Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

KOMENTÁRE VLADIMÍRA PAVLÍKA K ČLÁNKOM NA INTERNETE  

         
      Bozajte ma v riť prašivé zberby zo SIS, s minulosťou zločineckej a štátno-teroristickej organizácie, z čoho sa doteraz neočistili, ako aj kiskoidné prašivé zberby sliediace, udávajúce a blokujúce na facebooku, pretože ako už v roku 1993 povedal dnes už nebohý bývalý generálny prokurátor  JUDr. Jiří Šetina, ktorý sa  vo vedení Komisie Federálneho ministerstva vnútra (FMV) zasadzoval o vyšetrenie zločinov  ŠtB „NA VEDOME NEOBJASNENÝCH ZLOČINOCH SA NEDÁ NIČ DEMOKRATICKÉHO VYBUDOVAŤ“.

Pokiaľ si tieto prašivé zberby zhlukujúce sa v SIS a prašivé kiskoidné zberby zhlukujúce sa na facebooku myslia, že mi tým nejako ublížia, keď ma budú neustále na facebooku blokovať, s čím sa mi aj v predstihu vyhrážali, že som si dovolil na facebooku napísať o ich miláčikovi, gaunerovi, ekonomickému zločincovi a podvodníkovi s vratkami Bašternákovi, ktorého trestnú činnosť vedome zakrývali, tak sú na veľkom omyle. Prašivé zberby, ktorým neprekážajú zločiny proti ľudskosti páchané na vlastnom národe zo strany arcizločineckých a psychopaticko-sadistických kreatúr z vysokej politiky, so silnými a zdedenými génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG z vojnového obdobia na Slovensku, sa týmto zaradili do organizovanej zločineckej skupiny týchto vyvrheľov, ktorí každoročne doženú len cez vykrádanie zdravotníctva k predčasnej smrti tisíce a tisíce nevinných ľudí, napomáhajúc týmto masovým vrahom.
A tak mi bol daný návrh, že načo by som mal komentovať niektoré veci na facebooku, ako aj dávať nejaké príspevky, keď retardované prašivé zberby splodené a porodené ľudským odpadom, ktorý spomínam v samotnom nadpise, ma okamžite po každom odblokovaní po tridsiatich dňoch po niekoľkých hodinách znovu zablokujú, aby som tu, na www.necenzurovane.net, komentoval a prezentoval svoje názory ktoré sa stali za posledných 7-10 dní, čo som sa rozhodol akceptovať. Bude tu sprístupnená aj diskusia, kde nebudú mazané príspevky, ako to napríklad praktizujú Hlavné Správy pri Glváčovi, aj keď sa jedná o jednoznačné dôkazy proti tomuto mafiozovi, ani nikto nebude zablokovaný, ako to na facebooku praktizujú retardované kiskodné prašivé zberby, v kooperácii so zločineckou a štátnoteroristickou siskárskou prašivinou. Tento mnou napísaný úvod bude pred každým okomentovaním udalostí, ktoré sa tu udiali za posledných 7-10 dní.

Vladimír Pavlík
 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka