Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

My, ponížené a zbabelé hoviadka slovenské, ktoré nikdy nebudú hrdým a svojbytným národom  

     
Zatiaľ čo tzv. slovenský národ patrí medzi najzbabelejší, najponíženejší a najsluhovskejší odpad v Európskej únii, ktorý dokázal z vlastnej krajiny vyhnať vlastné deti a vnukov, zničiť im život a budúcnosť vo vlastnej krajine, naši politici, oligarchovia, finančné skupiny, konkurzné sudcovské mafie, konkurzné mafie okolo arcizločinca Zoroslava Kollára, právnické mafie a im podobné zberby, patria nielen medzi najzločineckejšiu odnož ohľadom ekonomických zločinov, ale aj zločinov proti ľudskosti, za nečinnosti vedenia MV SR, GP SR, MS SR a SIS. Len pri takto úbohom nesvojprávnom a zbabelom národe, si to cca jedno percento zločincov, zlodejov, sadistov a psychopatov riadiacich tento štát, môže dovoliť napríklad aj to, že doháňanie k sociálnym samovraždám nevinných ľudí, na ktorých boli prenesené následky za ekonomické zločiny práve tých, ktorí riadili a riadia tento štát, cynicky sú nazývané nevyhnutnými ekonomickými reformami.

          Popri tomto všetkom sa nám tu začína vytvárať ďalšia kasta nedotknuteľných slovenských novinárov. Dôrazne sa ohradzujem voči nadrozmernému transparentu, ktorý bol nesený a verejne prezentovaný na sobotnom proteste dňa 3. marca 2018, ohľadom zavraždeného novinára Janka Kuciaka a jeho snúbenky, s nasledovným textom – útok na novinárov = útok na nás všetkých. Pokiaľ mi je známe, tak doteraz verejne nevystúpili nielen voči arcizločincom z konkurznej sudcovskej mafie, arcizločincom z konkurznej mafie okolo Zoroslava Kollára, vraždenia a miznutia bielych koní, ani pol slova o tom, aby otvorili tému nevinných obetí sociálnych samovrážd, či každoročne k predčasnej smrti dohnané tisíce a tisíce nevinných občanov, kvôli vykrádaniu zdravotníctva.

Nemajú odvahu verejne ukázať prstom na hlavných predstaviteľov týchto zločinov, premiérov, predsedov parlamentov, ponovembrových vlád a parlamentov, ministrov vnútra a spravodlivosti, generálnych prokurátorov, riaditeľov SIS, ako aj ostatných ministerstiev. 27 rokov im stačilo na to, aby Slovensko dostali na samotné politické, ekonomické a morálne dno, pod ktorým sa nachádza ešte to dno najsmradľavejšieho žumpového odpadu. Za svoju osobu môžem povedať, že im nikdy neodpustím a nielen im, keď svojim mlčaním a zbabelosťou pomáhali existenčne likvidovať rodinu Ing. Danky Bobekovej, ktorá ako prvá a jediná v rámci Európskej únie zverejnila podrobne prepojenia mafie na politikov, ich spoločné páchanie ekonomických zločinov, zločinov proti ľudskosti, biele kone, tunelovanie.... Dovolím si tvrdiť, pokiaľ by už v čase zverejňovania od roku 2012 na www.necenzurovane.net, lebo žiadne iné médium nemalo odvahu, sa bolo konalo, Janko Kuciak a jeho snúbenka mohli žiť. A robiť z talianskej mafie niečo, čo by malo platiť na slovenskú mafiu, ktorá v skutočnosti spoločne s oligarchami a finančnými skupinami riadi tento štát, je len bohapustým zavádzaním.

Vladimír Pavlík  
Svedectvo.....
 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka