že aj ten najortodoxnejší antisemita či popierač holokaustu musí so mnou súhlasiť, že holokaust je jeden z najodpornejších zločinov proti ľudskosti. Aj keby tých obetí holokaustu bolo len tisíc, či desaťtisíc, ich popieranie ako zločinov proti ľudskosti je plným právom trestným činom. Lenže zločinov proti ľudskosti máme niekoľko desiatok, myslím tým spôsob ich páchania. Zločiny proti ľudskosti treba taktiež rozlišovať v tom, či boli páchané vo vojnovom období, alebo v čase mieru a demokracie.

https://www.youtube.com/watch?v=xVIsxZ-ayjw&feature=youtu.be


Popieranie holokaustu by malo byť chránené slobodou prejavu a nemalo by teda byť považované za trestný čin, povedal pre televíziu TA3 bývalý minister spravodlivosti Daniel Lipšic.  Slovensko - krajina v rukách oligarchov a mafie

 

Zoberme si najskôr vojnové obdobie na Slovensku, kde bol prezidentom Jozef Tiso. Zastávam názor, že pokiaľ beriem všetky obete holokaustu vyvezené zo Slovenska do koncentračných táborov, obete masových vrahov z POHG, ktorí ranou do tyla usmrtili nevinné ženy, deti a mužov, s následným padnutím do horiacej vápenky, či obete nacistických zločincov, ktorí vraždili a vypaľovali domovy ľudí len za to, že niektorí jedinci pomáhali partizánom, kde bol zavedený systém kolektívnej viny, ktorý si osvojili aj ponovembroví politici, alebo slovenskí vojaci ktorí padli na fronte, tak tých obetí bolo podľa môjho názoru okolo 70 000. Toto boli teda obete, nevinné obete, zločinov proti ľudskosti vo vojnovom období. Ako som už uviedol, zločiny proti ľudskosti majú desiatky a desiatky podôb, ale aj jedného spoločného menovateľa, ŽE JE O ŽIVOT PREDČASNE PRIPRAVENÝ NEVINNÝ ČLOVEK, ČI NEVINNÍ ĽUDIA.

          Porovnávajúc realitu po novembri 1989 musím konštatovať, že nielen drvivá väčšina politikov má v sebe gény zločincov a masových vrahov z vojnového obdobia, ale aj drvivá väčšina obyvateľov Slovenska. Treba si otvorene povedať, že po novembri 1989 koncentračné tábory, plynové komory, vraždenie ranou do tyla s následným pádom do horiacej vápenky nahradili sa cez ekonomiku, vykrádanie zdravotníctva a zavedenie systému kolektívnej viny, kde následky za ekonomické zločiny politikov boli prenesené na nevinných občanov, do obludných zločinov proti ľudskosti, kde za posledných 25 rokov sa odhaduje, že takýchto obetí už je na Slovensku cca 140 000, teda, o 100 % viac, ako vo vojnovom období.

Keď sa odvolám na údaje z Eurostatu, ktoré nemožno považovať za blud, dezinformáciu, konšpiráciu či výmysel, napríklad za rok 2013, o ktorej sa vyjadril Andrej Králik zo Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku, citujem, „V štatistikách úmrtí za rok 2013, KTORÝM SA DALO PREDÍSŤ, na Slovensku ZBYTOČNE vyhaslo – zomrelo 11 087 Slovákov. A skúsme to násobiť krát posledných 25 rokov a keď k tomu prirátam sociálne samovraždy, mám taký dojem, že aj tých 140 000 obetí je značne podhodnotený. Cynizmus všetkých tých, ktorí každoročne vykrádajú zdravotníctvo, pričom dobre vedia, že kvôli tomu každoročne zomrie niekoľko tisíc nevinných ľudí, pričom práve tí, ktorí takto zdravotníctvo vykrádajú, si aj TAKTO ZVYŠUJÚ SVOJ OSOBNÝ BLAHOBYT, teda, na úkor utrpenia a predčasného ukončenia nevinných ľudských životov, toto si nedovolil ani nemecký nacizmus voči vlastnému obyvateľstvu, takéto niečo neexistovalo ani za prezidenta Jozefa Tisa na Slovensku.

          Napríklad cynizmus Mikuláša Dzurindu, keď počas jeho vlády boli nevinní ľudia doháňaní k sociálnym samovraždám, keď boli na nich prenesené systémom kolektívnej viny následky za ekonomické zločiny počas vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a paranoidného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara, okomentoval pre mesačník NR SR euroREPORT č. 12/2005, citujem, „REFORMY BOLIA, ALE SÚ ÚČINNÉ.“ Škoda len, že toto špinavé prasa s génmi fašistických a nacistických zločincov, ako aj s génmi masových vrahov z POHG nevysvetlil, prečo reformy NEBOLIA tých arcizločincov a arcizlodejov, ktorí Slovensko do tohto stavu doviedli, ale bolia nevinných ľudí, ktorí tu nič neukradli, nevytunelovali, nemali pôžičky z bánk, ktoré nesplácali. Treba nahlas pripomenúť týmto vyvrheľom, ktorí za toto všetko nesú zodpovednosť, teda premiérom, predsedom parlamentov, generálnym prokurátorom, ministrom vnútra a spravodlivosti, riaditeľom SIS, ako aj všetkým doterajším vládam a parlamentom nasledovné – Experimentovanie na ľuďoch má prísne pravidlá. Experiment im NESMIE spôsobiť ujmu a zraniť ich dôstojnosť. JE VYLÚČENÉ VYSTAVIŤ ĽUDÍ EXPERIMENTOVANIU BEZ TOHO, ABY SME ICH INFORMOVALI O PODMIENKACH, PRIEBEHU A NÁSLEDKOCH EXPERIMENTU.

          Takže sa pýtam, koľkých ľudí dohnal Magát k predčasnému ukončeniu života, koľkých ľudí pripravil podvodne o byt a urobil z nich bezdomovcov či sa spolupodieľal na takých zákonoch, ktoré popreli najzákladnejšie práva a slobody občanov? Pokiaľ má byť Magát fašista, tak je fašista verbálny či rečový, na rozdiel od Vás, ktorí tu fašistické zločiny realizujete, vo forme zločinov proti ľudskosti, pričom sa hráte na antifašistov. Vašim jediným šťastím je aj to, že cca 80 % dospelej populácie má taktiež v sebe tieto gény, pričom ten najsmradľavejší, najzbabelejší a kolaborujúci odpad spomedzi nich sa samopasoval za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov a nečinne sa prizerá na likvidáciu vlastného národa.

Vladimír Pavlík


 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka