Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Kto chce vyrobiť z talianskej mafie väčšiu silu, ktorej chápadlá siahajú do politiky, akou je konkurzná mafia okolo arcizločinca Zoroslava Kollára, konkurzná sudcovská mafia, právnická mafia, gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, kágebácko-eštebácke zberby z Penty, finančné skupiny, oligarchovia, ktorí v skutočnosti z úzadia riadia štát a politické strany sú ich eseročkami?  

 
Nemusíte so mnou súhlasiť, ale všetci tí, ktorí zo zákernej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenky vinia Kaliňáka, Gašpara či Fica, keďže sa to stalo počas ich funkčného obdobia, je mimoriadne klamlivá a profesionálne zavádzajúca. Možno si položiť základnú otázku, či všetko to, cez čo sa tu zrealizovala vražda dotyčného novinára, vzniklo a pokračovalo len počas vlády Smeru, keď pred tým tu nič podobné neexistovalo? Omyl, veľký omyl, ba možno povedať, úmyselný omyl, ktorý má byť občanom vsugerovaný.

Prvý krok k tomu, aby sa tu typy vrážd, aké sme tu do novembra 1989 nepoznali, alebo len v tom malom minime, ako aj dovtedy nepoznanému druhu ekonomickej kriminality, prvopočiatky sa začali tvoriť v roku 1990, pričom v roku 1993, keď najsmradľavejší protislovenský mečiarovsko-slotovský odpad, s minulosťou prednovembrových zbabelých občianskych núl, tu založil tzv. zvrchovanú Slovenskú republiku pod vedením zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a špičkového paranoidného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara, tu už plnohodnotne fungovali všetky tie druhy zločinov. Po nástupe pravicovo-fašistickej, dzurindovsko-miklošovskej chunty, sa mnohé zločiny nielen rozšírili, ale hlavne, zosofistikovali. No a po nástupe gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, to dospelo k absolútnemu vrcholu. Preto možno povedať, že základy k predčasnému ukončeniu života nielen Jána Kuciaka a jeho snúbenky, ale aj tie ostatné vraždy tohto typu, vrátane doháňania nevinných ľudí k sociálnym samovraždám, či každoročné predčasné úmrtia tisícov a tisícov nevinných ľudí cez vykrádanie zdravotníctva, tvorenie bielych koní, ich následné miznutie a vraždenie, neľudské tunelovanie, miliardové dlžoby sociálnej a zdravotnej poisťovni, to všetko sú výsledky všetkých premiérov-zločincov, predsedov parlamentov-zločincov, zločincov z ponovembrových vlád a parlamentov, zločincov riadiacich MV SR, GP SR, MS SR, SIS, pričom netreba zabudnúť ani na našich prezidentov.

Obzvlášť zavrhnutia hodnú činnosť pri tých najodpornejších ekonomických zločinoch zohrávajú Národná banka Slovenska a Ministerstvo financií SR. Tieto dva arcizločinecké štátne orgány sa nečinne prizerajú, ako sa zo štátneho rozpočtu každoročne rozkradnú 2-3 miliardy eur, ktoré potom chýbajú v štátnom rozpočte, pričom sa nahrádzajú pôžičkami zo zahraničia, cez ktoré sme postupne strácali, až sme stratili ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť. Pričom predstavitelia týchto dvoch  štátnych orgánov, už len z titulu ich nadštandardne platených funkcií mali už v prvopočiatkoch kričať, ŽE TIE KAŽDOROČNE ROZKRADNUTÉ MILIARDY MAJÚ TÚ ISTÚ HODNOTU, AKO TIE MILIARDY KTORÉ SI KAŽDOROČNE POŽIČIAVAME ZO ZAHRANIČIA, pričom tie rozkradnuté miliardy zabezpečujú blahobyt práve tým, ktorí NETVORIA žiadne pozitívne hodnoty, paradoxne práve na úkor tých, ktorí tu tvoria tieto hodnoty. A medzi nich patria politici, mafie na vrchole pyramídy, oligarchovia, finančné skupiny a im podobné pijavice prisaté na štátnom rozpočte.

Žiadna zmena systému sa nerobí na náhodu

          Tak ako žiadna zmena politického systému sa nerobí na náhodu, tak ani zavraždenie Jána Kuciaka nebolo náhodné. Mám ale taký dojem, že vražda jeho snúbenky nebola súčasťou plánu. A tu možno hovoriť o niektorých hypotézach. Buď bola v nesprávnej dobe na nesprávnom mieste, pričom vrah si neželal žiadneho svedka. Ďalšia hypotéza môže byť tá, že štátne orgány, hlavne SIS, s minulosťou teroristicko-zločineckej organizácie, ho musela mať nejaký ten čas už rozpracovaného. Nevylučujem ani to, že aj v dotyčnej redakcii museli či musia mať svojho človeka, ktorému napríklad Ján Kuciak mohol dôverovať, aj z toho dôvodu, že mohol od neho dostávať isté materiály, ktoré on vyhodnotil ako dôveryhodné. Ktovie, ako polícia vyhodnotila nasledovnú udalosť či skutočnosť: Polícia našla krátko pred polnocou v rodinnom dome vo Veľkej Mači mŕtve telo muža a ženy. Policajti cez okno videli na zemi telo a zalarmovali hasičov. Tí VYLOMILI dvere a našli mŕtvych, investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho priateľku, archeologičku Martinu Kušnírovú. Obaja podľahli strelným zraneniam. Martinu zabila guľka do hlavy, Jána strela do hrudníka.

Tu sa vynára niekoľko otázok, napr.: - poznal sa vrah so svojimi obeťami, ako sa dostal do bytu, ako dlho sa tam vrah zdržal, komunikoval so svojimi obeťami, alebo hneď vraždil, je viac ako isté, že pokiaľ pri odchode z miesta činu zobral kľúče a zamkol hlavné dvere, malo to svoj zámer? Napr. aj ten, že pokiaľ by tam prišla nejaká návšteva, aby mali pocit, že nie sú práve doma. A ďalšia otázka, aký bol či je časový rozdiel medzi zavraždením a objavením zavraždených?

Vladimír Pavlík
 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka