Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Nedotknuteľnosť Andreja Kisku  

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

     

Aké úchylné, zakomplexované, retardované a ANONYMNÉ kreatúry zo siskárskej a kiskoidnej prašivej zberby sliediacej, udávajúcej a blokujúcej na facebooku rozhodujú o tom, čo je v súlade a čo nie je v súlade s facebookom?

Tak si kladiem otázku, z akej čeľade pochádzajú dotyčné kreatúry, ktoré spomínam v nadpise tohto článku? Do akej čeľade patrili ich rodičia, starí rodičia či prastarí rodičia? Aké mali gény, ktoré, aspoň v drvivej väčšine sa dedia z pokolenia na pokolenie? Aké kreatúry budú z ich detí? Nie, nie, nejdem tu spomínať svoju kauzu ohľadom facebooku, ale to, čo som sa dočítal a dávam to tu ako prílohu k môjmu článku, to už presahuje všetky hranice nielen dobrých mravov, ale aj duševného stavu dotyčných kreatúr, ktoré omylom prírody dostali ľudskú podobu, aby si takýmto spôsobom riešili svoje komplexy menejcennosti. Zastávam názor, že čo to by tu mohla povedať aj Pezinská psychiatria, ako aj kreatúry riadiace tento štát.

Vladimír Pavlík

Nedotknuteľnosť Andreja K. – Facebook scenzuroval aj vedúceho katedry filozofie


Bratislava 24. augusta 2018 (HSP/davdva.sk/Foto:davdva.sk)

„FB mi práve oznámil, že komentár, ktorý vyšiel v denníku Pravda o tom, že náš pán prezident svoj prejav k výročiu okupácie nahral inokedy a asi aj inde, než tvrdil, pretože v čase jeho vysielania bol zase na dovolenke s rodinou mimo Slovenska, mi vymazal z profilu, pretože ho považuje za spam. Ja zas FB oznamujem, že takého konanie považujem za cenzúru, ktorá je Ústavou tejto krajiny zakázaná.“
https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2018/08/9-9.jpg?x96702Na snímke komentár

UPDATE: aj tento článok bol scenzurovaný na FB stránke DAV DVA a na osobných profiloch ľudí, ktorí ho zdieľali! Dôkaz nižšie:
https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2018/08/9-1-1.jpg?x96702
Dvojaký meter pri cenzúre na Facebooku sme už viackrát spomínali. Kým na osobnosti ako je Robert Fico, Ľuboš Blaha, Jožo Ráž alebo Eduard Chmelár je dovolené všetko (Facebook povoľuje tie najodpornejšie, najmorbídnejšie a najprimitívnejšie vulgárne komentáre a tzv. mémy, ba dokonca z tejto nenávistnej kampane ťaží predajom tričiek firma Kompot, blízka marketingovej spoločnosti, ktorá propagovala Andreja K.), tak občan Andrej K. je v tomto istom priestore nedoknuteľný. (iste, občas pribudne nevinný post, aby si zachovali alibi, že s Kompotom a Komplotom nemajú absolútne nič spoločné)

Niet sa čo čudovať, ak Denník N získal od Googlu 754-tisíc eur a jeho prispievateľ Filip S. horlivo bojuje za cenzúru na liberálno-popperovský spôsob otvorenej spoločnosti (nedávno dokonca navštívil priamo centrálu Facebooku, a nebol tam sám – boli tam aj ďalší kolegovia z redakcie denníka N spolu s Andrejom K.). Ako je potom možné, že kým stovky stránok a profilov Facebook blokuje, akýmsi zázrakom funguje samozvaná stoka slovenského internetu (stránka Zomri a ich Kompot a Komplot), či ďalšie nenávistné stránky ako Prečo ľudom hrabe a mnohé ďalšie, ktoré pravidelne porušujú zákon o ochrane osobných údajov, autorské práva a z anonymity verejne šikanujú ľudí s odlišným názorom, ba dokonca sa s tým verejne chvália (viď PR článok Lucie Krbátovej)? A sú to tí istí, ktorí sa v minulosti zapájali do kampane Hejt nie je názor, z réžie Sorošovej Open society fund.

Tentokrát bol cenzurovaný sám vedúci Katedry filozofie FF UKF v Nitre, Richard Sťahel. Na porovnanie si pozrite výroky tzv. slušných ľudí, ktoré Facebook nescenzuroval. Ak je niekto scenzurovaný za šírenie rasizmu, dá sa to pochopiť, no cenzurovať ľudí pre oprávnenú kritiku prezidenta, ktorá navyše ani nie je vulgárna, je už silná káva. Vstupujeme teda do doby brutálnej informačnej totality?
No a na záver, pridávame link na nevhodný a zakázaný článok z denníka Pravda.

Richard Sťahel
Článok pôvodne vyšiel na davdva.sk

 
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka